Кращі точилки для ножів з Joom

Будь-який, навіть найкращий супер фірмовий ніж з часом тупиться і його доводиться заточувати. Зробити це можна в майстерні або самостійно – за допомогою хорошого точила для ножів. Найбільший вибір систем для заточування з різними брусками і шліфувальними засобами можна знайти на Joom.

Причому, на китайській торговому майданчику їх можна купити значно дешевше, ніж у вітчизняних магазинах. Треба тільки розуміти, для яких цілей вам потрібен інструмент, адже супер універсальних заточувальних засобів не існує.

На Джум продають інструменти такого типу:

  • ручні механічні точила – підходять для заточування кухонних ножів, точать лезо швидко, але ніж також швидко тупиться;
  • електричні точила – точать швидко, якісно, автоматично визначають кут заточування, але коштують дорого;
  • кишенькові точила для туристів – компактні моделі механічного типу, які зручно брати в похід;
  • точильні камені – ефективні інструменти, що вимагають досвіду поводження з бруском.

У добірці представлені кращі моделі китайських виробників. Вони відрізняються системами заточування і видом абразивних матеріалів. Загальне у них – висока ефективність. Критеріями відбору найкращих точілок для ножів стали: відгуки реальних користувачів, технічні характеристики інструментів, репутація бренду.

КРАЩІ КЛАСИЧНІ ТОЧИЛА ДЛЯ НОЖІВ

В категорії представлені кращі механічні інструменти протяжного типу. Вони являють собою два бруска або пластини, виставлені по відношенню один до одного під певним кутом і заховані в пластиковому корпусі. Найпопулярніша точилка такого типу – Fiskars. На Джум її не купити, але можна знайти досить непогані копії.

Але врахуйте, що таке точило підходить тільки для лез, заточених під певним кутом. Його часто купують в якості універсальної точила для кухонних ножів. Для мисливських і туристичних клинків механізм не підходить – там інший кут заточування. Основний плюс цих моделей – висока швидкість роботи. Мінус – результати зберігаються недовго.

ZHAOLIDA 4 в 1

Кращі точилки для ножів з Joom
Універсальна точилка для ножів і ножиць допоможе підтримувати ріжучу кромку в гострому стані. Пристрій справляється з інструментами всіх розмірів. У моделі є три прорізи для ножів і одна для ножиць. В якості абразивних поверхонь використовуються металеві та керамічні диски. Заточувати леза можна в два етапи -груба обробка і тонке шліфування.

Корпус цієї моделі виглядає стильно. Він має прогумовану рукоятку і підкладку. Завдяки цим особливостям точилка дуже стійка. Продавець заявляє, що заточити ножі можна за 5-6 рухів. В реальності цю цифру потрібно множити як мінімум на 5. Це єдиний недолік, який згадується у відгуках користувачів.

Sharpeners hoomall kitchen knife

Кращі точилки для ножів з Joom

Той випадок, коли ножеточка виявляється краще, ніж можна очікувати за такі гроші. Перед вами популярна на Джум модель в компактному яскравому корпусі, що призначена для заточування звичайних і керамічних ножів. Є два режими обробки леза – тонкий і грубий. На дні корпусу є антиковзні смужки, що дозволяє фіксувати пристрій на столі.

У відгуках покупці хвалять якість пластику. Корпус зроблений дійсно міцно, немає зазорів, щілин і люфтів. Радує користувачів і якість заточування кухонних ножів. Точилка добре лежить в жіночій руці і підходить для щоденного використання. Кілька протяжних рухів – і ніж знову гострий. Однак керамічні леза при неакуратному використанні можна зламати. Тому модель рекомендуємо як кращу бюджетну точилку для звичайних кухонних ножів.

КРАЩІ ЕЛЕКТРИЧНІ ТОЧИЛА ДЛЯ НОЖІВ

Системи заточування з електроприводом оснащуються алмазними і керамічними каменями. Вони мають, як правило, фіксований кут заточування. Такий варіант є кращим для кухонних ножів. Електричні точила з легкістю заточують звичайні і керамічні ножі. Є моделі, які підходять для заточування ножиць, різаків і навіть викруток. Вони підключаються безпосередньо до мережі 220В, можуть працювати через адаптер або від батарей. Перевагу краще віддавати більш потужним машинам.

Electric knife sharpener multifunctional fast grindstone

Кращі точилки для ножів з Joom

Ця точилка дозволяє при мінімальних трудовитратах якісно поправити ріжучу кромку ножа. Пристрій підключається до електромережі. Приходить з Джум з європейською вилкою, так що перехідник не знадобиться.

Потужність моделі – 40 Вт. Цього достатньо для обробки лез будь-яких ножів. Машинка завжди видає стабільний кут заточування. Вона підходить і для керамічних ножів. Є два рівня заточування – тонкий і грубий. Для коротких ножів така модель підходить погано. Має значення і товщина леза – товстий ніж не поміститься в проріз. Але для довгих кухонних ножів – це найкраща точилка в своєму ціновому сегменті.

КРАЩІ ТОЧИЛЬНІ КАМЕНІ (БРУСКИ)

Заточка ножів за допомогою каменів-найефективніший, але не самий просто спосіб зробити леза гострими. На Джум можна купити точила такого типу, зроблені в основному зі штучного каменю. Як правило, різні сторони бруска мають крупнозернисту і дрібнозернисту поверхні. Є й набори з декількох брусків, призначених для заточування і шліфування ножів.

Sharpening stone outdoor double sided folded pocket sharpener diamond portable kitchen tool

Кращі точилки для ножів з Joom

До похідних варіантів точилок особливі вимоги. Вони повинні бути легкими, компактними, простими в експлуатації. І ще важлива ціна – буде шкода, якщо під час мандрів дорогий пристрій загубиться. Всім цим критеріям відповідає точильний камінь  в зручному, що складається як складаний ножик пластиковому чохлі.

За невелику ціну покупці з Джум отримують непоганий точильний брусок з абразивним покриттям двох видів. Ручки на вигляд здаються кволими, але вони стійко витримують навантаження. А ось їх колір в реальності може відрізнятися від фото на сторінці продавця. Але це не впливає на функціональність дорожньої точилки для ножів.

Knife sharpening stone diamond sharpener stone double-sided

Кращі точилки для ножів з Joom

Як би активно не крокував прогрес, завжди знайдуться любителі заточувати ножі старим перевіреним способом – за допомогою точильних каменів. Для них продавці з Джум підготували цікаві варіанти точилок. Лідирує в рейтингу точильний камінь з великою площею в зручному корпусі-підставці. Його особливість – нековзні накладки на корпусі.

При наявності цієї точила і прямих рук можна отримати кращий результат. Маючи досвід поводження з точильними каменями, можна швидко зробити гострою кромку ножів, ножиць, лопат, сапок і сокир. Для цього є два види абразивних поверхонь. Це якісна точилка. Невдоволення у відгуках простежується лише з приводу обідка підставки. Але він з часом стирається і більше не викликає незручності.

Додати коментар