Кращі датчики тиску в шинах з Joom

Головним елементом ходової частини будь-якого автомобіля є колеса. Найчастіше, від їх загального стану залежить не тільки експлуатаційна готовність транспортного засобу, але й життя людей – водія і перевезених пасажирів. Навіть невеликий дисбаланс коліс здатний викликати неприємні відчуття від їзди, а в разі поступового зростання різниці і зовсім призвести до аварії або катастрофи.

Для попередження подібних ситуацій все більше автовласників вдаються до покупки універсальних манометрів для вимірювання тиску в шинах. В асортименті компаній-виробників є як стандартні ручні моделі, відійшли глибоко на другий план, так і сучасні автоматизовані аналоги, що дозволяють отримувати актуальну інформацію про стан коліс у режимі реального часу. У зв’язку з розвитком китайського ринку вітчизняні споживачі отримали хорошу можливість придбати дані девайси за ціною, в рази нижче ринкової. В якості рекомендації до покупки ми відібрали найкращі датчиків тиску в шинах, представлених на Джум.

Tyres alert stem sensor cap pressure air tire eye monitor indicator car valve auto accessories

Кращі датчики тиску в шинах з Joom
Розділ бюджетних моделей відкриває простенький пристрій, що виділяється на тлі всіх інших датчиків вкрай низькою ціною. По суті це чотири звичайні ковпачка, які після кріплення до клапана шини нехитрим способом (колірна індикація трьох видів) показують все в порядку з тиском всередині колеса. Зелений колір означає нормальний рівень тиску, жовтий вказує на те, що воно нижче норми, а червоний, відповідно, сигналізує власнику авто про наявність проблеми.

Судячи з численних відгуків, індикатор не бреше і дає вельми коректні дані, хоч і захоплюватися тут теж особливо нічим (адже у відсутності екрана і точних цифр пристрій здатний показувати лише конкретний діапазон, що є не таким уже складним завданням). Відзначимо і той факт, що використовувати їх постійно не найкраща ідея – яскравий колір індикатора приваблює увагу дітей і недобросовісних осіб (а значить їх обов’язково скрутять).

Wheel air pressure gauge auto motorcycle fashion mini keychain lcd digital tire air pressure gauge meter tester

Кращі датчики тиску в шинах з Joom

Ще один бюджетний вимірювач тиску з простим, але досить популярним форм-фактором серед виробників подібного роду гаджетів.

На відміну від девайса вище дана модель виглядає цікавіше, адже вона може не просто попереджати про низькі показники тиску, але і надавати конкретну цифру, причому в різних одиницях вимірювання (фунт/кв. дюйм, бар, кПа, кг/см2). Для автовласника це куди більш корисна інформація, що дає повне уявлення про поточний стан автомобіля. Перевагою пристрою є також і те, що він практично нічого не важить, зручно лежить в руці і може постійно носитися з собою, наприклад, в якості брелока.

Однак при всіх плюсах розглянутого датчика, потрібно розуміти, що цей продукт загалом-то аматорський, а не професійний. Відсутність повноцінної пам’яті і необхідність монотонного ручного вимірювання кожної шини робить його непоганим засобом для періодичної профілактики, але ніяк не основним інструментом моніторингу.

TPMS ZEEPIN c240 tyre pressure monitoring system solar TPMS display 4 external sensors

Кращі датчики тиску в шинах з Joom

Zeepin TPMS являє собою повноцінну систему моніторингу тиску в шинах, постійно працює в режимі реального часу. Складається з чотирьох датчиків, що кріпляться безпосередньо до шин автомобіля (на вибір можна замовити як внутрішнього, так і зовнішнього типу підключення), і головного пристрою з РК-екраном, на який виводиться вся отримана інформація – конструкція відносно проста, але разом з тим дуже ефективна.

У своїх відгуках задоволені користувачі також відзначають:

  • реальна наявність вологозахисту (стандарт IP67) – навіть тривале перебування в калюжі не зіпсує показання датчиків;
  • відмінну автономність (блок управління споживає всього лише 5В і при правильній установці буде працювати в основному від вбудованої сонячної батареї);
  • універсальність (сумісний з більшістю автомобілів з тиском шин до 8 бар).

Якихось явних недоліків покупцями виявлено не було, проте багато відзначали, що чітка інструкція приладу точно не завадила б, особливо в частині первісного підключення.

Display with car charger wireless car tire pressure alarm monitor TPMS LCD display temperature cigarette plug

Кращі датчики тиску в шинах з Joom

Даний гаджет не можна назвати ідеальним автомобільним манометром, проте в ньому є все, що необхідно для заняття лідируючої строчки. По суті, недоліки даної моделі схожі з такими у другого претендента. У деяких випадках споживачам трапляються браковані гайки під стопор датчиків, проте зламів корпусу поки не спостерігалося.

У технічній частині гаджета спостерігається поява функції вимірювання температури в шинах. Кожен датчик оснащений термопарою, що фіксує поточний показник (в градусах Цельсія) і передає його на головний пристрій. Таким чином, на екрані стану показані не тільки рівні тиску (в барах), але і ступінь нагріву повітря всередині. Також спеціально для діагностичних центрів і майстерень девайс був оснащений USB-портом для можливості запису показань на інші пристрої. З урахуванням вищесказаного можна укласти, що пристрій коштує своїх грошей і є одним з флагманських манометрів в асортименті виробника.

Careud Wireless Tire Pressure Monitoring System TPMS with 4 External Sensors

Кращі датчики тиску в шинах з Joom

Якщо вам не подобається традиційний форм-фактор більшості сучасних датчиків, а саме основний блок у вигляді дисплея, який знаходиться у верхній частині салону (так зручніше спостерігати за показниками, так і інакше на нього будуть потрапляти сонячні промені для зарядки), то можливо оптимальним рішенням для вас стане даний гаджет.

Приймальний пристрій цієї системи встановлюється прямо в прикурювач автомобіля, займаючи мінімум місця в салоні (при цьому в девайсі передбачений USB-вихід для зарядки інших портативних гаджетів, тому проблем з живленням точно не буде). Сам апарат досить простий в налаштуванні і управлінні, має стандартний функціонал (показує тиск і температуру в різних одиницях вимірювання, самостійно інформує про неполадки з колесами), але разом з тим надійний і точний.

Додати коментар