Кращі USB тестери з Joom

Чи стикалися ви з ситуацією, коли заряджаючи телефон від двох різних зарядних пристроїв, ви чітко бачите різницю в часі, що витрачається на повний заряд акумулятора?

Начебто і дроти зовні схожі, і адаптери нічим не відрізняються візуально, але через перший, телефон повністю заряджається за дві години, а через другий за чотири. Або ще приклад: комп’ютерна флешка. Вставляючи її в один з портів комп’ютера, перенесення інформації становить, скажімо, 10 хвилин, а в сусідньому вже півгодини.

Ці та багато інших нюансів пов’язані з прохідністю порту і виявити неполадку для її подальшого усунення допоможе usb тестер.

Це компактний пристрій, що зчитує показання струму і виводить його на дисплей. Подібні прилади використовуються електриками, але їх тестери вимагають настройки і знання особливостей інструменту.

Usb тестер простий у використанні, і для отримання інформації досить просто вставити його в порт і в деяких випадках включити. Тепер ви знаєте все про пропускну здатність мережі, і зможете точно сказати, який вхід працює не так як треба.

Даний прилад необхідний як професійним ремонтникам комп’ютерів, так і рядовим користувачам. Наприклад, для контролю напруги в мережі, яке, як відомо, здатна негативно вплинути на заряджає батарею пристрою, і в ряді випадків вивести її з ладу. Щоб цього не сталося, ми відібрали для вас кращі usb тестери, представлені на майданчику Джум. У нашій підбірці беруть участь як складні професійні прилади, так і побутові інструменти за найдемократичнішою ціною.

USB tester USB charger doctor mobile battery tester power detector voltage current meter

Кращі USB тестери з Joom

Майданчик Джум для багатьох покупців приваблива в першу чергу своїми максимально демократичними цінами. Але найчастіше, вартість деяких товарів здатна вразити навіть самого бувалого користувача. Як, наприклад цей USB тестер.

Так, даний прилад не відрізняється інформативністю і широким функціоналом. По суті, він відстежує всього два параметри: кількість ампер в мережі, і вольтаж. Для професійного тестування він, звичайно, не підійде, зате для побутового застосування це кращий вибір. Вставивши його в адаптер зарядного пристрою, або в порт комп’ютера, ви отримаєте всю необхідну інформацію. Тестер покаже, чи нормально працює порт, і чи немає в ньому помилок. Діагностувати проблему в разі виявлення, пристрій не зможе, але нагадаємо, що його головне завдання не в цьому. Він просто показує основні дані про напругу в мережі, а що з цим робити вже вирішуйте самі, а краще довірте ремонт професіоналам.

DC 5V 3.1A 4 in 1 LED Digital Voltmeter Ammeter Thermometer Dual USB Universal Car Charger Voltage Current Temperature Meter

Кращі USB тестери з Joom
З чого починає рух водій авто? З пристібання ременів безпеки? Або з запуску двигуна? Можливо, але більшість з нас сідаючи за кермо в першу чергу ставлять на зарядку свій смартфон або планшет. І це незважаючи на те, що давно відомо пагубний вплив DC струму на електроніку, і зокрема напруги, що надходить від прикурювача.

Перед нами прилад, здатний відстежувати напругу в автомобільній мережі. Тут немає величезної кількості зчитуваних даних. Вони просто не потрібні. Прилад покликаний показати, яка напруга присутня в мережі в даний момент. Якщо воно значно вище того, що вказується в документах до пристрою, заряджати його не варто. І краще звернутися до механіків, якщо в автомобілі є неполадка. До того ж, даний прилад є перехідником, тобто ви отримуєте повноцінний ХАБ кабель, з дисплеєм, на якому відображається вольтаж в мережі. Простіше кажучи, це простий, але дуже потрібний пристрій, який повинен бути в кожному автомобілі, особливо якщо він не першої свіжості, і неполадки в електропроводці цілком можливі.

1M USB For Type C Voltage Current Tester Meter Display Nylon Braided Fast Charging For Type-C Cable For Samsung S9/Android

Кращі USB тестери з Joom

Кабелі для зарядки, що йдуть в комплекті з телефоном або планшетом, часто залишають бажати кращого, особливо якщо говорити про маловідомі бренди. Ситуації, коли один провід заряджає пристрій набагато швидше, зустрічаються постійно, і ось з’явився інструмент, покликаний раз і назавжди вирішити цю проблему. Даний тестер є звичайним кабелем, але в нього вмонтовано датчик, що відображає два параметра: вольтаж і ампераж мережі.

По суті, цих функцій цілком достатньо для того, щоб визначити, на якому етапі відбувається збій, якщо ви раптом виявили, що ваш смартфон став заряджатися повільніше. Змінюючи порти, можна легко відстежити який з них працює швидше, а також виявити вхід з небезпечною напругою. До речі такі ситуації теж зустрічаються дуже часто. Наприклад, стандартний розгалужувач в частині портів може працювати нормально, а в іншій частині видавати не відповідні дані. З цим кабелем ваш пристрій буде в повній безпеці. Більше не потрібно побоюватися за збереження акумулятора, який здатна погубити зайва напруга в мережі.

