Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom

Гризуни і комахи можуть завдати чимало шкоди. Вони з’їдають запаси їжі, переносять небезпечні інфекції, заважають спати. У літню пору ситуація загострюється, особливо в приватних будинках. Щоб позбутися від шкідників, необхідно купити спеціальний прилад-відлякувач. Він впливає на мишей, щурів, тарганів і комарів за допомогою ультразвукових хвиль.

Для вулиці ідеально підходять вертикальні моделі, які можна вставляти прямо в землю. Також у дворі можна використовувати відлякувачі, що заряджаються від USB-кабелю. Їх підключають до ноутбука, павербанку та інших приладів. В домашніх умовах краще використовувати прилад, який можна підключати до мережі. Ці пристрої компактні, часто вони мають незвичайний дизайн.

КРАЩІ ПОРТАТИВНІ І ВУЛИЧНІ ВІДЛЯКУВАЧІ

Mosquito killer lamp

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom

Цей симпатичний девайс ідеально підходить для лову літаючих комах. Він приваблює їх світлодіодним підсвічуванням, потім приголомшує ультразвуком. Завдяки цьому комарі і мухи залишаються в спеціальному відсіку. Відлякувач можна підключити до будь-якого гаджету через USB-кабель. Він підходить для використання в будинку і на вулиці. Прилад виглядає стильно впишеться в будь-який інтер’єр.

Користувачі викладають шокуючі фото з величезною кількістю мертвих комах. Ці знімки є найкращим підтвердженням ефективності пристрою. Головним недоліком даної моделі є її вузька спрямованість. З допомогою пристрою можна ефективно боротися з комахами, але для відлякування гризунів вона буде абсолютно марною. Деякі покупці повідомляють, що їм не вдалося позбутися від великих комарів навіть з цим пристроєм.

Solar rodent repellent

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom
Ультразвукові хвилі повторюються через кожні 40 секунд. Їх частота коливається від 400 до 1000 Гц. Одночасно зі звуком пристрій починає вібрувати, щоб налякати підземних шкідників. Для ефективної боротьби з підземними тваринами потрібно закопати тримач якомога глибше. Рекомендується вирити невелику ямку для девайса, вставити його і щільно прикрити землею з усіх боків.

Ємність вбудованого акумулятора становить 600 мАг. Завдяки великій сонячній батареї цей прилад вважається повністю екологічним і безпечним. Щоб він завжди працював на повну потужність, на нього повинно потрапляти якомога більше сонячних променів. Акумулятор повністю заряджається приблизно за 4.5 години. І для багатьох користувачів це є недоліком, адже в похмурі дні відлякувач не зможе працювати цілодобово. Незважаючи на це, виробники акцентують увагу на захисті від гризунів і комах в будь-яку погоду.

IROTOR Eco-Friendly Solar Power Ultrasonic Gopher Mole Snake Mouse Pest Reject Repeller

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom
Ця модель призначена спеціально для боротьби з мишами і зміями. Саме на них найкраще діє ультразвук частотою 400 Гц. Прилад працює майже безшумно, він видає ледь вловимий писк. Цей звук не заважає спати дітям, домашні тварини на нього не реагують. Довжина тримача – 26 см, цього цілком достатньо, щоб розмістити пристрій на потрібній висоті. Для повного позбавлення від гризунів краще встановити кілька приладів на відстані приблизно 30 м один від одного.

У відлякувач вбудовані сонячні панелі, але є і акумуляторна батарея на 250 В. Витрата акумулятора дуже економічна, пристрій довго тримає заряд. Сонячної енергії, отриманої за день, вистачає на всю ніч. До недоліків можна віднести кволу верхню кришку. Під час дощу через неї може затекти рідина, яка зіпсує пристрій.

Solar mouse repeller

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom
Цей універсальний відлякувач допоможе раз і назавжди позбутися тарганів, жуків, мух, щурів, мишей та інших шкідників. У нього вбудована сонячна батарея, тому не доведеться витрачати гроші на акумулятори або шукати розетку. Прилад призначений для використання на вулиці. Його можна легко вставити в землю завдяки загостреному держателю.

Пристрій включається автоматично. Через кожні 30 секунд він випромінює ультразвукові хвилі частотою від 400 до 1000 Гц. Вони діють не тільки на поверхні, а й під землею. Всі гризуни і комахи в межах 650 квадратних метрів тікають, ледь зачувши звук. Зручно ще й те, що девайс ніяк не впливає на домашніх тварин. Щоб відлякати бродячих собак або кішок, краще використовувати спеціальний прилад. Якщо говорити про недоліки, користувачі згадують тільки вібрацію і неприємний звук. Але цей шум не доставить дискомфорту, якщо поставити відлякувач далі від дому.

