Підбірка товарів для саду та городу на Joom

Власники ділянок землі біля будинку або дач далеко від дому знають, що будь-які аксесуари та приладдя, призначені для використання в саду або городі, істотно полегшують їх нелегку працю при роботі. Вони стежать за новинками, які стануть в нагоді в господарстві і охоче їх купують.

На майданчику Joom такий товар надано у величезному асортименті. І чого там тільки немає в розділі «Товари для саду та городу». Пропонуємо ознайомитися з деякими самим корисними, на нашу думку, виробами.

Насіння  овочів і квітів

Підбірка товарів для саду та городу на Joom

Якісне насіння овочів, квітів і рослин  пропонуються дачникам і тим, хто любить ростити рослини на підвіконні.

Купити насіння можна традиційних овочів – огірків, помідорів, моркви, перцю та інших культур, а також декоративних, які прикрасять територію ділянки і палісадників.

Вибір великий – залишається тільки підібрати під свої бажання.

Садові декоративні фігурки для саду та городу

Підбірка товарів для саду та городу на Joom

Барвисті фламінго на довгих тонких ніжках прикрасять територію саду та городу в приватних володіннях або палісадники парків і скверів. Виготовлено виріб з якісного пластика і металу. Висота всього декоративного виробу 80 см, ніг -56 см, ширина – 40 см Така фігурка з красивим носом буде привертати увагу і радувати ваше своїм виглядом вас  і ваших гостей .

Латексні рукавички з насадками на пальцях для роботи в саду і городі

Підбірка товарів для саду та городу на Joom

Міцні чорно-зелені рукавички для роботи в городі і саду виконані з міцного матеріалу з шорсткою структурою. На пальцях і у верхній області в районі зап’ястя є спеціальні гумові накладки. Довжина рукавичок до зап’ястя.

Завдяки такій конструкції інструмент не вискальзує і не випадає з рук, а виріб надійно захищає руки в процесі роботи.

Садові ліхтарі на сонячних батареях для освітлення ділянки

Підбірка товарів для саду та городу на Joom

Набори ліхтариків на сонячних батареях дозволять освітити доріжку до будинку, ділянку або прибудинкову територію без підключення до мережі. Живляться вони від енергії сонця. Виготовлені вони в водозахистному виконанні з міцної пластмаси. Встановлюються прямо в землю за допомогою загостреної ніжки.

Плодознімач – інструмент для збору яблук, фруктів з мішком

Підбірка товарів для саду та городу на Joom

Плодознімач з мішком оригінальної конструкції дозволить знімати плоди з дерев швидко і без пошкоджень.

Інструмент представляє собою кільце діаметром 14 см з закругленою формою наконечниками, виготовленими з металу, на якому закріплений мішок має глибину 20 см з міцної тканини. Працювати з таким плодознімачем легко, тому що він має малу вагу.

М’які наколінники на гумках з липучками для роботи в саду і на городі, зимової риболовлі

Підбірка товарів для саду та городу на Joom

Наколінники зі спіненого етиленвінілацетату полегшать працю садівника і городника в разі виконання робіт на колінах. Матеріал м’який, кріпиться до коліна за допомогою гумок на липучках. Виробник пропонує їх в чорному, зеленому і жовтому кольорі. Стануть в нагоді такі наколінники дітям і дорослим, які люблять кататися на санках, ковзанах, лижах. Вони надійно захистять коліна при падіннях.

Оцініть статтю
Додати коментар