Кращі компактні фотокамери з Joom

Компактні камери були і залишаються одним з найпопулярніших видів фототехніки. Їх відмінні риси -невеликий розмір і вага, незмінна оптика і доступна ціна. Зрозуміло, за якістю знімків такі камери не зрівняються з професійними фотоапаратами, але для любительської зйомки їх можливостей цілком достатньо.

Низькі ціни на товари – це перша і найголовніша причина, чому люди вирішують замовляти цифрові фотоапарати на Джум, а не купувати їх у звичайному магазині. Тому ми підібрали найбільш доступні варіанти.

Якщо пошукати на Джум компактні фотокамери, сайт запропонує десятки сторінок з шуканими товарами. Однак при найближчому розгляді виявиться, що вибір компактів в цьому інтернет-магазині вкрай невеликий. Продавці в основному пропонують одні й ті ж моделі, причому іноді під різними назвами. Ми відсіяли нескінченних «двійників» і відібрали для вас з отриманого списку всі компактні фотоапарати, що заслуговують уваги.

AMKOV AMK-CDFE

Кращі компактні фотокамери з Joom
Цей продукт фірми Amkov більше інших фотоапаратів з Джум гідний звання «компактний», адже його розміри складають всього 9.5*6*2 см, а вага – близько 200 грамів. Характеристики у AMK-CDFE і OUHAOBIN в цій категорії багато в чому схожі: той же простенький телескопічний висувний об’єктив, те ж розрішення в 18 Мп, та ж фокусна відстань і розмір сенсора. За фактом різниця тільки в розмірі і вазі.

Amkov працює від літієвої батареї, окремо батарейки докуповувати не потрібно. Фотографії зберігаються на SD карті, максимальний обсяг пам’яті якої може становити 32 Гб – це стандартний показник для бюджетних джумовських фотокамер. Видошукача у фотоапарата немає, так що доведеться повністю покладатися на екранне зображення.

OUHAOBIN

Кращі компактні фотокамери з Joom
Ouhaobin – самий бюджетний представник класу компактних цифрових фотоапаратів. За невеликі гроші можна отримати розрішення в 18 Мп, семиразовий зум, тридюймовий LCD екран. Камеру зручно носити з собою, адже її вага становить трохи більше 200 грамів. Камера, звичайно, досить простенька, але за таку ціну на Джум неможливо знайти нічого кращого.

У фотокамері є багато звичних, але наявних не у всіх компактах функцій: програмна стабілізація, видалення ефекту червоних очей, розпізнавання осіб і захоплення посмішки.

У відгуках часто скаржаться на те, що фотографії виходять занадто темними навіть при денному світлі. Можливо, проблема вирішиться, якщо виставити вірні налаштування.

AMKOV CD-R2

Кращі компактні фотокамери з Joom
Комплектація Amkov CD-R2 не зовсім типова для компактних фотоапаратів: з ним в комплекті йде змінний ширококутний об’єктив з УФ-фільтром. Наявність такого об’єктива дозволяє робити більш контрастні й різкі фото без сонячних відблисків в ясну погоду, оскільки фільтр захищає матрицю камери від УФ-хвиль.

Ще один плюс Amkov: наявність системи оптичної та програмної стабілізації, що дозволяє робити більш чіткі знімки. У фотоапарата багато додаткових функцій: система розпізнавання осіб, накладення ефектів і т. д. Обертовий екран камери дозволяє робити селфі або фото з висоти витягнутих рук.

Головним недоліком, мабуть, є вага моделі – 600 грамів, що досить багато для цифрового компакта, особливо порівняно з іншими камерами з нашої добірки.

Додати коментар