Кращі велосипедні шоломи з Joom

Багато велосипедистів марно нехтують таким універсальним предметом екіпіровки, як шолом. Більш того, дуже популярна думка, що для звичайних поїздок по місту захист в принципі не потрібен: нібито від серйозних травм він не врятує (наприклад, у випадку якщо вас зіб’є машина), а все інше не так страшно і без головного убору.

На жаль, помилковість подібних переконань, як правило, усвідомлюється занадто пізно – вже після отримання каліцтв і пошкоджень різного ступеня тяжкості. Так, у противників старих моделей були цілком переконливі доводи (велика вага, погана вентиляція, незручні механізми кріплення), але сьогодні жодних вагомих аргументів проти сучасних велосипедних шоломів просто немає.

Практично для кожного виду активної діяльності на велосипедах розроблений свій типаж шолома, але найбільш загальна класифікація ділить їх все на три види: гоночні (мінімум ваги і максимум аеродинаміки), гірські (забезпечують кращий захист, оснащуються козирком) і спортивні (традиційні моделі, щось середнє між першими двома типами).

При виборі велосипедного шолома слід керуватися наступними принципами:

  • Вага. Чим менше маса екіпіровки, тим вона зручніше і, відповідно, дорожче. Але для звичайних велосипедистів, які не займаються якимось професійним видом спорту, даний параметр не грає великої ролі.
  • Вентиляція. В ідеалі на головному уборі бажано мати багато спеціальних отворів і самі вони повинні бути досить широкими – так голова буде добре охолоджуватися навіть в сильну спеку.
  • Система кріплення. Стандартом вважається наявність двох ремінців у формі символу «Y» і регулювальної частини на потилиці.
  • Додаткові елементи. Залежно від типу шолома виробники можуть оснащувати його найрізноманітнішим функціоналом (козирок, ліхтар, слот для action-камери, москітна сітка і т. п.).

Один з головних факторів, який часто відлякує людину від покупки, – високий цінник. Тому в даній статті ми зібрали кращі велосипедні шоломи з сайту Джум. Представлені тут моделі не сильно вдарять по бюджету, але забезпечать вас необхідним захистом. При виборі екіпіровки ми сконцентрували увагу на наступних моментах:

  • Відгуки покупців;
  • Зовнішній вигляд і функціонал;
  • Рейтинг і репутація продавця.

Roller skating helmet children cycling men and women

Кращі велосипедні шоломи з Joom

Якщо ви не в захваті від всіх цих хитромудрих дизайнерських конструкцій, якими наповнений ринок спортивного спорядження для велосипедів, і вважаєте, що хороший шолом повинен бути перш за все простим і надійним, то рекомендуємо придивитися до цього аксесуару.

Зовні він схожий на звичайну армійську каску і, мабуть, цей факт також далеко не випадковість (а чітко вивірений маркетинговий хід, для додання психологічного відчуття безпеки). Відгуки покупців підтверджують міцність використовуваних матеріалів, але до всього іншого (в першу чергу це стосується вентиляції) є питання. Та й ультралегким (а саме так позиціонує шолом виробник) його точно не назвеш.

Bicycle helmet moon ultralight men teenager bike bicycle cycling helmet road mountain

Кращі велосипедні шоломи з Joom

Під китайським брендом MOON випускається безліч самої різної спортивної амуніції, в тому числі і головні убори для велосипедистів.

Якщо хто-небудь вже знайомий з іншими продуктами цієї компанії (наприклад, шоломи для гірськолижного та кінного спорту), то, в принципі, нічого нового з огляду він не дізнається.

Дана модель зроблена досить якісно (основний матеріал пінополістирол) і виглядає дуже стильно, але ніяких цікавих особливостей у неї немає. Як і у випадку з іншими лінійки продуктів від MOON, головне достоїнство тут просто величезний вибір розмірів та дизайнів, здатний задовольнити запити будь-яких покупців, незалежно від статі і віку.

З огляду на те, як непросто часом знайти відповідний шолом в Інтернеті, така різноманітність асортименту не може не радувати.

Helmet mountain bike road bicycle riding cycling helmet light visor

Кращі велосипедні шоломи з Joom

Одна з найбільш популярних моделей. Конструкція відмінно сидить на голові, зібрана з якісних матеріалів (полістирол + полікарбонат) і до того ж стильно виглядає. Оскільки виробник явно робив акцент на масового покупця, що здобуває екіпіровку для їзди в місті, шолом відрізняється малою вагою і великою кількістю вентиляційних отворів (тут їх 25 штук).

Integrally-molded helmet mountain cycling helmet road goggles MTB bicycle casco ciclismo ultralight in-mold bike

Кращі велосипедні шоломи з Joom

Розглянуті вище шоломи, незважаючи на високий рівень надійності, абсолютно не підійдуть людям з поганим зором, які змушені кататися в звичайних окулярах. Проблема полягає в тому, що при будь – якому зіткненні виникає додаткова загроза – адже розбившись, окуляри можуть завдати серйозної шкоди обличчю і очам.

Єдиний вихід – використовувати шоломи зі спеціальним пристосуванням (візором), що оберігає область очей. Даний аксесуар якраз оснащений таким. Все продумано і зроблено дуже зручно, візор комфортно встановлений на шоломі, лінзи ніде не тиснуть і взагалі не відчуваються. Вони хоч і тонкі, але форму тримають і надійно захищають від гілок, пилу, комах, Сонця.

Light Cycling Helmet Bike Ultralight Helmet Intergrally-molded Mountain Road Bicycle MTB Helmet

Кращі велосипедні шоломи з Joom

Якщо з якихось причин ви любите кататися в темний час доби (наприклад, часто вибираєтеся в велопоходи тривалістю добу і більше), то даний шолом буде для вас просто ідеальним рішенням.

Судіть самі: світлодіодна ілюмінація з боків і на задній стороні головного убору, плюс потужний ліхтар спереду (все це справа додатково приправлено декількома режимами роботи, що відрізняються по яскравості і частоту мигання). Залишитися непомітним на дорозі при таких розкладах, досить складно.

Ну, а якщо ви по дорозі випадково заснете (мало що), то міцності і ударостійкості ROCKBROS має якраз вистачити для того, щоб шкода здоров’ю була мінімальною (навіть підборідник має спеціальне пом’якшувальне покриття).

Додати коментар