Корисні товари з Joom для автомобіля

Автомобільна техніка розвивається стрімкими темпами, але як і раніше залишає масу питань і проблем, з якими так чи інакше стикається будь-який автовласник. Головна з них полягає в тому, що комплексна конструктивна зміна конфігурації салону, загальної мізерності інтер’єру або обмеженості функціоналу в умовах масового виробництва можливо лише з переходом на нову модель авто. У ситуації, що склалася споживачі шукають усілякі виходи і можливості самостійно усунути вади, не вдаючись до таких радикальних заходів і витрат.

Найчастіше рішення таких нагальних проблем лежить в області товарів від виробників автоаксесуарів і комплектуючих. І якщо раніше самостійна доведення автомобіля проводилася лише тими засобами, які були в наявності (або були випадково побачені) в асортименті торгової лавки на авторинку, то з розвитком інтернет-магазинів у споживача з’явилася унікальна можливість самостійно підібрати для себе товар за душі і гаманцю.

Провівши невелике дослідження асортименту відомого китайського магазину Joom, ми відібрали найцікавіші актуальні і оригінальні товари, які можуть стати корисним доповненням до Вашого автомобіля. В якості критеріїв відбору були прийняті наступні параметри:

  • практична користь товарів для автовласника;
  • ступінь оригінальності і незвичайність лотів;
  • параметри надійності і якості виконання;
  • ціновий асортимент і відповідність функціоналу заявленої вартості;

ТРИМАЧ ДЛЯ СУМОК

Корисні товари з Joom для автомобіля
Комусь цей елемент може здатися дурницею, однак для деяких сімейних людей (тих, чиїм автомобілем волею долі став недорогий седан, мінівен або універсал) два гачка набувають зовсім інший зміст. Справа в тому, що вони вирішують злободенну проблему розміщення «нескінченних» пакетів в салоні, дозволяючи просто й невигадливо повісити їх за водійське сидіння. Таким чином можна розвантажити місце для пасажира, забрати подразник з-під ніг або додатково зафіксувати його на випадок агресивної манери їзди.

Звичайно, ситуація трохи перебільшена: найчастіше такі гачки використовують для закріплення різних органайзерів на кшталт сумочок або коробочок під дріб’язок. Річ не з розряду «must have», але має право перебувати в салоні.

ПЕНЗЛИК ДЛЯ ПИЛУ

Корисні товари з Joom для автомобіля
Напевно, кожен автовласник стикався з дуже неприємною ситуацією, коли стулки дефлекторів (або глибокі пази) покриті шаром пилу, однак через обмеження підручними засобами повне їх протирання не представляється можливим. Взявши цю проблему в розробку, китайські майстри придумали незвичайну, оригінальну і в той же час ефективну двосторонню щітку, яка дозволяє без особливої праці протирати всі важкодоступні місця в салоні автомобіля.

Один кінець такої щітки являє собою набір подушечок з мікрофібри, придатних для делікатного очищення всіх видів матеріалів обробки. Інший кінець виконані у вигляді пензлика з жорстких щетинок і призначений для грубого прибирання переважно пластикових і тканинних поверхонь. А ось шкіру (особливо тонку) їм краще не «турбувати». Мати в асортименті подібний інвентар дуже здорово, особливо з урахуванням запиленості окремо взятих міст.

БРЕЛОК-АЛКОТЕСТЕР

Корисні товари з Joom для автомобіля

Незвичайний для рядового водія прилад, що придбав величезну популярність на території пострадянського простору. “Жарти” зі співробітниками правопорядку на дорогах стали чимось на кшталт збірки народних забав і першим в цьому великому переліку стоїть водіння в нетверезому стані.

Звичайно, мініатюрний алкотестер не допоможе тим, хто любить прокотитися по місту (або будь-якого іншого населеного пункту) відразу після бурхливого застілля – зашкалюючий лічильник проміле в цьому випадку може і не стати вагомою причиною для відмови від своїх намірів. А ось тим, хто дійсно турбується про збереження своїх прав і можливе порушення букви закону, такий прилад стане відмінним помічником.

Як і у випадку з будь-якою іншою технікою, ставтеся з побоюванням до надмірно дешевих тестерів – точність результатів (і благо, якщо в бік збільшення реального показника) може бути дуже поганою. Рекомендована ціна: від 100 гривень і вище.

ПРИСТРІЙ “АНТИ-СОН”

Корисні товари з Joom для автомобіля

Цікавими і потрібними є група пристроїв, що не дають автовласникові заснути за кермом. Ці мініатюрні звукові пристрої (рідше вібруючі ексцентрикові), що закріплюються на вушній раковині водія і приводяться в дію, якщо голова водія починає нахилятися при засипанні. Як показує практика, придбання таких пристроїв буде корисно тим, хто часто здійснює тривалі поїздки на особистому авто, далекобійникам і людям, що страждають хронічною сонливістю (але допущеним до керма).

За порадою споживачів не варто купувати дешеві екземпляри – краще заплатити більше, але отримати хоч якусь гарантію спрацьовування пристрою в найкритичніший момент. Останнім часом стали з’являтися комплексні датчики, що відстежують мінімальні зміни пульсу водія і подають сигнал при їх наявності. Оскільки технологія дуже «сира», то від покупки таких пристроїв слід також утриматися.

ДЕКОРАТИВНА СТРІЧКА

Корисні товари з Joom для автомобіля
Декоративна стрічка – це один з оригінальних, найбільш ефективних і менш витратних способів зміни зовнішнього вигляду салону авто, надання йому більшої деталізації і помітності. За кілька років набула такої популярності, що продавати її взялися десятки магазинів.

По суті, стрічка являє собою гумовий профіль, верхня частина якого служить для закріплення блискучої плівки, а нижня – для фіксації виробу в зазорах між деталями автомобільного інтер’єру (панелей, торпедо, накладок на двері). Як відзначають користувачі, кілька годин копіткої і акуратної роботи додадуть салону більш підкреслений, оновлений вигляд.

ПРИЛАД ВИМІРЮВАННЯ ЗАРЯДУ АКУМУЛЯТОРА

Корисні товари з Joom для автомобіля
У плані діагностування стану автомобіля промисловість надає величезну кількість різних датчиків, приладів і спеціальних комплексів, гідним представником яких є пристрій перевірки заряду акумулятора. Так, він не відноситься до згадуваної раніше категорії «must have», але свою лепту в повсякденне використання автомобіля внести може.

КОЛІСНІ ЛАНЦЮГИ

Корисні товари з Joom для автомобіля

Цей лот не відповідає критеріям оригінальності, але з точки зору користі є одним з найпомітніших у всьому рейтингу. Колісні ланцюги – це незамінний елемент інвентарю для любителів покататися по бездоріжжю, причому незалежно від сезону. Вони здатні забезпечити належний зачіп як на засніженій, так і на брудній трасі, анітрохи не втрачаючи в ефективності.

За поверхневими спостереженнями можна помітити, що даний продукт користується пристойною популярністю на Джум, причому рівень вартості грає другорядне значення. Ми, в свою чергу, рекомендуємо звертати увагу на опис ланцюгів, на їх конструктивне виконання і тип застосовуваних матеріалів

ПРИСТРІЙ ПІДІГРІВУ СИДІНЬ

Корисні товари з Joom для автомобіля
Загалом, як і у випадку з колісними ланцюгами, дані пристрої не вимагають зайвих пояснень. Система не відрізняється оригінальністю і незвичністю, але представляє велику практичну користь, що й зумовило її лідируючу позицію.

Додати коментар