Розпродаж на Joom 11.11, що потрібно знати?

Розпродаж на Joom 11.11, що потрібно знати

З 2013 року, коли всесвітньо відома торгова платформа Alibaba вперше запропонувала грандіозні знижки на День холостяка який відзначається 11.11 кожного року, щорічно китайські продавці підтримують цю традицію.

Не став винятком і інтернет-магазин Joom, популярність якого зростає з кожним днем. Глобальний розпродаж на Джум в листопаді став однією з найгарячіших тем для обговорення серед діючих і потенційних клієнтів інтернет-майданчику. Багато з них стали користувачами програми саме в цей період — згідно зі статистикою, протягом доби програму на свій мобільний щохвилини встановлювали 2,5 тисячі осіб. Однак не варто плутати цей розпродаж з  чорною п’ятницею на Joom, яка так само проводиться щорічно!

Чим же так цікавий, випадаючий на 11.11 розпродаж Джум?

Щоб відповісти на це питання, потрібно докладніше розібратися з “політикою” інтернет-магазину.

  • В даний період розпродаж проводиться у всіх категоріях. Багато покупців завчасно накидають приблизний список бажань, щоб здійснити його в листопаді.
  • Розмір знижок досягає 90 відсотків і не тільки на дрібниці. У 2018 році хітом продажів 11 листопада стали смарт-годинник, вартість який впала до неймовірних одиниць.
  • Дія купонів, які можна отримати у продавця, та інших бонусів зберігається і на період акції. Це ще більше знижує вартість товарів, які можна купити через додаток і з ПК на офіційному сайті.

Не варто скидати з рахунків і конкуренцію між китайськими торговими майданчиками. В «гонці» за залучення покупців щорічно бере участь кілька гігантів: Алі Експрес, Алібаба, а також Joom, що пропонує понад 5 млн актуальних товарів.

Широко рекламовані грандіозні знижки дозволяють покупцям придбати бажані речі і приберегти їх до новорічних свят. Добовий глобальний розпродаж привабливий саме своєю короткочасністю.

Якщо в Китайський Новий рік 2 тижні товари не відправляють зі складів, то після 11.11 інтернет-магазин працює в звичайному режимі, тому посилка прийде в обумовлені терміни.

Глобальний розпродаж на Джум 11 листопада: що нового

У мережі активно обговорюють питання про те, чи реальними є такі великі знижки. Насправді не всі продавці, які беруть участь в акції, готові продавати за найнижчою ціною.

  • Багато китайських постачальників заздалегідь “накидають” ціни. а в день розпродажу вказують нові, «зі знижкою»
  • Приблизно чверть товарів продаються дешевше, але розмір знижки не перевищує 10 відсотків. Це стосується в першу чергу гаджетів і іншої затребуваної мобільної техніки. Зате аксесуари до неї (наприклад, навушники) можна взяти дійсно за копійки.
  • Змагання між продавцями за покупця дає відмінну можливість придбати аналогічний товар із застосуванням купона. Але для цього потрібно витратити досить багато часу на вивчення асортименту і порівняння цін.

 

Багато хто чув про спільні покупки або кешбек в інтернет-магазинах, особливо 11.11, коли проводиться в Джум розпродаж. Китайський торговий майданчик пропонує свої, не менш вигідні умови:

1. Найбільші знижки в 7 категоріях з жіночим і чоловічим одягом, товарами для дому, краси і здоров’я, ювелірними виробами, годинником і електронікою.

2. Всі товари в наявності! Це означає, що ви сміливо може вибрати найпопулярніші речі і бути впевненими в тому, що отримаєте посилку.

3. Небувалі знижки в каталозі Joom протягом 24 годин.

В 2018 році не було відзначено жодного випадку, коли покупцю не вистачило б товару, навіть за умови, коли всі охоплені азартом. Глобальний розпродаж на Джум 11 листопада — це можливість купити більше, дешевше і з гарантією якості.

Оцініть статтю