Кращі 3D ручки з Joom

Мабуть, кожен коли-небудь мріяв мати здатність малювати предмети в повітрі і сьогодні 3D ручки нарешті дозволили цій мрії здійснитися. Принцип їх роботи простий: прилад плавить і видає через конічну насадку нитку м’якого, але швидко застигаючого пластику. Керуючи пристроєм, немов справжньою ручкою, можна “намалювати” практично будь-який об’ємний предмет.

Найчастіше 3Д ручки купують для розваги або навіть в якості дитячої іграшки, проте ці пристрої підходять також і для виконання більш серйозних завдань, наприклад, лагодження зламаних речей, виготовлення біжутерії, аксесуарів, предметів інтер’єру і т. д. Якщо ідей немає, а хочеться творити, то завжди можна знайти цікавий шаблон в інтернеті: бази з трафаретами поповнюються ентузіастами практично щодня.

Сьогодні 3D ручки можна купити практично в будь-якому магазині електроніки, але переважна більшість представлених в офлайні моделей – китайські, і набагато вигідніше замовляти їх безпосередньо з Джум без переплат. Ми підібрали для вас кращі варіанти, які можна придбати в цьому інтернет-гіпермаркеті.

MYRIWELL RP-100B

Кращі 3D ручки з Joom
Myriwell RP-100B володіє класичними характеристиками 3Д ручок другого покоління: монохромний LCD дисплей, наявність кнопок для регулювання температури і повзунок для налаштування швидкості. Ручка може використовувати два різних матеріалу: ABS і PLA, нагріваючи кожен з них до температури 170°С і 210°С відповідно. У відгуках користувачі скаржаться на занадто короткий шнур, що заважає малюванню.

Працювати з ручкою просто: вона не важка (всього 62 грами), основа її не нагрівається і не обпалює пальці, а пластик, незважаючи на вузьке сопло всього в 0.4 мм, не застряє і виходить добре. Тому навіть дитині таке тривимірне малювання не складе великих труднощів. Юні користувачі також напевно оцінять корпус приладу виконаний в яскравих життєрадісних кольорах. Батькам важливо пам’ятати, що RP-100B відноситься до гарячих ручок, і тому не слід залишати використовують пристрій дітей без нагляду.

MYRIWELL RP-100C

 

Кращі 3D ручки з Joom

Здебільшого характеристики MYRIWELL RP-100C не відрізняється від стандартних 3Д ручок. Вона, як і 90% моделей з Джум, може використовувати PLA ABS-пластик діаметр нитки в 1.75 мм. Розмір отвору сопла ручки становить середньостатистичні 0,6 мм. Температурою нагріву MYRIWELL RP-100C теж не відзначилася: від 160°С до 230°С.

Проте є все ж дещо, що робить RP особливою – вона практично невагома! Тоді як велика частина моделей важить не менше 60 грам, маса цього продукту фірми Myriwell становить якихось 35 г, що дуже зручно для використання ручки в справі. На жаль, цю зручність трохи применшила квадратна форма моделі, через яку деякі покупці описують пристрій, як погано лежачий в руці.

Bemars

Кращі 3D ручки з Joom
Ця ручка позиціонується продавцем, як модель, розрахована головним чином на дитячу аудиторію. На це тут заточено абсолютно все: мультяшний дизайн, захисний ковпачок для пальця і механізм підзарядки (ніяких адаптерів живлення, зарядка здійснюється за допомогою micro-USB перехідника від будь-якого USB порту або, наприклад, повер банку).

Однак навіть з урахуванням такого явного акценту на безпеку та зручність, не можна не відзначити, що і в технічному плані даної моделі є чим похвалитися. Пристрій підтримує обидва основних види пластикових ниток (PLA, ABS) і кілька швидкісних режимів роботи. Тому на цей виріб цілком варто звернути увагу не тільки як на подарунок для дитини, але і в якості цікавого девайса для власного використання.

DEWANG DW-X4

Кращі 3D ручки з Joom
За своєю формою DEWANG DW-X4 більше всіх інших моделей з Джум наближена до звичайної ручки. Завдяки цьому прилад відмінно лежить в руці і їм вкрай зручно працювати.

В іншому ж її характеристики цілком пересічні: використовувані матеріали – PLA і ABS, діаметр знімного сопла – 0,6 мм, а вага – 52 р.

Перемикання однією з трьох швидкостей і настройка температури здійснюється через кнопки, але управління не інтуїтивно зрозуміле. Багато покупці перебувають у впевненості, що у ручки відсутня можливість перемикання між ABS і PLA і користуються одним режимом, оскільки обидва види пластику плавляться приблизно з однаковою температурою. Насправді ж переключити режими можна довгим натисканням кнопки включення, але самостійно здогадатися до цього вкрай складно, а в інструкції нічого подібного не написано.

SUNLU SL-300

Кращі 3D ручки з Joom

Sunlu SL-300 полюбилася адептам тривимірного моделювання за футуристичний дизайн, невелику вагу (55 г), цілих 8 швидкостей і широкий температурний діапазон (160°С–210°С).

Управління проводиться за допомогою численних кнопок. Ручка працює справно, про сем свідчать численні фотографії виробів у відгуках до товару. Що стосується скарг, то велика їх частина виникає у користувачів внаслідок неуважного вивчення функціоналу моделі. Наприклад, часто зустрічається проблема із завершенням роботи: при спробі витягнути з ручки матеріал, – той ламається і застряє. Однак цього можна було б уникнути простим натисканням кнопки подачі в зворотному напрямку. У зв’язку з цим перед використанням порада ретельно ознайомитися з інструкцією.

DEWANG D7

Кращі 3D ручки з Joom
D7 – новітня розробка від компанії Dewang, якісно виділяється серед величезного числа конкурентів як зовні, так і внутрішньо.

В першу чергу відзначимо ультратонкий, стильний і надійно зібраний корпус з металу, який на тлі «вгодованих» пластикових аналогів виглядає продуктом зовсім іншої технологічної епохи. Втім, начинка девайса також не відстає – спеціально сконструйований для цієї моделі міні-мотор здатний функціонувати в 6 швидкостях, а завдяки вбудованим вентиляторам пристрій практично не гріється навіть після довгих годин роботи.

Показовий момент: в комплекті присутня оригінальна ручна викрутка для розбору виробу. Тобто, на відміну від більшості стандартних 3д ручок з Джум, що представляють собою моноблок з дешевих компонентів (розібрати який без поломки ніяк не вийде), розробники Dewang D7 зовсім не бояться того, що користувач загляне всередину і, більш того, готові посприяти цьому. Що означає: соромитися їм нічого і вони ручаються за заявлені технічні характеристики.

Додати коментар