Кращі клейові пістолети з Joom

Клейовий пістолет – улюблений інструмент флористів, декораторів, ремонтників, рукодільниць і домогосподарок. Принцип його роботи простий – клей у вигляді стрижня подається на нагрівальний елемент, доводиться до потрібної температури і витікає через сопло. Кращі пістолети мають в своїй конструкції штовхач для дозування подачі рідкого клей. У самих бюджетних моделях його може і не бути. Але головний недолік дешевих інструментів – ненадійні комплектуючі. Економлячи на ізоляції, термоелементах і проводах, виробник випускає практично одноразову продукцію. Однак якщо ви збираєтеся клеїти вкрай рідко, можна зупинитися і на супер бюджетному варіанті.

На Джум представлені клейові пістолети в різних цінових категоріях, вони розраховані на стрижні діаметром 7(8) і 11(12) мм. В основному це мережні моделі, акумуляторні зустрічаються рідше. Потужність їх може бути дуже різною. Ступінь нагріву у більшості можна регулювати. Сопло буває прямоточним або з захистом від крапель. Але навіть «захищене» сопло не перекривається повністю і клей буде хоч трохи, але підтікати.

Є на сайті і моделі зі змінними соплами, які частіше відносяться до професійного обладнання. Можна знайти також високопродуктивні інструменти з температурою нагріву більше 200 градусів (зазвичай достатньо і 105 градусів). Найцікавіші варіанти ми представили в даній добірці.

Безпека Користування! Навіть найкращий клейовий пістолет швидко прийде в непридатність, якщо їм неправильно користуватися. Не можна класти включений пістолет на бік – розплавлений клей заллє все всередині і виведе його з ладу. Не варто часто вмикати/вимикати пристрій – краще заздалегідь продумати, що і куди вам потрібно приклеїти, зробити всю роботу, а потім вимкнути нагрівач. Так ви продовжите йому життя. Ще пістолети бояться ударів і падінь.

І наостанок про “вибухаючі” пістолети, історіями про які лякають недосвідчених користувачів. Сам пістолет вибухнути не може. Проблеми частіше трапляються з проводами у дешевих моделей. Вкрай рідко замикання можливе і всередині корпусу від перегріву або неправильно експлуатації пристрою, причому не тільки у китайських моделей, але і у продукції відомих брендів. Так що ризик покупки недовговічного інструменту з Джум не більше, ніж придбання його в сусідньому магазині.

GZDL 20Вт 110-220 в

Кращі клейові пістолети з Joom
Популярність цього невеликого клейового пістолета обумовлена, перш за все, його доступною ціною. Недорогий пристрій відмінно показав себе в рукоділлі, дрібному ремонті і різних хобі. Його часто купують дітям для реалізації творчих проектів і просто для дому – адже добре, коли така штука завжди під рукою. Модель розрахована на клеї-розплави діаметром 7-8 мм. Такий розмір вважається кращим для недосвідчених користувачів. Тонкі палички дозволяють більш акуратно наносити клей на поверхні.

Сопло виготовлено з алюмінію, додаткового покриття немає. А це означає, що працювати потрібно акуратно, інакше можливі опіки. Корпус пластиковий, досить міцний. Є світлодіодний індикатор, що сигналізує про підключення пристрою до мережі і кнопка включення. Гріється пістолет швидко. Регулятор температури нагріву не передбачений. У відгуках на Джум покупці пишуть, що товар в цілому відповідає їх очікуванням.

Pro’SKit GK-368

Кращі клейові пістолети з Joom
Для декоративних, модельних і дизайнерських робіт не завжди підходить мережевий клейовий пістолет. В цьому випадку виручить акумуляторна модель з Джум, яка представлена в добірці. Пристрій працює на АА-батарейках (4 штуки). Краще використовувати акумулятори хорошої ємності. Дешевих батарейок вистачає ненадовго. Відсік для елементів живлення знімний.

Є у цього клейового пістолета світлодіодне підсвічування – для роботи при поганому освітленні це важливо. Ще один плюс – легка вага. Для акумуляторних моделей це важливо. Клей нагрівається до 170-200 градусів за 3-4 хвилини. Продуктивність подачі висока-15-25 г / хвилину. Цього достатньо для комфортної роботи. Згідно відгуками, клей витрачається економно, не тече. Конструкція курка тут одна з кращих. В цілому – це відмінний бездротовий клейовий пістолет для дому.

Hot melt glue gun 40W/80W/100W

Кращі клейові пістолети з Joom

Цей мережевий термопістолет заслужив увагу користувачів сайту Джум завдяки хорошій функціональності: пістолети розраховані на стрижні діаметром 7 або 11 мм. Потужність можна вибрати – є  регулювання нагріву.

Hot Melt Glue Gun Cool 110W

Кращі клейові пістолети з Joom

Потужний клейовий термопістолет для самих різних потреб. Він досить великий, розрахований на стрижні з термопласту діаметром 11 мм. Підходить як для ремонту великих речей, так і для рукоділля. У відгуках пишуть, що використовують його навіть для безпокрасочного ремонту авто.

Основна перевага цієї моделі – зручне регулювання заданої температури. Діапазон від 100 до 220 градусів. Можна використовувати різні стрижні – і тугоплавкі, і ті, яким 100 градусів вистачає (зазвичай вони прозорі).

Тут стоїть повноцінний датчик, який підтримує потрібну температуру, включаючи і вимикаючи пістолет автоматично. Нагрівальний елемент досить потужний, але корпус не гріється. Клапан для клею тримає добре – клей практично не випливає з носика, якщо не натиснути на курок пістолета. Все зроблено якісно і надійно. Покупці з Джум задоволені таким придбанням. Він нічим не гірше будівельних пістолетів, вартість яких значно вища.

Оцініть статтю
Додати коментар