Коли на Joom проходять розпродажі?

Коли на Joom проходять розпродажі
Інтернет-магазин Джум пропонує найактуальніші товари за неймовірно низькими цінами і з безкоштовною доставкою в Україну. На офіційному сайті можна познайомитися не тільки з каталогом, але і відразу перейти в розділ з розпродажем або акційними товарами. Китайський торговий майданчик дарує знижки від 10 до 90 відсотків щодня, а також бере участь в глобальних розпродажах нарівні з іншими азіатськими інтернет-маркетами. Для тих, хто тільки недавно став Користувачем Програми Joom, корисно буде дізнатися про найцікавіші пропозиції і уточнити, коли на Joom проходять Всесвітні розпродажі.

Якщо говорити про грандіозні акції, що зачіпають магазини в багатьох країнах по всьому світу, то найочікуванішою подією вважається чорна п’ятниця. За традицією вона проводиться незадовго до Різдва і в 2019 році випадала на 29 листопада. У цей час протягом доби спостерігається падіння цін на весь асортимент, що приваблює натовпи покупців в магазини. Якщо ж вам не до смаку святкова тиснява, то робити замовлення найкраще в спокійній обстановці, використовуючи розпродажі на Джум. Умови Акції можна уточнити на офіційному сайті, а замовляти товар за допомогою мобільного телефону або з ПК.

Корисна інформація про Джум: інтернет-магазин, розпродажі та глобальні знижки

Ажіотаж навколо знижок до 90 відсотків-поширене явище в усьому світі. Щоб не витратити на Joom цілий статок, можна скористатися деякими цінними порадами:

  1. Заздалегідь скласти приблизний список потрібних речей. Це не дозволить відволікатися на «апетитні» знижки на різні дрібниці для дому або подарунки для дітей.
  2. Не купувати все підряд зі знижкою 70 відсотків, яка часто буває «липовою». Для цього достатньо провести за кілька днів до Чорної п’ятниці власний моніторинг цін на певну групу товарів.
  3. Вибрати для оплати віртуальну карту або електронних гаманець з певною сумою грошей. Джум-інтернет-магазин, розпродаж в якому дозволяє дійсно економити.
  4. Переглянути відгуки. Можливо даний магазин, або продавець проводить акції зі знижками регулярно і їх розмір не відрізняється від інших періодів року.
  5. Врахувати рейтинг продавця, щоб не розчаруватися в якості продукції. Сумніви викликають будь-які товари зі знижкою більше 50 відсотків при наявності негативних відгуків і низькому рейтингу.

Що ще пропонує Джум інтернет-магазин – це розпродаж 11 листопада і на Новий Рік

Щорічно в Китаї проводять 2 грандіозні розпродажі: на День холостяка (11 листопада) і китайський Новий рік. У цей період відзначається падіння цін і в інтернет-магазинах. Найбільші знижки досягають 90 відсотків, але існують і особливі умови для покупки:

 • В Новий рік за східним календарем товари не відправляють протягом 2 тижнів, але їх можна замовляти по спеццінам.
 • Листопадова акція займає всього 1 добу, тому багато хто намагається заздалегідь залягати в додатку і робити покупки, починаючи з півночі.
 • Каталог постійно оновлюється і покупцям доводиться «тримати руку на пульсі», щоб не пропустити товар години за привабливою ціною.

11 листопада і в Китайський Новий рік в Джум інтернет-магазині розпродаж стосується всього каталогу, що дозволяє зробити найдешевші і цікаві покупки.

Тепер ви знаєте коли на Joom проходять розпродажі і можете купувати за найвигіднішими цінами.