КАТАЛОГ JOOM

Catalog Joom ukraine

Joom – один з найбільш швидко розвиваючихся інтернет-магазинів китайських товарів у світі. Інтернет-магазин Joom пропонує широкий каталог товарів українською мовою.

Великим плюсом є каталог інтернет магазину Joom, який передбачає зручну систему сортування та вибору товару. Подібна система сортування дозволяє не тільки сортувати товар за ціною, але і кольором, розміром, матеріалами і багатьома іншими характеристиками. Саме тому каталог інтернет магазину Joom можна впевнено назвати дуже зручним для покупця.

У каталозі інтернет магазину Joom можна знайти товари для дому, жіночий одяг та аксесуари, все для хобі, електроніку, товари для спорту і подорожей, продукти і засоби для краси і здоров’я, ювелірні вироби, дитячі товари та багато інших категорій. У каталог Joom так само входить така продукція, як деталі та аксесуари для автомобілів, валізи та сумки для подорожей або подорожей, чоловічий одяг та аксесуари, брендові годинники, вироби для організації весіль або свят, товари для бізнесу, товари для тварин. І це тільки невелика частина з усіх тих товарів, які можна знайти у великому каталозі інтернет магазину Joom.

Переваги каталогу інтернет-магазину Joom

Все це різноманіття товарів можна замовити і купити у будь-який час дня і ночі, без перерв на обід, вихідних і свят. Найважливіше, що всі товари та інформація про них надається українською мовою, що робить покупки ще більш вдалими.

Правда, часто все ж можна помітити машинний переклад назв деяких товарів. Але це ніяк не завадить вам в його придбання, адже ви завжди можете вивчити відгуки про цікавлячі вас товари, які залишають такі ж, як і ви україномовні користувачі. Адже каталог інтернет магазину Joom буде показувати відгуки тільки тих користувачів, які розмовляють з вами на одній мові, ну, або з мови, обраної в налаштуваннях.

Якщо для вас зручніше переглядати каталог іншою мовою, то для вас будуть доступні: німецька, французька, англійська, іспанська, португальська, бразильська, російська і навіть датська мови.

Для вибору потрібної вам мови вам достатньо лише натиснути на іконку прапора в правому верхньому куті каталогу інтернет магазину Joom:

налаштування мови

Тут же буквально в декількох сантиметрах лівіше ви можете вибрати необхідну вам валюту, в якій буде відображатися ціна всіх товарів каталогу. Передбачені всі основні валюти. Вам достатньо лише вибрати потрібну:

налаштування валюти

Як вибрати товар в каталозі Joom

Вибирати товар в каталозі інтернет магазину Joom досить просто. Зробити це можна буквально в кілька кроків:

1.Завантажте і встановіть мобільний додаток Joomа бо скористайтесь головною сторінкою офіційного сайту Joom – https://www.joom.com/uk

2. Після установки і реєстрації ознайомтеся з кращими поточними пропозиціями в каталозі на головній сторінці

кращі товари

3. Якщо вони вас не зацікавили, перейдіть в основний каталог всіх доступних категорій. Зробити це можна за посиланям: https://www.joom.com/uk/category

4. Виберіть потрібну категорію товарів, потім під категорію і вже потрібний вам вид або тип товару. Наприклад, товари для дому; освітлення; оригінальні світильники:
категорія каталогу5. Виберіть відповідний для вас товар з представленого підрозділу каталогу Joom і сміливо оформляйте замовлення.

Так само ви завжди можете скористатися функціями сортування та фільтрації товарів в каталозі Joom. Фактично кожну категорію товарів можна відсортувати за такими критеріями:

  • за зростаючою ціною;
  • за новизною;
  • за рейтингом;
  • за замовчуванням.

Система фільтрації відрізняється для кожної категорії товарів залежно від можливих характеристик товарів у категорії, найчастіше можна помітити наступні фільтри:

вибір діапазону ціни;

вибір кольору;

вибір матеріалу;

вибір ваги.

У разі якщо вам не вдалося знайти потрібний вам товар у каталозі інтернет магазину Joom вручну ви завжди можете скористатися пошуком по каталогу на Joom. Для цього в пошуковому рядку верхньої частини сайту введіть потрібну вам назву товару:

пошук товару на Джум

Система сайту підбере для вас всі підходящі товари для даної категорії каталогу і покажемо вам. Ви в свою чергу можете відсортувати і відфільтрувати отримані товари на свій розсуд.

Шукати в каталозі Joom – швидко і вигідно!

Різноманітність способів пошуку і підбору товарів на Joom в черговий раз переконує нас у тому, що користуватися каталогом Joom українською мовою не тільки зручно, але і дуже просто.

Український каталог інтернет-магазину Joom — це найбільш доступний і швидкий спосіб покупок в інтернеті без потреби виходу з дому. Адже ви завжди можете відшукати і купити потрібний для себе товар буквально в пару кліків мишкою або тапов по екрану. Завдяки тому, що час пошуку і підбору товарів зведено до мінімуму за рахунок дуже зручних функцій сайту вам не доведеться довго шукати потрібний вам товар у величезному каталозі інтернет магазину Joom.

Ми сподіваємося, що повною мірою відповіли на ваше запитання щодо того, що представляє з себе каталог інтернет магазину Joom українською мовою. Якщо ж у вас залишилися які-небудь питання про те, як користуватися або вибирати товар у каталозі Joom то обов’язково пишіть про це в коментарях до даної статті. Ми в свою чергу спробуємо допомогти вам розібратися у вашому питанні.

Додати коментар