Кращі портативні газові пальники з Joom

Про такий інструмент, як газовий пальник, напевно чули багато, але ось для чого конкретно він потрібен і де застосовується, знають далеко не всі. Основна функція подібних пристроїв полягає в забезпеченні стійкого згоряння палива і по необхідності регулювання даного процесу.

Якщо прибрати за дужки різного роду промислові моделі, то сфер застосування у цих приладів всього дві:

  • похідний туризм (приготування їжі, розпалювання снігу і т. д.)
  • побутове використання (нагрів і пайка виробів, ремонт і т. п.).

Залежно від цілей різні види пальників можуть значно відрізнятися за своєю конструкцією і зовнішнім виглядом, що варто враховувати при покупці.

Існують і інші фактори вибору газового пальника, головні з яких:

  • Розмір і потужність. Якщо мова йде саме про пристосування для походів, то потрібно виходити, перш за все, з планованого кількісного складу групи і завдань подорожі. Десь важлива легкість і компактність, а в інших випадках – швидкість закипання і можливість встановити казанок великого об’єму.
  • Тип конструкції. Всі портативні туристичні газові пальники ділять на три основні категорії: набаллонні (кріпляться безпосередньо на джерело палива, тобто газовий балон), шлангові (під’єднуються до балона за допомогою шланга) і блочні (також відомі як інтегровані системи приготування їжі, де пальник, казанок і підставка об’єднані в цілісний механізм). Переваги і недоліки кожного з типів розберемо нижче в огляді пристроїв даноі підбірки.
  • Сумісність з балонами. Ємності для зберігання палива не універсальні, і як самі пальники, бувають різних видів: клапанні, різьбові і цангові. Звичайно, найчастіше підбирають якраз балони до вже купленого обладнання, але якщо є можливість, то краще продумати цей момент заздалегідь (може вийти так, що у вашому регіоні балони якогось певного виду буде дістати складніше і дорожче, ніж інші).
  • Додатковий функціонал. Окремі моделі туристичних пальників оснащують такими елементами, як вітрозахисний екран (значно скорочує втрати тепла і газу в погану погоду), п’єзопідпал (завдяки йому для запуску пристрою не потрібно шукати зовнішній джерело іскри), освітлювальні насадки і іншими корисними речами.

У даній статті ми зібрали кращі газові пальники з Джум. При виборі товарів особлива увага приділялася наступним пунктам:

  • співвідношення ціни та якості;
  • відгуки покупців (головним чином вивчалися ті, що містили відомості про досвід практичного використання пальника);
  • рейтинг надійності продавця;
  • особливий функціонал і технічні можливості приладу.

Portable One-piece Outdoor Camping Picnic Stove Integrated Portable Ultra-light Alloy Gas Stove

Кращі портативні газові пальники з Joom

AOTU – це дуже компактний (вагою всього в 47 грам) і малогабаритний механізм, призначений насамперед для туристів-одиначок і рибалок. Незважаючи на крихітні розміри, апарат зовсім не кволий, зроблений добротно і якісно.

Пальник працює від балонів різьбового стандарту і здатна підігрівати їжу воду в ємностях невеликого об’єму (до 1 літра). Ідеально підійде для звичайних металевих кухлів (наприклад, коли потрібно зварити каву, чай або бульйон). В теорії ширина лапок дозволяє ставити на них і більш масивний посуд (маленькі каструльки, казанки і т. д.), але це не найкраща ідея, так як пальник досить швидко накопичує тепло і якщо залишити його працювати на годину довше, є небезпека нагрівання балона з газом. В комплекті c AOUTU поставляється оксамитовий чохол для зберігання.

Gas torch metal flame gun welding gas torch lighter heat ignition butane portable camping

Кращі портативні газові пальники з Joom

Дуже популярний вид газових пальників, по суті представляє з себе модифіковану насадку з соплом на балончик з газом.

Завдяки своїй конструкції пальник зручно тримати в руках, а крім того, він універсальний і простий у використанні (підійде як для розпалювання багаття і смаження сосисок, так і для побутового застосування, наприклад, пайки металевих виробів).

Принцип роботи інтуїтивно зрозумілий і не викликає труднощів навіть у тих, хто раніше ніколи не стикався з подібними агрегатами. Із заявленого функціоналу варто відзначити наявність п’єзопідпала, а також можливість регулювання полум’я. Якихось суттєвих недоліків у пристрої, в принципі, немає, інша справа, що сама конструкція більше націлена на домашнє використання і не так корисна в інших сферах (похідний туризм).

Gas stove portable outdoor folding hiking picnic split burner 3000W stainless steel material

Кращі портативні газові пальники з Joom

Пристрій являє собою портативний пальник, що з’єднується з балоном за допомогою шланга. Його наявність значно розширює область застосування пристрою, а крім того, дозволяє використовувати більш об’ємну посуд (широка постановка ніжок і упорів надає кращу стійкість).

Дана модель без проблем витримає чайник, казанок і маленьке відерце, що буде доречно в групових походах (де доведеться готувати відразу на кілька осіб). Завдяки рівномірному розподілу тепла та можливості точного регулювання сили полум’я, можна замахнутися навіть на складні для похідних умов страви (потребують смаження, тушкування і т. п.)

За замовчуванням пальник розрахований на великі балони, тому якщо захочете підключити його до джерела палива меншого розміру, то доведеться докуповувати перехідник.

Cooking set fire-maple fms-x2 new fire maple fixed star 2 personality cooking system outdoor hiking camping equipment oven

Кращі портативні газові пальники з Joom

Основна проблема розглянутих вище моделей полягає в тому, що вони працюють добре лише в сприятливих погодних умовах – а ось в мінусову температуру або при сильному вітрі користі від них небагато, так як втрати тепла занадто великі і паливо швидко і неефективно витрачається.

FMS-X2 – не просто туристична газовий пальник, а повноцінна інтегрована система приготування їжі в походах. Вбудований в конструкцію радіатор виконує саме ці функції (передача тепла безпосередньо казанку і базовий вітрозахист), що дозволяє значно знизити витрати газу, що споживається і, отже, зменшити вагу всього обладнання, необхідного для походу.

До всього іншого система оснащена п’єзопідпалом, а також доступна в декількох колірних рішеннях. Коштує таке задоволення, звичайно, недешево, але тут кожен сам повинен визначити для себе пріоритети.

Додати коментар