Розміри чоловічих трусів (таблиця)

Розміри чоловічих трусів (таблиця)

Труси виконують функцію захисту від холоду, а також відіграють роль певного додаткового шару між тілом і одягом. Зараз навіть такому простому елементу чоловічого гардеробу, як труси, приділяється більше уваги і на ринку регулярно видаються нові моделі та різновиди.

Найважливішими вимогами до вибору відповідних трусів для чоловіків були і залишаються якість виробу і точно підібраний розмір, визначення якого існують таблиці.

Як визначити необхідний розмір?

Всім відомо, що будь-яку куплену нижню білизну не обмінюють в магазині на інші моделі або розміри, не повертають, тому необхідно визначитися з вибором і пошуком необхідного розміру.

Приміряти плавки в магазині найчастіше заборонено, адже це не гігієнічно. Тому плавки та інша білизна купуються без попередньої примірки. Буває, що цей одяг підбирається не самостійно чоловіком, а, наприклад, матір’ю чи коханою жінкою, чи то просто оновлення цієї частини гардеробу, чи зовсім як подарунок.

Найпростіший варіант, щоб дізнатися потрібну величину чоловічих трусів – запам’ятати позначення на ярличку білизни, яка вже є у шафі. Але це не може дати стовідсоткової гарантії того, що інша білизна цього ж розміру підійде так само добре.

Інший спосіб, як визначити розмір, – це зняти мірки з людини, що зробити теж нескладно. Необхідно буде дізнатися всього 2 параметри:

  1. Замір стегон, який виробляється горизонтально навколо сідниць, з їхньої частини, що найбільш виступає.
    Залежить від індивідуальних переваг чоловіків: хтось любить моделі, що щільно сидять на стегнах, а деякі воліють більш вільні, не облягаючі стегна труси. Для останнього випадку краще додати до отриманої цифри ще 1-2 сантиметри.
  2. Вимірюють талію, яка проводиться по лінії, де повинна або буде проходити гумка плавок.

Робити виміри потрібно до пояса. Якщо труси придбані для більшого розміру талії, то вони будуть не щільно сидіти, а якщо білизна для меншої талії, то в таких трусах через деякий час можна натерти собі район поперекового відділу.

Важливо! Всі виміри виробляються кравцем, стоячи прямо і спокійно. Ще важливий момент – не втягувати живіт під час вимірів.

Середня кількість параметрів, що вийшла, знаходиться по вимірювальній сітці білизни для чоловіків. Головне при виборі відповідного розміру – орієнтуватися на країну-виробника у таблиці.

Правильний вибір чоловічої білизни

Основне правило – плавки для чоловіків не повинні бути надмірно стискаючими і обтягуючими, інакше вони будуть обмежувати рухи, а також викличуть незручності. Занадто вільна білизна збиратиметься під штанами і надаватиме неохайний зовнішній вигляд. Також важливо враховувати та постійно перевіряти матеріал, з якого білизна виготовляється. Чиста бавовна та окремі види синтетики мало еластичні, тому можна спокійно брати на розмір більше.

Важливо! Варто звертати увагу на самі моделі виробу, адже деякі спеціально пошиті облягаючими або досить просторими.

Не зайвим буде врахувати й персональну характерність чоловіка. До важливих моментів відносяться статура, фігура та зріст — їхнє знання особливо рятує тих, хто бере цей елемент гардеробу у подарунок. Деякі фірми-виробники вказують на бірках для зручності зрост, щоб легше зорієнтуватися в потрібному розмірі.

Українські розміри чоловічих трусів

Скорочення:

Обхват талії – обх.т., стегон – обх.с.

Наприклад, українському 42 розміру буде відповідати обхват талії 62-67 см, стегон – 87-90 см.

Розміри чоловічих трусів (таблиця)

Великі розміри

Розміри чоловічих трусів (таблиця)

За допомогою підрахунків і цієї таблиці не повинно виникнути жодних труднощів у придбанні чоловічих трусів. Можна без сумнівів оформляти замовлення на інтернет-майданчиках або брати в магазині.

Міжнародні літерні позначення

Розміри чоловічих трусів (таблиця)
Немає єдиної фіксованої таблиці, яка б чітко зіставляла показники вимірювання тіла до певної величини виробу. Найчастіше у кожного виробника є своя розмірна сітка, якою і варто орієнтуватися.

Для зручності у міжнародному стандарті застосовують буквене позначення параметрів:

  • XS – Extra Small,
  • S – Small,
  • M – Medium,
  • L – Large,
  • XL – Extra Large.

Для визначення міжнародного літерного позначення немає загальних формул, дізнатися розмір у літерах можна лише з допомогою наведеної таблиці:

Наприклад, 42-44 український розмір відповідає міжнародному значенню XXS. Розміри далі – в таблиці нижче.

Розміри чоловічих трусів (таблиця)

Висновок

Буває, що позначення параметрів білизни від різних країн виробників значно відрізняються між собою. При покупці трусів не зайвим буде звіритися з інформаційною сіткою розмірів конкретної фірми білизни. Знаючи всього 2 параметри, можна підібрати потрібний варіант, головне — врахувати не тільки необхідні розміри, а й особисті уподобання чоловіка.

Додати коментар