На яку суму можна замовляти на Joom?

На яку суму можна замовляти на Joom?

Постійні покупці, які здійснюють регулярні закупівлі в інтернет-магазині Joom, стурбовані нововведеннями, що передбачають ліміт на посилки з Китаю. Зміни поки не торкнулися жителів України.

Сьогодні будь-який українець може купувати з-за кордону скільки завгодно товарів, ціна яких не перевищує 150 євро. Якщо ж товар коштує дорожче, доводиться доплачувати мито і податок на додану вартість.

Чи будуть найближчим часом змінені ці умови і на яку суму можна замовляти в Джум?

Сьогодні для покупців китайського інтернет-магазину доставка всіх бандеролей здійснюється абсолютно безкоштовно. Замовити можна будь-яку кількість товару у одного або декількох продавців. Введення обов’язкового митного збору та оформлення декларації знаходиться в стадії обговорення.

Які зміни може внести введення обмежень ліміту на Джум?

Згідно з запланованими законодавчими нормами, покупці з України зможуть замовляти в китайських гіпермаркетах посилки на суму до 100 євро, починаючи з другої частини 2019 року.

Ліміт на 3 посилки на місяць з 1 січня 2019 року, незважаючи на активне обговорення проекту в законодавчих органах,так і не був затверджений. Нема для цього ні людей, ані коштів. Детальніше читайте Як оподатковуються товари з Joom в Україні

Це означає, що користувачі популярного додатка можуть не хвилюватися щодо питання, на яку суму можна замовляти на Джум.

Скільки покупок і на яку суму можна зробити на офіційному сайті Джум?

Правила, що поширюються на покупців інтернет-магазину, не передбачають яких-небудь обмежень для придбання товару поштучно або оптом. В каталозі можна вибрати і оформити замовлення на доставку в бажаних обсягах. Вартість транспортування залишається однаковою — безкоштовно для всіх покупців.

Як скоротити витрати: на яку суму можна замовляти на Джум ще дешевше?

Торгова площадка відрізняється найнижчими цінами на тлі конкурентів. У зв’язку з цим, а також через безкоштовної доставки спільні покупки і знижки за придбання оптом не практикуються в додатку. Для тих, хто хоче купити дуже дешево, на сайті регулярно проходять акції і розпродажі. Знижки на них досягають 90 відсотків, а сума, на яку можна купити товар, не обмежена лімітом. Ніяких нововведень не озвучено і в техпідтримці на сайті, що дозволяє робити цікаві придбання для всієї родини за допомогою мобільного додатку Джум.

Додати коментар