Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Життя людей змінюється завдяки спорту, різним тренуванням, легкій атлетиці тощо. Допомагає їм у цьому компанія Adidas, яка є лідером з виробництва та продажу спортивного інвентарю, екіпірування тощо. Організація існує вже понад 90 років. За цей час вона стала символом успіху у спорті.

Спортсмени різного рівня обирають саме цю фірму. Звичайні покупці цінують комфорт, якість та зручність. Adidas пропонує на вибір найбільший асортимент: верхній одяг, взуття, аксесуари, майки, футболки, різноманітний спортивний інвентар та інше. Розглянемо, як правильно підібрати одяг та взуття від Adidas за допомогою розмірних таблиць виробника.

Історія бренду

Заснував компанію Адольф Дасслер. Після того як закінчилася перша світова війна, чоловік опинився в тяжкому стані. Створювати взуття почав 1920 року, аби хоч якось заробити на життя. Все починалося зі спальних капців. У 1924 році він та його брат відкривають взуттєву фабрику.

З 1927 р. штат почав розширюватися, виробництво було на висоті. С 1949 року ця фірма конкурує з компанією Puma. Але все-таки більшість спортсменів стали віддавати перевагу фірмі Adidas. Організація розвивалася, викуповувала різні інші фірми. До цього дня залишається однією з найпопулярніших компаній.

Розміри взуття Adidas

 • Найчастіше жіночі та чоловічі кросівки мають більші розміри. Фахівці рекомендують купувати модель на два розміри менше.
 • Якщо розглядати ширину взуття, то вона повністю відповідатиме розмірній сітці.
 • Дитяче взуття маломіряє. Батьки повинні враховувати цей факт та купувати її на розмір більше.

Відповідності розмірів:

 • Жіноче взуття, та й будь-яке інше, зіставляється з англійськими та американськими значеннями. Український розмір від тридцяти п’яти до сорока п’яти дорівнює англійському — від трьох з половиною і до одинадцяти з половиною, і американському, який починається від п’яти і доходить до тринадцяти. Довжина ноги дорівнює 22.75 см – 30 см.
 • Чоловіче взуття. Українский розмір починається від тридцять чвертого і закінчується на п’ятдесятому. Англійський – від двох до п’ятнадцяти, а американська – від трьох з половиною і до шістнадцяти. Довжина ноги починається від 22.5 см, а закінчується на позначці 32.5 см.
 • Дитяче взуття фірми «Adidas» — український розмір починатиметься від дев’ятнадцяти і закінчуватиметься на тридцять вісім. Довжина ноги: 11-27.5 см. Англійський варіант буде від чотирьох до тридцяти п’яти.

Чоловіче взуття

Розмірні таблиці одягу та взуття AdidasРозмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Жіноче взуття

Жіночий розмір майже ідентичний чоловічій таблиці. Невеликі відмінності є в розмірах США.

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Дитяче взуття

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Таблиця розмірів одягу Adidas

Розмір необхідно визначати, виходячи з мірок тіла, які зіставляються з таблицями. Тепер необхідно розібратися із розмірами верхнього одягу.

Куртки цієї фірми часто-густо підбирають більше на один-два розміри. Наприклад, ви звернулися до таблиці та підібрали собі куртку розміру L. Насправді її розмір буде XL.

Наведемо ще один приклад: стандартна куртка, розмір якої становить XS, має наступні параметри:

 • ширина плечей: сорок шість – сорок сім сантиметрів;
 • ширина грудей: 49 сантиметрів;
 • довжина рукава: шістдесят сім – шістдесят вісім;
 • довжина спини – приблизно 68–70 сантиметрів.

Одяг фірми Adidas розробляється за спортивною фігурою. Якщо сказати простішими словами, то одяг шиється за закладеними пропорціями, які розраховані на струнких людей.

Чоловічий одяг

Верхній варіант одягу. Таблиця.

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas
Нижній одяг. Таблиця

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Жіночий одяг

Верхній одяг. Таблиця

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Нижній одяг. Таблиця

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Одяг для хлопчиків та дівчаток (5-16 років)

Розмірні таблиці одягу та взуття Adidas

Коли вибираєте розмір – найголовніший фактор, який враховується – це зріст.

Як визначити розмір та зняти мірки?

Щоб правильно зміряти свою стопу, потрібно робити це ввечері. Вранці та вдень мірки будуть неточними. Щоб визначити свій розмір, потрібно дотримуватися наступної інструкції:

 • Проводимо замір довжини від носка і до п’яти. Візьміть аркуш паперу і покладіть його на підлогу так, щоб одна сторона прилягала до стіни. Потім поставте п’ятою ногу до стіни на цей лист. Ручкою чи олівцем позначте лінію кінчиків пальців. Далі виміряйте відстань від кінця аркуша і до поставленої позначки. Отримане значення порівняйте з наведеними даними у таблиці.
 • Як зробити виміри одягу? Для початку попросіть іншу людину вам допомогти. Не знімайте мірки самостійно, оскільки значення будуть хибними.
 • Перший крок – заміряємо обхват грудей – це найбільша частина грудної клітки. Щоб її виміряти, потрібно обгорнути груди сантиметровою стрічкою. Обов’язково – спина має бути пряма. Коли ви знімаєте мірки, весь процес можете контролювати в дзеркалі.
 • Другий крок – обхват талії. Це найвужча частина вашого тулуба. Берете сантиметрову стрічку та обертаєте її навколо талії. М’язи повинні перебувати у розслабленому стані. Отримані значення запишіть на папір.
 • Завершальний замір – обхват стегон.

Довідка! Знімати мірки у дитини бажано, коли вона перебуває у лежачому положенні. Усі отримані значення порівнюють з таблицею

.Додаткові правила, яких бажано дотримуватися

 • Вимірювати свої параметри потрібно сантиметровою стрічкою.
 • Обертати навколо тіла її потрібно щільно, але сильно не стягувати.
 • Якщо знімаєте мірки для верхнього одягу (куртка, ветровка і т.д.), то краще одягніть кофту або футболку.
 • Завжди вибирайте найближчий розмір.

Висновок

Компанія «Adidas» — на сьогоднішній день найрозвиненіша та найпопулярніша фірма, яка виготовляє тільки якісну продукцію. Вона надає взуття для спорту та туризму, одяг, спортивний інвентар, обладнання та аксесуари. Тут важливо остерігатися підробок.

Щоб купити взуття чи одяг, потрібно спочатку зняти мірки, і лише потім зіставити їх з даними в таблиці.

Додати коментар