Joom: відгуки про магазин

Впевнено набираючий популярність, інтернет магазин китайських товарів Joom, вже встиг назбирати ряд відгуків про свою діяльність і про самі товари. Joom відгуки про магазин є дуже важливим моментом для потенційних клієнтів. Замовляючи з сайту, користувачі повинні розуміти на що розраховувати і чого очікувати після отримання покупки.

Аналізуючи всі можливі відгуки про магазин Joom, думки розділилися по дві сторони барикади. Одні повністю задоволені замовленим товаром і сервісом роботи сайту, а інші категорично висловлюють своє невдоволення по відношенню до даного сайту.

Причиною таких різних думок є невідповідності очікувань і реальності. Клієнти, які поінформовані, розуміють реальну ситуацію якості китайських товарів, а також усвідомлюють той факт, що безкоштовна міжнародна доставка може бути довгою, цілком залишаються задоволені кінцевим результатом. Для тих, хто начебто розуміє, але продовжує вірити, що річ на картинці буде виглядати також і в реальному житті, залишаються розчарованими.

Позитивні відгуки про інтернет магазин Joom

Безкоштовна доставка

Знайти безкоштовну доставку в будь-якому інтернет магазині неможливо, та ще й при доставці з-за кордону. Вже навіть визнані всіма торгові майданчики, такі як Аліекспресс і ТаоБао, перейшли на платний сервіс доставки товарів. При замовленні дрібних дрібничок, які не є першою необхідністю в житті людини і вартість яких не перевищує 5 доларів, витрачаєтися ще й на доставку в половину вартості самого товару – просто смішно. Тому, погодьтеся, що купувати недорогі речі китайського виробництва з безкоштовною доставкою – це вигідну пропозицію.

Конкурентні ціни

На сайті Joom всі товари надані за дешевою вартістю, адже китайські товари тим і цінуються, що коштують менше вітчизняних аналогів. Якщо порівняти ціни з іншими інтернет-магазинами з продажу аналогічних товарів, то вони приблизно однакові, а може навіть трохи нижче, але не значно. Ціна на товар варіюється в залежності від популярності продавця і його рейтингу.

При необхідності, повернення грошей за покупку

За відгуками покупців товарів з магазину Joom схема повернення коштів за неотримання товару працює. Звичайно, треба розуміти той факт, що відсутність доставки товару – це ще не означає, що вам його не відправили. Бувало багато випадків, коли проходив термін очікування товару, продавець повертав гроші, а товар приходив через півроку. Також, зустрічаються ситуації, коли продавець відправляє товар, але він втрачається на шляху до одержувача. Тут вже не зрозуміло чия сторона погано працює, але як показує практика, більшість проблем пов’язано саме з роботою вітчизняного сервісу пошти. Проблемою не отримання товару, також, може бути невірно вказана адреса одержувача, але це вже проблема самого клієнта.

Негативні відгуки про інтернет магазин Joom

Повільна доставка

Повернемося до ситуації причин такої повільності сервісу доставки.

По-перше, безкоштовна доставка по своїй суті не може бути швидкою.

По-друге, товар проходить дуже тривалу процедуру фасовок, перефасовок, оформлення і транспортування. Зазвичай, доставка здійснюється за допомогою авіа. Звичайно, сам процес пересування товару з Азії в точку доставки триває пару годин, але це лише частина всієї картини. Перед тим як потрапити на борт літака, товар проходить безліч логістичних пунктів перепакування та фасування. Це відбувається тому, що склади з продукцією в основному знаходяться віддалено, далеко від великих міст, і щоб доставити товар треба багато часу. Те ж відбувається і на території одержувача, якщо він знаходиться в далині від мегаполісів.

Якість товару

Треба розуміти, що якість дешевого товару не може бути ідеальною. Треба давати звіт тому, що товари з Китаю саме через це і дешеві, що їх якість бажає бути кращим. Тому, відгуки про те, що якість товару була поганою, можна вважати виправданими.

Невідповідність реального товару з фотографіями на сайті

Кожен продавець бажає надати свій товар на вітрині найкращим чином. Саме по фотографії клієнт вибирає товар. Користувачі скаржаться на те, що на фото товари виглядають в рази краще, ніж після отримання. Даний факт має місце для існування і виправдати його ніяк не можна. Треба тільки прийняти цей момент і враховувати його при наступному замовленні.

Крім того, варто читати відгуки клієнтів про товар на сайті Joom. Люди також виставляють фото отриманих товарів. Саме з цих фото можна реально оцінити, як виглядає підсумковий варіант товару і прочитати відгуки про магазин і товар з перших вуст.

joom-nevidpovidnist