9/10 in 1 DC USB Tester Current 4-30V Voltage Meter Timing Ammeter Digital Monitor Cut-off Power Indicator Bank Charger 40%off

Кращі USB тестери з Joom

Скільки даних повинен фіксувати і відображати USB тестер? У кожного користувача своя відповідь на це питання, але ми знайшли самий інформативний прилад на Джум, який аналізує відразу 10 показників і виводить їх на дисплей. Крім стандартних вольтажу і амперажу, тут є датчик температури, пропускної здатності і кількості переданих на пристрій ампер.

Але головна особливість, яка рідко зустрічається в подібних приладах – таймер. Так, так, здавалося б, проста функція, але знайти її дуже складно. Використовуючи цей прилад, ви зможете з точністю до секунди визначити, скільки часу знадобилося на зарядку вашого пристрою. Це допомагає контролювати рівень заряду, а також відстежувати працездатність порту і заряджає акумулятор. І ще один важливий фактор – ціна. Незважаючи на досить великий обсяг видаваної інформації і розширений функціонал, варто тестер порівняно недорого, що не може не радувати. До речі відгуки на Джум про цей приладі в більшості позитивні, тобто він прекрасно справляється зі своїм завданням, незважаючи на низьку ціну, яка часто вводить покупців в оману.

ATORCH Type-C pd USB tester DC Digital voltmeter amperimetor voltage current meter ammeter detector power bank charger indicator

Кращі USB тестери з Joom

Сучасні виробники електроніки давно поділили світ на дві частини: одні воліють працювати з маленьким зеленим роботом, інші з надкусанным яблуком. У цьому протистоянні ніколи не буде переможця, але що робити тим, хто не взяв чиюсь сторону і є щасливим володарем і того й іншого? Перед нами USB тестер, який напевно шокував би виробників електроніки з двох конкуруючих таборів. Він має як звичайний USB вихід, так і роз’єм з маркуванням Type-C, відомим всім «яблучникам».

Роз’єми обох конфігурацій присутні як у вигляді входу, так і у вигляді виходу, тобто, по суті, ви можете використовувати цей прилад ще й як перехідник, заряджаючи наприклад техніку з яблуком від стандартного USB виходу. Дуже зручно і відпадає необхідність тримати кілька тестерів. Все компактно вміщається в одному пристрої, який, до того ж, коштує максимально дешево навіть за мірками Джум, а якщо подивитися відгуки, стає зрозуміло, що прилад працює справно, і зі своїми завданнями цілком справляється.

Black Digital Micro USB LCD USB Mini Current and Voltage Detector Mobile Power USB Charger Tester Meter

Кращі USB тестери з Joom

Професійні USB тестери, навіть не найкращі, коштують досить дорого, що не дивно, враховуючи, скільки функцій вони здатні виконувати одночасно. Але пересічному користувачеві вони просто не потрібні. Тут трохи інші завдання: відстежити напругу в мережі, щоб не вбити свою електроніку підвищеним струмом, подивитися, скільки напруги пройшло через прилад, тим самим визначивши рівень заряду акумулятора. Або просто відстежити температуру порту.

З усіма цими завданнями прекрасно справляється даний прилад. Точніше, тільки з ними він і справляється. Це найпростіший, побутовий тестер без претензій на професіоналізм. Тут мінімум інформації, і всього одна кнопка, що відповідає за включення і виключення приладу. Так, зробити професійну діагностику з його допомогою не вийде. Для цих цілей використовуються зовсім інші пристрої. Зате порадує ціна за повноцінний перехідник з виведенням на дисплей, по суті, всієї необхідної інформації.

RD TC66/TC66C Type-C PD trigger USB-C Voltmeter ammeter voltage 2 way current meter multimeter PD charger battery USB Tester

Кращі USB тестери з Joom

Перше, що кидається в очі при погляді на цей пристрій – стильний дизайн. Це дійсно найпривабливіший тестер на Джум, але на цьому його позитивні характеристики не закінчуються. Для подібного інструменту зовнішні дані не головне. Головне його функціональність і тут є все необхідне. Максимум інформації на одному дисплеї.

Крім стандартних для таких пристроїв вольтажу і амперажу, тут є датчик температури, що показує, настільки нагрівається порт. Це дуже важливий показник, так як перегрів означає, що десь є проблема. Можливо це поганий контакт одного з проводів, або замикання в мережі. На даному етапі вони можуть бути не критичні, але рано чи пізно порт вийде з ладу, і добре, якщо в цей момент через нього не буде заряджатися дорогий телефон. Крім того, даний прилад може працювати в якості перехідника. Збоку знаходиться мікро usb порт, тобто ви отримуєте повноцінний перехідник з функцією тестування напруги в мережі.

Додати коментар