JOOM В УКРАЇНІ

JOOM В УКРАЇНІ
Сьогодні на просторі СНД не так багато маркетплейсів, що пропонують доставку товару з Китаю. Joom — один з небагатьох успішних проектів, що не обійшов стороною і нашу країну. Сервіс пропонує товари китайських виробників і доставляє товари в Україну.

Якщо ви ще не зареєстровані, то для використаня можливостей Joom необхідно авторизуватись через соціальні мережі «ВКонтакте», «Однокласники», «Facebook» або загальний аккаунт від «Google». Відзначимо, що в Україні можуть бути проблеми з доступом до перших двох соціальних мереж. Але з FB і Google подібних проблем виникнути не повинно.

JOOM В УКРАЇНІ

Як подивитися каталог в Joom в гривнях

Ціни на інтернет-майданчику відображаються в безлічі валют світу. Більш того, можна не тільки відкрити ціни інтернет магазину Joom в гривнях, але і переглядати сайт на українській мові.

JOOM В УКРАЇНІ

JOOM В УКРАЇНІ

Для таких налаштовань робимо наступне:

  • У самому верхньому меню після пункту “Мій кошик” натискаємо по автоматично встановленій валюті;
  • Зі з’явившогося підменю вибираємо “UAH”. Це найперший стовпець, шоста зверху валюта;
  • Щоб переглядати сайт на українській мові, натискаємо по іконці країни, на мові якої зараз відображається майданчик. Іконка йде слідом за валютою.

Природно, офіційний сайт Джум в Україні стежить за змінами курсів валют. Тому цінник в каталозі в гривнях відображається максимально точний. Вивчити каталог товарів також можна в євро і доларах. У підменю з валютою виберіть USD або EUR.

Як оплачувати покупки на Joom в Україні

В цілому, інтернет-магазин допускає наступні варіанти оплати:

  • Дебетові та кредитні картки міжнародних платіжних систем Visa або Mastercard;
  • Електронні гаманці Яндекс.Гроші, QIWI і PayPal.

Яндекс.Гроші і QIWI  є заблокованими сервісами на території України: на даний момент Національний банк України заборонив використання в країні платіжних систем цих торгових марок.  А PayPal в країні користується зовсім невеликою популярністю через його вкрай обмежені можливості для українців. Тому, як правило, українці здійснюють покупки за допомогою банківських пластикових карток.

Оплачувати свої покупки в гривнях можна! Немає необхідності самостійно конвертувати валюту. Реквізити рахунків, з яких відбуватиметься оплата, зазначаються під час оформлення замовлення.

Скільки йде посилка з Joom в Україну

Як відзначають багато клієнтів маркетплейса, Джум доставляє посилки за 15-30 днів. Але, природно, бувають винятки. Коли товар вже в Україні, його доставкою займається державна поштова служба Укрпошта. Не виключена і доставка Новою поштою або MeestExpress.

Поки куплена продукція знаходиться в Китаї, відстеження маршруту можливо або на сайті або в офіційному додатку магазину, де функціонал практично такий же, але трохи розширений. Трек-номер своєї посилки Ви знайдете в розділі “Мої замовлення”.

Коли посилка опиниться у нашій країні, Ви можете за номером на сайті Укрпошти дізнатися, де вона знаходиться. Прямо на головній сторінці веб-ресурсу державної поштової служби є графа для отримання інформації за трек-номером.

Покупцям з абсолютно будь-яких країн інтернет магазин Joom гарантує, що, якщо доставка буде здійснена протягом 75 днів, гроші обов’язково надійдуть назад на рахунок клієнта.

Як підсумок, вважаємо, що Joom для українців Джум є гідною знахідкою. А про нюанси використання маркетплейсу Джум читайте в статтях нашого сайту.