Позитивні відгуки про Джум

Позитивні відгуки про Джум

Всі позитивні відгуки, яких дуже-дуже багато, можна розділити на безумовно і умовно хороші.

До першої групи належать такі пункти:

  • Безкоштовна доставка, запропонувати яку можуть дуже невелика кількість інтернет-магазинів. Особливо виграє цю пропозицію, коли необхідно купити кілька штук дешевої дрібниці. За умови вартості доставки з Китаю від 1000 рублів, робити дрібні покупки, дешевше 5000 рублів, стає невигідними. Саме тому магазин Joom зробив ставку на велику кількість дрібних покупців, заповнивши сайт незвичайними дрібницями і канцелярією.
  • Низькі ціни в порівнянні з іншими інтернет-магазинами. Важливо розуміти, що саме заради мінімальних цін на цей сайт і приходять сотні тисяч покупців. Правда іноді можна зустріти незначне перевищення в порівнянні з тим же AliExpress. Але це різниця пояснюється, по-перше, безкоштовною доставкою, а по-друге ступенем популярності продавця. Там досить своєрідна політика ціноутворення, яка залежить від загального обороту продавця. Чим більше він популярний і більше продає товарів, тим нижче у нього ціни і частіше організовуються розпродажі.
  • Різноманітні акції, які проводяться регулярно і збивають від загальної ціни до 80%, теж приваблюють покупців. Можливість придбати безліч популярних товарів не просто в половину дешевше, а в чверть, тобто всього лише за 20-25 відсотків від ринкової вартості, це просто унікальна пропозиція.
  • Гарантія повернення грошей за не отриманий товар – пункт, що часто відзначається в позитивних відгуках. Всі продавці на сайті Joom дотримуються наступного правила – якщо товар не отриманий покупцем за заявлений термін і посилка не відстежується, гроші необхідно повернути на рахунок.

Близько 90% покупців відзначають, що гроші повертаються на першу вимогу, якщо вдається підтвердити факт неотримання. Для цього достатньо викласти шлях прямування посилки. Середній час повернення від 2 тижнів до місяця. Важливо відзначити, що відзначені випадки, коли вже після повернення коштів посилка все ж приходила, тобто простежується вина не сайту і не продавців, а пошти.

До умовно хороших відноситься оцінка якості товарів.

Все-таки важливо розуміти, що більшість заявлених дешевих товарів відрізняються середнім рівнем якості і не розраховані на довгий термін служби. Щоб приблизно уявляти, про що йде мова, можна відвідати місцеві магазини (наприклад, мережі з фіксованою вартістю товарів) і там розглянути товари канцелярії та інші подібні. Так ось товари з Joom виявляться трохи краще, хоча на порядок дешевше.

Позитивні відгуки про Джум

Більш докладні відгуки, в тому числі з реальними фотографіями покупців, можна знайти під кожною карткою товару. Варто відзначити, що близько 2/3 покупців задоволені якістю. Реально оцінюючи вартість, вони виявилися готові до дрібних недоліків, типу стирчачих ниток, іншого відтінку речі або іншого кольору малюнка.

Додати коментар