Повернення грошей за замовлення на Joom

Повернення грошей за замовлення на Joom

Сервіс Joom — це зручний і недорогий інтернет-магазин, де можна придбати китайські товари безпосередньо від виробників і навіть заощадити при цьому на покупці. Доставка товару тут абсолютно безкоштовна, що також є привабливим фактором для потенційних клієнтів.

Але, незважаючи на ці переваги, і в цьому сервісі нерідкі ситуації, пов’язані з поверненням грошей за товар, що не підійшов або не відповідає опису.

Буває й таке, що покупець заплатив за товар, але потім знайшов такий же, але за більш привабливою ціною, передумав і хоче відмовитися від замовлення. Багатьох покупців цікавить: чи можна позбутися небажаного товару і чи існують в Джум які-небудь гарантії повернення грошей?

Чи можна повернути гроші на Joom?

У сервісі Джум існують певні правила, згідно з якими клієнт має право відмовитися від невідповідного товару (якщо після одержання товару у нього збереглася упаковка, де вказано номер бандеролі та її вага), а також були дотримані наступні умови:

 • З моменту переказу грошей за товар не минуло 8 годин.
 • Замість замовленого товару прийшла модель іншого кольору або якості, зазначеної раніше. Або товар, що прийшов, був не повністю укомплектований. Припустимо, в описі було сказано, що куртка з хутряною підкладкою, а вона виявилася не утепленою.
 • Якщо замовлення не було доставлено протягом максимально допустимого терміну 75 днів. Зазвичай термін доставки становить від 25 до 45 днів, але з яких-небудь причин товар може затриматися і прийти із запізненням.

У кожному з вищеописаних випадків існує свій алгоритм повернення грошей. При процедурі повернення бажано користуватися мобільним додатком Джум, так як за зауваженнями користувачів у нього більш широкий функціонал, ніж у веб-сторінки самого сервісу, і він зрозуміліше у зверненні.

Підстави для повернення грошей

Якщо вирішили відмовитися протягом 8 годин

Якщо протягом 8 годин людина вирішує відмовитися від замовлення, потрібно зробити наступне:

 • Зайти в «Мої замовлення».
 • Вибрати товар, зазначивши його в квадратику галочкою.
 • Знайти і натиснути внизу активний напис: “Скасувати замовлення”.

Товар бракований або не відповідає опису

Якщо надійшов некондиційний товар (розмір, колір або інші причини), повернення грошей здійснюється наступним чином:

 • Слід увійти в «Мої замовлення».
 • Знайти пункт “Питання про замовлення”.
 • Клікнути на іконку в розділі «Допомога».
 • У формі “Нова розмова” слід описати суть проблеми і додати в порожнє поле своє ім’я.
 • Відправити це в службу підтримки Джум.

Після цього прийде повідомлення, в якому буде запропоновано сфотографувати упаковку від товару із зазначенням номера і ваги бандеролі. Потім потрібно сфотографувати ваду товару, з яким не згоден покупець і зробити так, щоб придбана річ потрапила в один кадр з упаковкою. Ці дані потрібно відправити в службу підтримки, де інформація буде перевірена.

Після цього протягом декількох днів гроші повинні повернутися на рахунок, звідки була списана дана сума.

Товар не отримано за 75 днів

Якщо товар не був отриманий протягом 75 днів, то потрібно зробити наступне:

 • Вибрати потрібний товар в меню: “Мої замовлення”.
 • У меню “Інформація про замовлення” вибрати пункт: “Чи отримали ви замовлення?”.
 • В дане поле слід ввести негативну відповідь.

Товар не підійшов

Якщо протягом двох тижнів покупець вирішив, що з об’єктивних причин товар його не влаштовує, і хоче від нього позбутися, можливий ще один варіант повернення:

 • Потрібно увійти в “Мої замовлення”.
 • В поле товару клікнути на фразі «Питання про замовлення».
 • Ввести потрібну інформацію.

Скільки потрібно чекати отримання грошей

Як правило, сервіс гарантує повернення сплаченої суми протягом двох тижнів, але причина повернення має бути дійсно вартою уваги.

Якщо у людини просто відпала необхідність купувати замовлений товар, то на скасування цього рішення сервіс відводить 8 годин. По закінченні цього часу ніякі прохання і доводи покупця співробітниками інтернет-магазину не приймаються.

Щоб не возитися з поверненням товару, перед тим як робити замовлення доцільно почитати коментарі покупців під товарами. Як правило, в них можна отримати інформацію не тільки про переваги товару, але і його недоліки. У деяких випадках люди пишуть, що розмір виробу виявився менше очікуваного, і краще замовляти виріб побільше, або замовлений товар виявився не того кольору, який хотів покупець. Природно, що з такими постачальниками краще не зв’язуватися.

Але, якщо про постачальника велика кількість хороших відгуків, то можна сміливо замовляти товар, так як видно, що людина дорожить своєї підприємницької репутацією.

Висновки

Виходячи з вищеописаного, можна сказати, що інтернет-магазин Джум є надійним сервісом з певними правилами та гарантіями повернення грошей. Замовляти товари тут безпечно і, навіть, якщо товар не підійшов, то його завжди можна повернути продавцю і гроші не пропадуть.

Додати коментар