Кращі диспенсери для мила з Joom

З усіх дозаторів мила максимальний рівень гігієни забезпечують автоматичні диспенсери. Необхідна кількість миючого засобу виприскується без фізичного контакту з деталями пристрою, завдяки спрацьовуванню сенсора. Інфрачервоний датчик реагує на наближення рук і дає сигнал про видачу нової дози мила. Більшість моделей працюють від мережі електроживлення або батарейок, але є і гібридні дозатори. Перш ніж придбати автоматичний диспенсер, варто розібратися в їх технічних характеристиках і особливостях:

  • для місць громадського користування варто вибирати пристрої з максимальним об’ємом і міцним корпусом;
  • дозатори, що подають рідину, можна налаштувати на видачу піни, але пінні диспенсери змінити на видачу рідини не можна;
  • пристрої з одноразовими картриджами мають більш економічну витрату миючого засобу, але витратні матеріали в кілька разів дорожче самого диспенсера.

Також важливо продумати дизайн приміщення, де буде знаходитися дозатор. Для настінних пристроїв не потрібно кріпити окрему полицю. А диспенсери для горизонтальної установки можна вбудувати відразу в раковину.

Диспенсер ІК Touch

Кращі диспенсери для мила з Joom

Красивий і зручний диспенсер для рідкого мила Диспенсер ІК Touch – це поєднання унікального дизайну і автоматичного управління. Дозатор має вбудований датчик з інфрачервоним випромінюванням, здатний підсвічуватися в нічний час. Всі операції відбуваються автоматично, за допомогою сенсорного екрану можна дізнатися залишкову кількість рідкого мила. Дозатор дуже простий в управлінні, з легкістю вписується в будь-який інтер’єр. При установці будуть потрібні 4 батарейки типу АА.

Пристрій ідеально підійде для використання в громадських місцях, так як має великий обсяг і його можна кріпити на стіну. Їх недоліків покупці з Джум відзначають, що інфрачервоний датчик здатний реагувати тільки на великій відстані.

Датчик насос Touchless

Кращі диспенсери для мила з Joom

Автоматичний диспенсер для мила об’ємом 16.2 унції (приблизно 500 мл) виготовлений з термопластика. Дозатор складається з прозорого контейнера для рідини і коробки механізму з кріпленням, представленої в декількох колірних рішеннях. Конструкція диспенсера допомагає уникнути витікання рідкого мила, захищаючи поверхню, на якій він стоїть, від плям. Пристрій автоматично подає піну, для чого виробник рекомендує заповнювати його водою (або дезинфікуючою рідиною) і милом (або лосьйоном) в рівних пропорціях.

Найчастіше диспенсер замовляють сім’ї з маленькими дітьми, так як яскравий колір привертає увагу малюків і допомагає привчити їх до самостійного миття рук. Завдяки невеликим розмірам диспенсер легко розміститься на будь-якій поверхні і в будь-якому приміщенні, будь то ванна кімната або кухня.

JQYOHOU

Кращі диспенсери для мила з Joom

Автоматичний диспенсер для рідкого мила, об’ємом 400 мл виготовлений з металу і пластику. Дозатор обладнаний інфрачервоним датчиком, що допомагає уникнути додаткового забруднення рук від дотику з ним, а також технологією, що перешкоджає витіканню рідини і забруднення поверхні, на якій він стоїть. Виробник передбачив можливість включення світлового та/або звукового сигналу під час роботи диспенсера. Пристрій працює від чотирьох пальчикових батарейок, які не входять в комплект.

Покупці сайту Джум відзначають нейтральний колір і дизайн пристрою, завдяки чому, диспенсер буде доречно виглядати в будь-якому інтер’єрі ванної кімнати або кухні.

Manyi 400 мл

Кращі диспенсери для мила з Joom

Сенсорний диспенсер з дозованої подачі рідкого мила має інфрачервоний датчик. Використання такого приладу дозволяє уникнути вторинної інфекції. Пристрій працює в двох режимах. Може працювати з музикою, коли ллється мило і без неї. Працює від 4-х пальчикових батарейок ААА, які не входять в комплект.

Коли підносиш руки до приладу, то загоряється підсвічування, лунає тихий звук і відразу починає подаватися мило. Якщо прибрати руки від приладу, то подача рідкого мила припиняється. Після видачі мильного розчину видає звук про закінчення процесу.

Обсяг дозатора становить 400 мл, що дозволяє його використовувати не тільки для домашніх цілей, але і в громадських місцях. На Джум цей диспенсер є найбільш продаваною моделлю.

Додати коментар