КРАЩІ ВІДЛЯКУВАЧІ ГРИЗУНІВ І КОМАХ ДЛЯ БУДИНКУ

Electric Ulatrosonic Mouse Repellent Mosquito Bat Cockroach Fly Trap Insect Repellent Non-toxic Sile

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom

На відміну від багатьох аналогів, цей прилад допомагає боротися навіть з кажанами. Його потужність становить 3 Вт, Частота ультразвукових хвиль – близько 60 кГц. Розміщувати пристрій рекомендується на стіні, під прямим кутом до підлоги. Оптимальна висота-1 м. якщо встановити відлякувач вище, він буде менш ефективним в плані боротьби з гризунами. Не можна залишати його на вулиці, так як пристрій руйнується під дією вологи і різких атмосферних коливань. Температура в приміщенні повинна бути в межах 0-40 градусів.

Виглядає девайс цілком презентабельно. Він компактний (висота 9.8 см, ширина – 5.8 см), управління здійснюється з допомогою круглої кнопки на передній панелі. Внизу є синя смуга, прекрасно контрастує з білосніжним корпусом. Ночами вона світиться. Деякі користувачі стверджують, що в темний час доби ефективність приладу підвищується. А ось вдень він може слабо діяти на деяких комах.

Electronic Ultrasonic Anti Pest Bug Mouse Killer Mosquito Repeller EU Plug

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom

Ця модель по праву може вважатися універсальною. Її використовують для боротьби з мурахами, комарами, цвіркунами, тарганами і мухами. Комахи страшенно бояться ультразвуку, вони зникають вже через пару тижнів. Але це ще не все. Відлякувач ефективно справляється з щурами, домашніми мишами та іншими гризунами. Розміщувати його необхідно на висоті 80-120 див. Щоб назавжди позбутися від шкідників, потрібно залишити пристрій в мережі на тривалий термін. Вночі відлякувач світиться завдяки вбудованим світлодіодам.

Частотний діапазон знаходиться в межах 22 Гц–65 кГц. Потужність приладу становить 6 Вт. За розмірами він дуже компактний. Висота пристрою-не більше 9 см, ширина-5.5 см. до недоліків можна віднести те, що для нього доведеться купувати на Джум перехідник. В іншому випадку вилка просто не вставится в розетку. Вона виготовлена за стандартами ЄС, тому не підходить для жителів деяких країн.

llk123 Photocatalyst Mosquito UV Lamp Quiet Bug Insect Killer Light LED Night Lamp fh0407

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom

До переваг цієї моделі можна віднести низьке енергоспоживання. Економічні світлодіодні лампи будуть служити довго, ефективно відлякуючи комарів та інших комах. А в темний час доби можна використовувати девайс в якості нічника. Виглядає стильно і яскраво, стане відмінним доповненням до будь-якого інтер’єру.

Також відлякувач з Джум дуже компактний. Висота корпусу складає трохи менше 12 см, ширина – близько 7 см. Можна вибрати один з трьох кольорів: рожевий, синій або жовтий.

Відлякувач можна мити, але тільки без агресивних хімічних розчинників. Краще використовувати звичайну вологу ганчірку з невеликою кількістю мила або іншого нейтрального засобу. Вагомим недоліком пристрою є те, що з його допомогою можна позбутися тільки від комах. Для боротьби з гризунами цей прилад буде абсолютно марним.

Ultrasonic Bug Mice Rat Spider Insect Pest Repeller Repellent Electric Plug

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom

Цей відлякувач оптимально підходить для боротьби з мишами, щурами, тарганами і мурахами. Ультразвукові хвилі не завдають дискомфорту людині і домашнім вихованцям. У поєднанні з яскравим спалахом вони діють гнітюче на шкідників, змушуючи їх бігти якнайдалі з дому. Для максимального ефекту необхідно розмістити по одному девайсу на кожні 50 квадратних метрів.

Потужність приладу становить 2.5 Вт. Частотний діапазон від 50 Гц до 60 кГц. Є два положення перемикача: для боротьби з комахами або гризунами. Під час роботи відлякувача світлодіодна лампочка блимає, може бути чути невеликий писк. Але є у даної моделі і недолік. У нього занадто коротка вилка, вона погано тримається в розетці. Щоб вирішити цю проблему, досить знайти в будинку або купити на Джумзвичайний трійник.

Electronic Repeller AP Riddex Plus Ultrasonic Pest Rodent Killer Rats Spider

Кращі відлякувачі гризунів і комах з Joom

Виробники акцентують увагу на правилах експлуатації. Необхідно розмістити пристрій на відстані 20-80 см від підлоги. Поряд не повинно бути килимів, штор та інших виробів, які поглинають звук. Відлякувач працює тільки від мережі, так що для нього потрібно підібрати місце біля розетки. Якщо площа приміщення досить велика, краще купити на Джум кілька однакових приладів і розмістити їх по всій території.

Управляти девайсом дуже легко. Потрібно просто вставити вилку в розетку, потім налаштувати частоту активації ультразвукових хвиль за допомогою перемикача. На корпусі є світлодіоди, що показують, що прилад працює. Спочатку кількість мишей, щурів і комах може збільшитися. Це пов’язано з тим, що шкідники вибираються з укриття, чуючи ультразвук. Згодом вони почнуть тікати з дому. Зазвичай на повне позбавлення від гризунів йде до 6 тижнів.

Оцініть статтю
Додати коментар