Кращі мікроскопи з Joom

Мікроскоп давно перестав бути інструментом, що мешкає виключно в лабораторіях. Популярність цього обладнання постійно зростає. І багато в чому це відбувається завдяки торговому майданчику Джум. Професійні мікроскопи ніколи не коштували дешево, але вмілі китайські виробники зуміли поміняти ситуацію в корені. Вони наповнили ринок бюджетними приладами, які за функціональністю нічим не поступаються своїм дорогим аналогам.

Сьогодні такі пристрої купують дітям, їх використовують в процесі пайки, заточування інструментів і, зрозуміло, втамування власної цікавості. На Джум можна знайти різні прилади, починаючи від портативних кишенькових мікроскопів, закінчуючи професійними стаціонарними моделями для використання в лабораторії.

New Microscope Kit Lab LED 100X-1200X

Кращі мікроскопи з JoomМонокулярні мікроскопи частіше за інших купують школярам і студентам. Вони підходять для короткочасного спостереження за мікросвітом. Обладнання являє собою корпус з однією оптичною трубою, всередині якої знаходиться об’єктив.

Цей кишеньковий монокулярний мікроскоп – найпопулярніша модель на Джум, хоча на вигляд може здатися звичайною іграшкою. Він легкий і компактний, важить не більше кілограма. Зображення виходить досить різким і якісним, хоча максимального збільшення чекати від приладу не варто. Для серйозних досліджень він не підійде, але з ним можна показати дитині, як влаштовані комахи, або як виглядає клітина рослини.

Головною перевагою цієї моделі є ціна. Важко знайти ще більш бюджетний пристрій з коефіцієнтом збільшення 100-1200х (так заявляє виробник). Як це часто буває на Джум, продавець злегка перебільшив. Незважаючи на це, мікроскоп зі своїм завданням відмінно справляється. До недоліків можна віднести статичний предметний столик, а також те, що мікроскоп не є портативним. Також покупці відзначають в числі мінусів слабке підсвічування і відсутність батарейок в комплекті.

ALLOET CELL PHONE CLIP MICROSCOPE

Кращі мікроскопи з Joom
Цю модель сміливо можна назвати кишеньковим мікроскопом. Девайс дуже маленький, важить не більше 50 грамів.

Незважаючи на свої іграшкові розміри і смішну ціну, він цілком може конкурувати з більш важкими аналогами. Коефіцієнт тут становить 60х, при необхідності можна додатково використовувати штатне збільшення смартфона. Можна регулювати фокусування, розглядати об’єкти під різним освітленням (білим або ультрафіолетовим) і фотографувати їх.

Корпус виготовлений з якісного пластику, лінзи – акрилові. Пристрій кріпиться безпосередньо до об’єктиву камери смартфона, для цього є спеціальна прищіпка. Всі складові мікроскопа виглядають надійно, збірка якісна. Працює прилад від батарейок, вони входять в комплект. Якщо говорити про недоліки, багато користувачів згадують слабке фокусування. Мікроскоп не підійде для спостереження за рухомими об’єктами, він фокусується тільки в упор.

Електронний цифровий мікроскоп HD OLED

Кращі мікроскопи з Joom
Цей портативний мікроскоп оснащений досить непоганим рідкокристалічним монітором (4.3 дюйма), враховуючи його вартість. Зображення транслюється в роздільній здатності 720 і 1080. Якість знімків з камери 3.6 Мп залишає бажати кращого, але її цілком вистачить для вивчення зразків школярами або студентами. Для прискорення роботи використовується технологія швидкого завантаження екранів. Також можна встановити таймер автоматичного вимкнення приладу через 1 або 3 хвилини бездіяльності. Завдяки цьому економиться заряд літієвої батареї, її потужності вистачить на 6 годин безперервної роботи.

Програмне забезпечення є на 16 мовах, у тому числі російською та англійською, так що проблем з налаштуванням мікроскопа не буде.

Mega Pixels 1000X 8 LED Digital Microscope

Кращі мікроскопи з Joom

Виробник запевняє, що цей цифровий міні-мікроскоп має коефіцієнт збільшення 500х…1500х. Покупці з Джуму відгуках пишуть, що насправді він збільшує в 100…180 разів. Це не так вже й мало, враховуючи скромну вартість пристрою. Фокусна відстань становить 15…44 мм, його можна регулювати, як і рівень підсвічування. Модель сумісна з ОС WIN XP/VISTA/8, в комплект входить програмне забезпечення. Щоб підключити мікроскоп до смартфону, необхідно використовувати перехідник зі звичайного на micro USB.

До недоліків можна віднести сумісність не з усіма операційними системами, а також маленьку глибину різкості. Деякі користувачі скаржаться на кволу збірку, але для своєї вартості прилад здається досить міцним і надійним. Коліщатко регулювання рухати доведеться із зусиллям, але це навіть добре. Найслабшим місцем є штатив, з ним потрібно поводитися обережно, і краще докупити підставку.

Додати коментар