Конструктори типа LEGO на Joom

Назва марки «LEGO» стала ім’ям  називним для опису цієї дитячої іграшки.

На Joom немає немає у продажу оригінального LEGO, проте продавці часто продовжують використовувати цю назву, тому що вона прижилася в свідомості у людей і дає повне уявлення про товар.

На Joom не продається марка LEGO, проте є дуже схожі набори конструкторів в рази дешевше

Ми розповімо про трьох лідерів цього сегмента на китайському ринку: LEPIN, DECOOL і GUDI, так як за якість їх продукції ми можемо ручатися. 

LEPIN: змішайте з LEGO і не помітите різниці!

Конструктори типа LEGO на Joom

Ми не знаємо історію, як китайській компанії LEPIN вдалося легально випускати набори конструктора ідентичні LEGO. Однак, без сумнівів, це не підробка, а хороший, якісний, легальний продукт. 

Найбільше в цій марці нам подобається, що їх детальки можна об’єднувати з оригінальним LEGO! Покупці ставлять вищий бал іграшкам LEPIN, а у відгуках ми не раз читали підтвердження, що деталі дійсно добре кріпляться до LEGO.

Хоча у LEPIN є свої власні тематичні набори, часто вони «черпають натхнення» в колекціях компанії LEGO. Часом вони надто захоплюються, і набір виходить взагалі однаковим з оригінальним LEGO.

Що входить в набір LEPIN? Чи є там інструкція?

У наборах LEPIN ви знайдете: всі детальки конструктора, чоловічків і допоміжні деталі, а також буклет з покроковою інструкцією, як зібрати модель, зображену на упаковці.

Ось так виглядає вміст набору LEPIN:

Конструктори типа LEGO на Joom

Конструктори типа LEGO на Joom

Інструкція з експлуатації LEPIN:

Як видно на зображенні, дизайн схем LEPIN також взяли у LEGO, тому вам не доведеться читати ієрогліфи, як ви, напевно, побоювалися. Кожен крок проілюстрований і інтуїтивно зрозумілий навіть дитині.

DECOOL: Конструктори з рухомими деталями

Конструктори типа LEGO на Joom

У DECOOL придумали свою «фішку»: їх набори є чимось середнім між Meccano і LEGO. У них багато звичних детальок «з пухирцями» плюс всякі колеса, лопаті, вертушки і так далі… Ось, наприклад, такий спорт-кар King Steerer:

Конструктори типа LEGO на Joom

Виробники DECOOL не ставили перед собою завдання бути схожими, а навпаки хотіли підкреслити свою оригінальність. У них це вийшло, проте детальки цього конструктора відрізняються і не поєднуються з LEGO, LEPIN і GUDI.

Не можна назвати це недоліком однозначно: все залежить від того, для яких цілей ви купуєте набір.

GUDI: найдешевші китайські набори типу LEGO

Конструктори типа LEGO на Joom

Якщо ваша дитина закохалася в конструювання і просить все нові і нові набори – придивіться до марки GUDI. Ціни у них ще нижче, ніж у LEPIN.

Хоча, на наш погляд, знизити їх вдалося на шкоду якості. Ця марка часто обговорюється в інтернеті, і ми читали, що деякі користувачі навпаки воліють якість GUDI. Напевно, це справа смаку.

GUDI також належить до сімейства конструкторів, сумісних з LEGO (а значить і з LEPIN теж).

Конструктори типа LEGO на Joom

Вище подано фото розпакованого набору GUDI. Радує звична нам комплектація: всі деталі упаковані в маленькі пакетики і відсортовані по блокам, додається схема складання в картинках (навіть якщо її не видно на фото — вона є).

Резюмуючи, GUDI — відмінний варіант для тих, хто не хворіє LEGO, а просто хоче зайняти час і побудувати якусь модель. Набори не коштують багато, тому їх можна дарувати дітям на дитячі свята.

Додати коментар