Недорогі блютуз колонки на Joom

Для мене bluetooth-колонка є незамінним атрибутом, яким я користуюся кожен день. Цей класний гаджет можна підключити до смартфону, планшету, лептопу і інших пристроїв, які підтримують блютуз. Важливо, щоб колонка задовольняла всім вимогам, які вам потрібні.

При виборі колонки варто звернути увагу на кілька моментів, які є, на мій погляд, основоположними. Рекомендую звернути увагу на:

  • якість звучання, включаючи низькі частоти (баси);
  • автономність роботи;
  • додаткові опції (NFC, підтримка флешки, наявність вбудованого плеєра, вологозахист IPX67, AUX-вхід).

Нижче я підібрав моделі, які, так чи інакше, володіють деякими або навіть усіма наведеними вище критеріями.

MIFA A10

Недорогі блютуз колонки на Joom

Безумовним лідером продажів є ця яскрава модель. Колонка володіє хорошою потужністю в 10 Вт. При ємному акумуляторі 2200 маг, колонка може працювати до 8 годин безперервного звучання. Непогані показники для бюджетного сегмента.

З особливостей, я б відзначив вбудований музичний плеєр з можливістю управління треками. Музику можна передавати через bluetooth, AUX-вхід, а також є можливість підключити флешку.

Мені сподобалося наявність ватерпруф IPX5, тобто колонка захищена від попадання води на корпус. Для зручності, ніжки зроблені з силіконових присосок, щоб девайс не ковзав і не вібрував під час роботи. Цю модель я рекомендую

ZEALOT S8

Недорогі блютуз колонки на Joom

Ця колонка, в першу чергу, відзначилася своїм ємним акумулятором на 4000 мАч. Цього цілком достатньо досить тривалий час слухати музику, а також можна заряджати свій смартфон. По суті, це гібрид між колонкою і повер банком. Потужність звучання становить 10 Вт.

До речі, колонка володіє власним додатком для смартфона, що зустрічається досить рідко серед подібних гаджетів. За допомогою програми можна слухати онлайн-радіо і музику через хмару. Управління треками здійснюється сенсорною панеллю.

З додаткових плюшок, варто виокремити наявність щільного захисного чохла для експлуатації поза домом.

MIFA F10

Недорогі блютуз колонки на Joom

Проста і мініатюрна колонка має хороший вологозахист IPX67 і розрахована на активне використання.

Конструкція гаджета дозволяє карабіну, який йде в комплекті, закріплюватися в будь-якому зручному місці. Наприклад на рюкзаку або сумці.

Колонці не страшний дощ і навіть занурення в воду. Багато людей вважають за краще цю модель використовувати в душі. Для зручності управління треками, розробники забезпечили пристрій прогумованими кнопками.

Хороший і не дорогий варіант на всі випадки життя

Lewinner BQ615 pro

Недорогі блютуз колонки на Joom

Цю модель можна сміливо назвати королем вечірок. Яскравою фішкою колонки є світлодіодна панель, яка може відображати різні візуальні семпли під час звучання треків. У темряві виглядає дуже круто!

Потужний акумулятор дозволяє працювати колонці до 10 годин. З фішок, крім світломузики, варто виокремити підтримку FM-радіо, NFC, а також повноцінне управління треками. Рекомендуємо.

Tronsmart Element Mega

Недорогі блютуз колонки на Joom

Ця модель сподобається тим, хто шукає строгі і прямі форми, а також якісний звук. За заявою розробників, колонка може видавати звук потужністю до 40 Вт.

Цікаво, що інженери вирішили забезпечити bluetooth-колонку сенсорним управлінням, навіть регулювання звуку зроблено у вигляді смуги прокрутки.

Вишенькою на торті стала підтримка NFC і Bluetooth 4.2. Це дозволяє використовувати колонку на відстані до 20 метрів. Вражає!

Ось такі технологічні і недорогі bluetooth-колонки я можу порекомендувати.

Додати коментар