Сервіс кешбек на Joom

joom
Сервіс кешбек відстежує покупку і дарує покупцеві відсоток від витраченої суми. Оскільки такою системою фінансових нарахувань користуються клієнти онлайн магазинів, вони шукають способи монетизації своїх платежів. Одним з універсальних і найбільш популярних магазинів є Joom. Тут продається все: від творчих дрібниць до великої побутової техніки. Відкритим залишається питання – як замовляти через кешбек Joom, щоб повернути частину своїх грошей. У цій статті ми розкриємо секрети кешбек системи, і її реалізацію на платформі Джум.

Принципи роботи кешбек системи

Кешбек – це система грошових нарахувань, пропонована багатьма магазинами або кредитними картами. Повернення витрачених фінансів покупця означає повернення відсотків від коштів, знятих з персональної банківської карти. Деякі карти дають можливість заробити ще більше грошей на покупки, зроблені зарахуванням в квартальні рекламні акції або покупки через віртуальні торгові портали.

Часто існують привілеї від заробітку при покупках через промоушн або щоквартальні програми винагород. Наприклад, банківська картка дозволить активувати 5% грошей з покупки на суму до 1500 доларів і надати 1% готівки на інші покупки. Повернення готівки не повинен бути неправильно витлумачений як стимул витрачати занадто багато. Систему можна розглядати в якості бонусу за витрачені гроші.

Доступ до кэшбеку на Joom

Незважаючи на популярність Інтернет-платформи Joom, сервіс кешбека на сайті недоступний. Особливість даного явища – можливе небажання компанії ділитися платою з партнерськими сервісами, котрі здійснюють гроші на рахунок покупця. Зараз причини відсутності cashback можна пояснити так:

1. Joom відносно молодий веб-портал, тому він ще не підписував відповідні договори з популярними кешбек сервісами;
2. Планування договорів з такими сервісами знаходиться на стадії розробки;
3. Власники таких сервісів не бажають ділити прибуток від Джум за рахунок виплати кешбека, збільшуючи клієнтську базу своєю рекламною кампанією.

Не рекомендується користуватися cashback сервісами, які мають сумнівну репутацію. Деякі з них можуть пропонувати розмір прибутку на рівні 60-90% від покупки. Цілком ймовірно, що клієнт просто втратить особисті фінанси безрезультатно.

Як замовляти через кешбек Joom – альтернативні варіанти

Альтернативою кешбек на Joom може стати будь-яка бонусна програма, представлена торговою онлайн платформою. Такими бонусами і можливостями можуть бути:

1. 10% знижка на першу покупку

2. Майже безкоштовні товари. Це лотерейний еквівалент, який залежить від везіння користувача.

3. “Пропозиція години” являє собою об’ємну знижку на популярні товари і товари середнього цінового сегмента.

4. Купон зі знижкою 10% на покупку товару – акція діє в день народження Joom.

5. “Купи прямо зараз” є вигідною пропозицією на покупку товару, якщо в його картці вказана діюча знижка в розмірі 10-20 відсотків.

Оплата акційних товарів на Джум

Вибравши товар з кращою акційною ціною, користувач повинен перейти в онлайн панель оплати, щоб підтвердити операцію. Після цього з прив’язаної до аккаунту банківської карти знімаються гроші. На етапі оформлення замовлення переконайтеся, що ціна продукту залишилася акційною. В іншому випадку, сума списання з картки буде вище очікуваної.

Якщо замовлення робиться вперше на сайті, сервіс запропонує 10% знижку на товар. Далі вказується країна, місто і повна адреса доставки з поштовим індексом. В особистому кабінеті змінюється адреса покупця. Вибравши адресу, натискається кнопка «Оплатити». Система попросить вказати дані банківської картки (номер і CVC код). Перед оплатою покупки, потрібно переконатися, що на картці достатньо грошей для здійснення платіжної операції.