Кращі точилки для свердел з Joom

Робоча кромка свердла в процесі експлуатації зношується нерівномірно. Більш активному зносу схильна до її зовнішня частина. Спочатку на передній і задній сторонах з’являються подряпини, потім вони трансформуються в борозни, змінюється геометрія. Початкові характеристики інструменту можна зберегти заточуванням свердла. Під час цього процесу важливо не порушити передбачені виробником параметри кромок. Для цього використовують верстати промислового і побутового призначення, а також різні насадки і приставки для електродрилі, що дозволяють перетворити інструмент в точилку.

Побутові моделі точилок, представлені на Джум, виробляються в компактних розмірах. Всі моделі з цієї категорії є переносними. В основі їх конструкції лежить потужна рама і електромотор, який обертає вісь з наждачним колом. Все це закрито захисним кожухом для безпечного застосування. Багато моделей мають різні насадки, що дозволяють заточувати не тільки свердла, але і інший ріжучий інструмент. Рекомендований час роботи побутових точилок становить не більше 2 годин на день. Потужність зазвичай знаходиться в межах 150-250 Вт.

Corundum grinding wheel drill bit sharpener

Кращі точилки для свердел з Joom

Ця модель не має мотора. Вона являє собою пристосування для вирівнювання зношених кромок свердел з діаметром 2-12,5 мм.

Принцип роботи пристрою найпростіший – пластикова частина насадки встановлюється на патрон електродриля. Після включення мотора патрон починає обертати точильний круг насадки. Завдяки цьому заточують свердло стикається з абразивним каменем під потрібним кутом.

У моделі є 3 паза різних розмірів для фіксації свердел. Звичайно, якість такої заточування виходить не ідеальним, але пристрій виявився дуже корисною штукою для домашніх майстрів.

Значний плюс  – невеликі розміри. Точилка практично не займає місця, при цьому завжди знаходиться під рукою. Мінус – відсутність жорсткої фіксації свердла під час роботи. Тому його доводиться утримувати руками. А це означає, що якість заточування безпосередньо залежить від навичок майстра.

95W Drill Sharpener Lion Head Shape Electric

Кращі точилки для свердел з Joom
З таким міні-верстатом будь-який непрофесіонал зможе провести заточку оснащення швидко і якісно. Потужність невелика – всього 96 Вт, але зі своїм завданням точилка справляється найкращим чином. Працює обладнання тихо, без зайвих вібрацій. Діаметр шліфувального диска машинки 78 мм.

Дана модель краща з недорогих для обробки свердел по металу. Зі свердлами діаметром до 8 мм вона справляється дуже швидко. А ось на діаметр від 10 мм вона витрачає багато часу – на заточку йде до 7 хвилин. Позначається невелика потужність обладнання.

Конструкція верстата максимально проста. Збірка верстата якісна – пластик не кволий, люфтів в корпусі не виявлено. Але врахуйте, що застосовувати точило на зламаних свердлах не рекомендується, так як можна пошкодити геометрію заточувального каменю.

Electric grinding tool 220-240V 96w

Кращі точилки для свердел з Joom

За технічними характеристиками, та й за зовнішнім виглядом, даний апарат з Аліекспрес ідентичний російстькому заточному верстату Енергомаш ТС-6010С. Точилка виглядає потужно. У неї є кілька насадок, що дозволяють заточувати не тільки свердла, але і ножі, ножиці і зубила. Діаметр каменю 49,3 мм. фіксується він пластиковою гайкою зі зворотним різьбленням. Передбачена зручна фіксація точила на рівній поверхні. Управління просте і зрозуміле.

Абразив каменю досить грубий, тому точилка, перш за все, призначена для виправлення ріжучих кромок свердел, а не ножів. Апарат працює зі свердлами діаметром від 3-х до 13 мм. У відгуках покупці пишуть, що з часом найбільші зерна абразивного круга відпадають, і це призводить до більш гладкої поверхні заточування і одночасно до збільшення часу обробки крайок. До ідеалу цієї точилке далеко, але для застосування в побутових умовах багато користувачів вважають її кращою, тим більше що користуватися обладнанням дуже зручно.

Оцініть статтю
Додати коментар