Розміри взуття на Joom – як підібрати, на що звернути увагу

Розміри взуття на joom – як підібрати, на що звернути увагу
Розміри взуття на joom – огляд асортименту представлених позицій для дітей і дорослих покаже, на що звернути увагу, щоб не помилитися з вибором. Читачам статті стане зрозуміло, як і які характеристики необхідно враховувати для того, щоб носити нове придбання з задоволенням, звертаючи увагу на особливості вибору взуття з Китаю.

Розміри взуття на joom відрізняються від звичної розмірної лінійки торгових точок країн СНД та Європи, що обов’язково необхідно брати до уваги при покупці взуття для кожного члена сім’ї.

Особливості підбору розмірів взуття на joom

Як правило, китайські виробники взуття маркують свою продукцію так, як прийнято в США.

 

Таблиця відповідності розмірів жіночого взуття
Таблиця відповідності розмірів жіночого взуття
Таблиця відповідності розмірів чоловічого взуття
Таблиця відповідності розмірів чоловічого взуття
Таблиця відповідності розмірів дитячого взуття (від 0 до 1 року)
Таблиця відповідності розмірів дитячого взуття (від 0 до 1 року)
Таблиця відповідності розмірів дитячого взуття (від 1 до 5 років)
Таблиця відповідності розмірів дитячого взуття (від 1 до 5 років)
Таблиця відповідності розмірів дитячого взуття(від 6 до 10 років)
Таблиця відповідності розмірів дитячого взуття(від 6 до 10 років)

На сайті Джум, також, можна зустріти моделі з європейськими і азіатськими покажчиками. Це важливо знати, щоб розібратися зі співвідношенням розмірів. Для того, щоб не помилитися, краще орієнтуватися на довжину стопи. Як правило, кожна позиція взуття на сайті joom має посилання на розмірну сітку, яка представлена в зручній і зрозумілій таблиці, поруч з описом товару.

Більш того, великий відсоток взуття йде не розмір в розмір, а буває повномірним або маломірним. Про такі нюанси можна:

1. Уточнити у продавця;
2. Почитати у відгуках покупців, які вже мали досвід придбання обраної позиції;

Для підстраховки, можна самостійно зробити виміри стопи, визначивши точні параметри взуття для себе і своїх близьких. Важливо враховувати, що крім довжини стопи, важливі такі показники, як повнота ноги і висота підйому.

Відгуки користувачів, як правило, стають надійними порадниками при замовленні товарів з Китаю. У коментарях багато хто дають вказівки на свої обсяги і відзначають власні враження про покупку: наскільки відповідає замовлений китайський розмір цим параметрам.

Як правильно визначити свій розмір взуття

Кращим варіантом є самостійне вимірювання стопи з допомогою простого набору – аркуша паперу (у випадку з дорослою людиною – двох), олівця і лінійки (сантиметри – метражної стрічки). Багато хто пропонує виміряти устілку того взуття, яке використовується в поточний момент.

Приклад розмітки довжини стопи
Приклад розмітки довжини стопи
Приклад вимірювання довжини стопи лінійкою
Приклад вимірювання довжини стопи лінійкою

Важливо! Для точності даних, стопу вимірюють в шкарпетці (влітку – в тонкій, взимку   -в вовняній). Краще зробити це ближче до вечора, коли ноги набрякають і стають трохи більше, ніж вранці.

Після того, як визначені свої мірки, їх треба звірити з тим, що пропонують таблиці, які знаходяться в описі примірників взуття від Джум.

Головні питання при виборі розмірів взуття на joom

Навіть, якщо ви є досвідченим покупцем товарів з Китаю, багато виробників взуття докладають власні таблиці, тому кожна пара із зазначенням одного і того ж розміру може відрізнятись складовими параметрами.

Треба обов’язково запитати (нехай навіть використовуючи допомогу онлайн перекладача) або подивитися в коментарях: вказані на сайті виміри зроблені по підошві або по устілці? Це суттєва різниця, оскільки похибка може становити кілька сантиметрів. Не варто лінуватися уточнювати і перевіряти, щоб не оплатити той товар, який згодом виявиться невідповідним.