Причини, чому Джум відхиляє платежі?

Причини, чому Джум відхиляє платежі?

Інтернет-магазин Joom пропонує користувачам встановити безкоштовний додаток на мобільний телефон або планшет і оплачувати товари з прив’язаною до профілю банківською картою. Процедура реєстрації дуже проста, не становить проблеми оформити замовлення в додатку, але в процесі оплати іноді відзначаються непередбачені збої. Корисні поради експертів допоможуть розібратися, чому Джум відхиляє платежі і як виправити ситуацію. Адже це дуже важливо, так як покупки на Joom неймовірно вигідні, враховуючи, що на Джум такі низькі ціни на абсолютно всі товари.

Причина №1 — невірне оформлення даних

При підключенні банківської карти потрібні такі відомості: номер і тризначний код CVV. Ці дані необхідні, щоб підтвердити справжність картки. Якщо на даному етапі була допущена помилка, це може стати причиною, чому на Джум відхиляється платіж. Перевірити правильність заповнення профілю можна в налаштуваннях в особистому кабінеті.

Друге, що потрібно уточнити користувачеві – термін дії карти. Він вказаний на лицьовій стороні у форматі “місяць/рік”. Врахуйте, що гроші не будуть зняті з рахунку, якщо в поточному місяці (навіть в останніх числах) карта закінчує свою дію. В цьому випадку потрібно обміняти її в банку і підключити нову картку.

Причина №2 — чому Джум відхиляє платежі з діючої картки Visa/MasterCard

Якщо раніше ви ніколи не робили покупки через інтернет, то можливо, для вас встановлено обмеження на такі транзакції. Вони можуть бути повністю заборонені або обмежені певною невеликою сумою. Виправити проблему нескладно: можна зателефонувати в банк і довірити внесення змін фахівця або зробити це самостійно в особистому профілі на офіційному сайті банку.

Обов’язково перевіряйте наявність необхідної суми на рахунку. Деякі банки списують відсоток за грошові операції, також на вашій картці може не вистачити фінансів, якщо ви підключили послугу автоматичного списання боргу по комунальних послуг, виплату відсотків за кредит і т. п. Це допоможе розібратися, чому відхиляють платіж на Joom. В даному випадку ви можете поповнити карту через Інтернет, списавши частину коштів з іншого рахунку або вибрати для оплати іншу банківську картку і вказати це в замовленні.

Причина №3 — обмеження, введені банком

Для всіх карт міжнародного зразка в системі зберігається інформація про підозрілі або шахрайські дії. Якщо ви по одній з причин потрапили в число власників такого пластику, вам протягом 2 годин надійде дзвінок з попередженням. У цьому випадку платіж з такого носія не можна буде здійснити в інтернет-магазині.

У ситуації, коли заходи були вжиті помилково і вам не дзвонили з банку, потрібно самостійно з ним зв’язатися. Уточніть вашу проблему і дочекайтеся зняття обмежень. Для розблокування картки вам можуть запропонувати підійти у відділення, також можна зробити це самостійно, спираючись на доступні інструкції по телефону. Але майте на увазі, що довіряти інструкціям можна тільки попередньо упевнившись, що розмовляєте з фахівцем свого банку.

Нагадуємо, що оформляючи покупку, ви можете вибрати іншу карту або іншу адресу для доставки, що відрізняються від прив’язаних до профілю. Це допоможе купити будь-який товар до уточнення причин, чому Джум відхиляє платежі.

Додати коментар