Кращі металошукачі з Joom

Перші металошукачі використовувалися не для забав і пошуків скарбів. Вони виконували таке буденне завдання, як пошук в кишенях робітників викрадених із заводів деталей, інструментів і продукції. Було це в 20-х роках минулого століття в США. Називалися прилади металодетекторами. З цивільних вони швидко перекочували в категорію військових. І вже під час Другої світової війни металошукачі використовувалися для пошуку мін.

Тільки в 60-х роках з’явилися моделі, що нагадують за характеристиками сучасні металошукачі. Зараз вони використовуються не тільки військовими, але і в охоронній сфері, на харчових підприємствах, в будівництві, при видобутку корисних копалин. Вони потрібні археологам, але найчастіше їх купують для пошуку «скарбів»: старовинних і сучасних монет, пряжок, ґудзиків, запонок, ланцюжків.

Коштують такі іграшки чимало. Але якщо хочеться заощадити, ласкаво просимо на Джум. Для даної добірки ми вибрали найкращі моделі з позитивними відгуками. Вони користуються популярністю і великим попитом на Джум.

КРАЩІ КОМПАКТНІ МЕТАЛОШУКАЧІ

Якщо ви вибираєте свій перший металошукач, зверніть увагу на недорогі компактні моделі – пінпойнтри. Вони працюють в статичному режимі і допомагають точно визначити місцезнаходження металевих предметів, але не можуть працювати на серйозній глибині. Їх чутливість обмежується декількома сантиметрами. Це кращі пристрої для виявлення невеликих металевих предметів в комі землі, в стіні або в відвалі. Їх перевага – висока точність визначення залягання металу, недолік – обмеження по глибині (до 5 см).

Portable Hand-Held Folding Metal Detector High Sensitivity Multifunctional Test

Кращі металошукачі з Joom

Якщо хочете спробувати себе в ролі шукача скарбів з мінімальними матеріальними витратами, вибирайте цю модель пинпоинтера. У девайса немає налаштування чутливості і можливості перемикання режимів, але він реально знаходить метал. Про знахідку прилад повідомляє вібрацією і звуковим сигналом. Модель підходить для роботи під водою, але тільки після упаковки в непроникний чохол.

Це хороший металодетектор з Джум для охорони, так як прилад легко виявляє чорні, кольорові і дорогоцінні метали на невеликій відстані. Чим більший об’єкт пошуку, тим краще його відчуває пристрій. Однак якщо ви хочете шукати реальні скарби або навіть просто вирішили пройтися по пляжу заради спортивного інтересу, особливо розраховувати на даний пристрій не варто.

Waterproof Automatic Pointer Pinpointer Portable Metal Detector with LED Light TTE

Кращі металошукачі з Joom

Metal detector adjustable sensitivity handheld coin pointer battery powered

Кращі металошукачі з Joom

Одним з досить популярних маркетингових ходів серед китайських виробників є копіювання дизайну відомих брендів. В даному випадку «постраждав» Garrett Pro Pointer. Зовні китайська версія не відрізняється від оригіналу, єдине, що відразу впадає в очі – відсутність фірмової наклейки. Номінально по функціоналу розглянута модель практично не поступається «Гарретту» (на сайті продавець вказав чутливість до 3 см, а окремі тести показують, що прилад може реагувати на метал навіть з відстані близько 7 см).

Однак тут варто зробити одне застереження – аналог  в деякому роді є котом в мішку. Ряд покупців отримали дійсно гідний продукт з цілком виправданим цінником, але нерідко зустрічаються й прямо протилежні відгуки, не довіряти яким, у нас немає підстав.

ГРУНТОВІ МЕТАЛОШУКАЧІ

До групи входять недорогі моделі імпульсного типу для початківців користувачів. На відміну від поінтерів, вони реагують на метал, що знаходиться під значним шаром грунту (близько 1 м). Користуватися ними легко. Для цього потрібно просто зібрати і включити прилад. Металошукачі цього типу працюють в динамічному режимі. Це означає, що пошукову котушку потрібно пересувати паралельно землі. При виявленні металу прилад видасть звуковий сигнал і вібрацію.

Underground metal detector u-kiss portable lightweight finder metal length adjustable lemon

Кращі металошукачі з Joom

Універсальна модель з двома режимами роботи: пошуку і розпізнавання. Живиться прилад від 2-х батарейок типу «крона». Їх потрібно купувати окремо. На панелі самого приладу є шкала дискримінації, регулювання розпізнавання металів. Є вихід на навушники і можливість налаштування звукового сигналу. Невелика за площею котушка повністю герметизована, може використовуватися під водою. Штанга по довжині короткувата, так як китайці зробили металошукач під свій зріст. Котушка кріпитися до штанги швидко, за допомогою спеціальних шурупів, які додаються.

Незважаючи на заявлену глибину пошуку предметів майже в 1 метр, реальна чутливість приладу обмежується відстанню 25-30 см. В принципі для своєї вартості це не так вже й погано і дана модель цілком підійде, наприклад, для пошуку великих мас вторинного металу. Розраховувати ж на щось більше з ним не варто.

Sensor AR944M Handheld Gold Metal Detector Underground 1.5m Depth Treasure Hunter Tracker Seeker

Кращі металошукачі з Joom

AR-944M виявляє металеві предмети на глибині до 1,5 метра. Прилад працює в динамічному режимі, оснащений функцією дискримінації металів (апарат вміє розрізняти виявлені об’єкти за типами). На панелі управління знаходяться: індикатор зарядки, світлодіодний індикатор, регулятор чутливості, кнопка перемикання балансу ґрунту, перемикач розпізнавання металів.

У пристрою також є підсвічування і роз’єм для навушників. Продавець з Джум відправляє металошукач з інструкцією на китайською та англійською мовами. Російського або українського варіанту немає. Причому англійський переклад залишає бажати кращого. Але в мережі вже є безліч оглядів на цю модель, які дозволяють новачкам швидко налаштувати її для вишукувань.

Trendy Md3010 Ii Metal Detector Waterproof Lcd Display Underground Metal Sensor Machine Magt

Кращі металошукачі з Joom

Один з численних клонів широко відомого серед шукачів скарбів популярного металошукача Garrett Ace 250. Як і оригінал, має низку корисних функцій (розрізняє метали за типом, вміє працювати в декількох режимах), але чутливість у китайського брата, звичайно, гірше. З інших переваг виділимо наявність пінпойнтера – спеціальна настройка, при якій пристрій видає сигнал тільки тоді, коли об’єкт пошуку безпосередньо потрапив в зону видимості детектора. Це значно полегшує пошуковий процес, а також допомагає уникнути ненавмисного пошкодження речі при викопуванні.

Користувачі відзначають і зручну ергономіку – всі дроти приховані всередині пристрою, а значить, нічого випадково не зачепиться і не порветься. Працює MD3010 відразу від 6 пальчикових батарейок типу AA і садить їх досить швидко, але враховуючи демократичний цінник приладу, з цим цілком можна миритися.

Додати коментар