Купити відеореєстратор Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR на Joom

Купити відеореєстратор Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR на Joom

Xiaomi — це компанія, яка виробляє безліч різних пристроїв, від розумних камер до тих, які можуть використовуватися щодня. Але сьогодні ми поговоримо про відеореєстратор для автомобіля Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR. За допомогою нього можна записувати все, що відбувається під час руху і якщо раптом станеться якась аварія у вас будуть докази. Давайте перейдемо безпосередньо до огляду девайса.

Що з себе представляє пристрій

Купити відеореєстратор Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR на Joom

Це невеликий пристрій від Xiaomi легко стане незамінним помічником у вашому житті. Оскільки за допомогою нього ви зможете уникнути безліч проблем, пов’язаних з аваріями. Камера має невеликі габарити: 10×5.50×3.20 см і маленьку вагу — 70 грам. Апарат можна прикріпити на лобове скло вашого автомобіля.

Спеціальний двосторонній скотч має покриття, стійке до високої температури. Тому не варто боятися, що камера впаде в спекотні дні. Так само після установки, пристрій буде складно пересунути. Що стосується дизайну самої камери, то він мінімалістичний.

Цікавим рішенням цього девайса є наявність індикатора у вигляді кільця. Світлодіод повідомить вам стан, в якому знаходиться пристрій, незалежно від того, включений він чи ні. Камера зможе розпізнавати різні підозрілі ситуації і сповістить вас синім, червоним або зеленим кольором.

Характеристики відеореєстратора

Камера отримала сенсор Sony IMX323 HD. Завдяки йому, картинка відео дуже чітка. Xiaomi 70 Minutes Smart Car зможе записувати відеоролики з роздільною здатністю до 1080p, що забезпечить гарну якість зображення, будь то сонячні дні, дощові дні або похмурі ночі. Пристрій оснастили батареєю на 240 маг. Заряджається камера за допомогою звичайного USB, яке можна підключити прямо в автомобілі.

Особливості Xiaomi 70 Minutes Smart Car

Ви будете здивовані, але цей маленький пристрій має голосове керування. З допомогою нього можна включити або вимкнути камеру, почати запис або зупинити її, а також зробити фото. Якщо вам треба зробити будь-яку дію, не відволікаючись від управління машиною, просто скажіть це гучним голосом. На превеликий жаль камера не може розпізнавати мову. Будемо сподіватися, що незабаром умільці зможуть це реалізувати.

Ще корисна функція — кут захоплення 130°. Завдяки цьому ви отримуєте широкий огляд картинки. Слід пам’ятати, що даний пристрій не має екрану. Але в ньому є Wi-Fi і за допомогою нього можна підключитися до вашого смартфону і переглянути все медіафайли.

Додати коментар