Негативні відгуки про Joom

Що стосується негативних відгуків про Joom, то за їх кількістю лідирує повільна доставка.

Хоча враховуючи, що вона безкоштовна і тому товари відправляються тільки після того, як збереться певна партія, то це економічно обумовлений недолік. Також по шляху проходження посилка проходить безліч пунктів перевірки і сортування, на кожному з яких її зважують, ставлять позначку. Більшість сортувальних пунктів працює за звичайним графіком, відпочиваючи в свята, і ночами, що значно збільшує загальну кількість днів, витрачених на доставку.

Негативні відгуки про Joom

На жаль, невеликий відсоток посилок йде довше, ніж обіцяють продавці. Це призводить до скарг покупців і їх вимогам повернути гроші.

Наступний привід для негативних відгуків вже став мемом під назвою “Очікування і реальність”.

Негативні відгуки про Joom

Сотні розлючених і сміючихся покупців викладають фото товарів, які виглядають безглуздо або зовсім не схожі на ті, що були на картинці картки товару.

Негативні відгуки про Joom

Перш за все потрібно розуміти, що на картці товару представлений художній варіант, коли річ знаходиться в ансамблі з аксесуарами, макіяжем і зачіскою моделі, а також іншими речами. Природно, що сама по собі вона може виглядати не так привабливо і модно. Другий важливий момент – адекватна оцінка достоїнств і недоліків своєї фігури, а також вибір правильного розміру. Природно, що річ може бути банально мала або велика.

Також більшість тканин є штучними і в процесі транспортування мнуться, а також бувають іншого відтінку. Особливо часто подібні заміни зустрічаються на фабриках, що працюють на потік. Видаючи велику кількість примірників, вони можуть використовувати тканини, трохи відрізняються, і допускати огріхи в пошитті. Ці недоліки легко компенсується низькою ціною.

Оцініть статтю
Додати коментар