Кращі світлодіодні лампи з Joom

Світлодіодні лампи – це відмінна альтернатива застарілим лампам розжарювання. На їх користь говорить знижене енергоспоживання, значно довший термін служби, хороша світловіддача і екологічність. Люди, котрі володіють належною технічною грамотністю, знайдуть ще одну перевагу – замість того, щоб викидати «перегорівшу» світлодіодну лампу, її можна розібрати і відремонтувати, і тим самим заощадити на покупці нових лампочок.

Тим, кому для освітлення квартири або будинку потрібно відразу багато світлодіодних лампочок, варто придивитися до купівлі цих пристроїв на Джум, адже на цьому китайському торговому майданчику вони коштують значно дешевше, ніж в оффлайн-магазинах. Головне, вибрати з усього доступного різноманіття якісну продукцію, яка підходить під ваші потреби. Ми зробили добірку світлодіодних ламп, що заслуговують на увагу, з Джум, виходячи з відгуків покупців і наступних характеристик товарів:

  • потужність;
  • напруга;
  • цоколь;
  • світлова температура;
  • наявність додаткових функцій;
  • ступінь нагріву при роботі;
  • термін життя;
  • яскравість освітлення;
  • кут розкриття променя;
  • і т. д.

КРАЩІ СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НА JOOM

Світлодіодні лампи з цієї категорії призначені для використання в житлових або робочих приміщеннях і є популярною екологічною і енергозберігаючою заміною лампі розжарювання. Їх форма або аналогічна формі звичайних лампочок, або нагадує кукурудзяний качан. У добірку увійшли лампи з різною яскравістю, розміром і типом цоколя так, щоб можна було підібрати варіант для будь-якого світильника.

RoHS

Кращі світлодіодні лампи з Joom
Світлодіодна лампа фірми RoHS через свою специфічну форму відноситься до типу “кукурудзи”. Розташування діодів в ній дозволяє забезпечити максимально можливий кут розкриття променя: лампа світить на всі 360 градусів. Також ця LED лампа володіє досить великим терміном життя: більшості покупців вона служила більше року, а деяких – більше двох років.

Негативні відгуки на Джум також присутні. В основному користувачі скаржаться на легкий, непомітний оку ефект мерехтіння і нагрівання при роботі, з-за якого в деяких випадках через півроку використання з’являється запах горілої пластмаси.

MING & BEN

Кращі світлодіодні лампи з Joom
В MING&BEN покупців приваблює можливість замовлення лампи з максимально точно підібраними характеристиками. Крім потужності (3, 5, 7, 9, 12 або 15 ватт) виробник пропонує вибрати між двома типами цоколя (E14 і E27) і між теплим і холодним білими квітами випромінюваного світла. Такий вибір параметрів дозволяє підібрати ідеальну лампу під конкретні потреби: наприклад, для нічника найкраще підійде модель з теплим світлом і потужністю 3 Вт.

Судячи з відгуків, реальна потужність і яскравість, нехай і з невеликою похибкою, але заявленій відповідають. З недоліків покупці відзначають тільки легкий ефект мерехтіння, майже непомітний неозброєним оком, але легко виявляємий за допомогою фотокамери.

КРАЩІ СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ СПРЯМОВАНОГО СВІТЛА  НА JOOM

У цю категорію входять світлодіодні лампи, призначені для акцентованого підсвічування. Найчастіше їх використовують для внутрішнього освітлення шаф, комор або вітрин, для підсвічування робочої або кухонної поверхні, а також для вбудованих стельових світильників.

ENWYE

Кращі світлодіодні лампи з Joom
Тоді як у більшості виробників світлодіодних ламп з Джум для замовлення доступні моделі з двома-трьома типами цоколів, EnwYe може запропонувати на вибір цілих чотири типи: стандартні E27 і E14 і менш поширені GU10 і MR16. Також виробник пропонує вибрати колір випромінюваного світла (теплий або холодний білий), напруга (220 або 110 вольт) і кількість діодів (48, 60 або 80).

Лампа надійна, працює довго і майже не гріється. Щодо яскравості думки покупців розділилися: одних вона повністю влаштовує, інші ж вважають її недостатньою і порівнюють модель 80 LED з лампою з 5 діодами.

До недоліків EnwYe віднесли її недостатню довжину: при установці в деякі вбудовані стельові світильники (найпоширеніше застосування подібних ламп), EnwYe заходить занадто глибоко і світить точково.

КРАЩІ КОЛЬОРОВІ СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ НА JOOM

Особливістю ламп з цієї категорії є можливість змінювати колір освітлення. Такі світлодіодні лампи носять швидше декоративний характер і покликані не стільки висвітлити кімнату, скільки прикрасити її і привнести щось цікаве в її дизайн. Часто їх замовляють для вечірок або встановлюють в дитячі кімнати – різнобарвне освітлення жодну дитину не залишить байдужою.

RGB з динаміком

Кращі світлодіодні лампи з Joom
Виробникам цієї лампи було недостатньо різнобарвного освітлення, і вони вирішили зробити пристрій ще більш оригінальним, вмонтувавши в нього динамік. RGB з динаміком працює в якості колонки, підключаючись до телефону по Bluetooth. Перемикати композиції можна як з плеєра телефону, так і за допомогою доданого в комплект пульта дистанційного керування. З його ж допомогою можна включати і відключати лампу, встановлювати один з 13 доступних кольорів освітлення і змінювати режими підсвічування. Перемикання кольорів під музику не підлаштовується і відбувається “в своєму ритмі”.

Користувачі відзначають, що якість програвання музики напрочуд хороша. Звук гучний, зв’язок з телефоном зберігається навіть на відстані в дві кімнати. При замовленні слід бути уважним: зазначена в характеристиках товару потужність в 12 ватт – це загальна для всього пристрою потужність, з яких у самій LED лампи всього 7В, так що дуже яскравого освітлення краще не чекати.

RGB LED

Кращі світлодіодні лампи з Joom

Ця світлодіодна лампа може випускати світло чотирьох основних кольорів-червоного, зеленого, синього і білого – і ще дванадцяти кольорів, створюваних їх перетином.

За допомогою пульта лампою можна дистанційно керувати: вмикати/ вимикати, перемикати кольори і режими, змінювати яскравість. Режимів у лампи чотири: швидке і повільне перемикання і швидке і повільне загасання. Дальність дії пульта – близько трьох метрів.

Великим плюсом RGB LED є наявність радіатора для охолодження, що забезпечує більш тривалий термін життя і більшу безпеку використання пристрою.

Оцініть статтю
Додати коментар