Що таке закордонний розподільчий центр Joom?

Що таке закордонний розподільчий центр Joom?

Торговий майданчик Joom завоював популярність завдяки привабливій ціновій політиці та широкому асортименту товарів. Покупцям доступні практично всі види товарів для дому, кожен з яких забезпечений якісними зображеннями та докладним описом, що спрощує вибір. Після розміщення замовлення кожен клієнт може відстежувати переміщення своєї посилки в режимі реального часу з використанням спеціального розділу.

Посилки з магазину Joom доставляються в різні країни світу. Під час міжнародної доставки посилки проходять через внутрішній центр обміну та закордонний розподільчий центр. Розглянемо значення цих термінів та роз’яснимо різницю між ними.

Деталі доставки посилок з Joom

Де знаходиться закордонний розподільчий центр? Joom не має єдиного приміщення для сортування посилок. Співпраця ведеться із численними продавцями з різних провінцій Китаю. Кожен учасник торгового майданчика зобов’язується надіслати замовлений товар покупцю після отримання оплати. Різні логістичні компанії займаються доставкою посилок.

Приватні поштові служби доставляють замовлення до розподільчих центрів, які є проміжними пунктами для передачі посилок між різними логістичними компаніями. Потім вантаж продовжує свій маршрут до країни одержувача. Якщо статус доставки вказує на “Прибуло у внутрішній центр обміну”, це означає, що посилка продовжує рухатися до свого адресата. Поки вона знаходиться в країні відправника, доставка триватиме кілька тижнів.

Де знаходиться закордонний розподільчий центр Joom?

Точне розташування сортувального пункту невідоме, оскільки існує безліч таких організацій, розподілених по всьому Китаю. Також неможливо дізнатись адресу внутрішнього центру обміну; це повідомлення просто свідчить про передачу посилки між двома транспортними компаніями.

Важливо не плутати закордонний розподільчий центр із місцем вручення, яке є поштовим відділенням, призначеним для видачі посилок. Після відповідного повідомлення необхідно пред’явити посвідчення особи та відвідати регіональну поштову філію для отримання посилки.

Зверніть увагу, що деякі повідомлення заслуговують на особливу увагу, такі як успішне відправлення, перетин державного кордону, проходження митного контролю та надходження до місця вручення. Інші повідомлення підтверджують коректну роботу системи відстеження відправлень. Ми сподіваємося, що ви розумієте значення статусу “закордонний розподільчий центр” на майданчику Joom.

Додати коментар