Joom або Pandao, що краще?

Joom або Pandao, що краще

У зв’язку з появою численних гіпермаркетів, які продають недорогі китайські товари, багатьох користувачів цікавить питання: що краще — Joom або Pandao?

Щоб дати на нього докладну відповідь, необхідно порівняти основні характеристики: асортимент товарів, ціни, наявність знижок, оплату та спосіб доставки.

Де можна знайти найдешевший товар з безкоштовною доставкою в Джум або на Пандао?

Обидва інтернет-магазину пропонують встановити безкоштовний додаток на мобільний телефон або планшет, і почати робити вигідні покупки онлайн. Різниця спостерігається вже при першому відвідуванні сайту:

  • Joom дарує подарунок всім новачкам: знижку 10 відсотків на будь-яку першу покупку. Надалі ви зможете отримувати повідомлення і купувати акційний товар зі знижками щогодини! У Пандао новий покупець отримує 200 балів, розпорядитися якими можна єдиним способом — вибрати річ з розділу «Товари по балам» і купити її за умови, що ціна перевищує еквівалент 150 російських рублів.
  • За багатством асортименту Джум наближається до AliExpress і може порадувати величезним вибором товару і можливістю застосування зручних фільтрів. Для Пандао характерна наступна ситуація: один і той же товар і навіть з однаковими фотографіями пропонують різні продавці, що звужує вибір і робить онлайн-покупки не цікавими.
  • Доставка товару в обох інтернет-магазинах абсолютно безкоштовна, але присутні деякі відмінні риси. Вирішуючи, що краще Джум або Пандао, зверніть увагу на терміни відправки посилки. У першому випадку вони складають 3 дні, у другому-до 14 днів. При цьому на Joom практично у всіх випадках можна відстежити посилку, в той час, як у аналога 90 відсотків замовлень не відслідковуються, а функція автоматичного оповіщення відсутній на сайті.

Де вигідніше купувати і можна отримати гарантію на повернення грошей

Для тих, хто зіткнувся з пропажею посилки, купленої на Pandao, питання повернення коштів залишається відкритим.

Написати продавцю покупець не може, а відкрити спір допускається тільки з 65 дня після оплати товару. Інтернет-магазин Джум гарантує своїм покупцям точні терміни доставки — максимум 75 днів.

Якщо по закінченню даного періоду посилка не прийшла на пошту, кошти автоматично повертаються на карту без необхідності відкривати спір. Слід також врахувати можливість цілодобово написати в техпідтримку і зв’язатися через адміністрацію з продавцем, що є позитивним моментом.

Якщо ви ще не вирішили, що краще – Joom або Pandao, визначитеся зі способами оплати. На Пандао це можна зробити тільки з карт банку міжнародного зразка або Apple Pay/Android Pay. Списання проводиться відразу без відправки СМС з підтвердженням проведеної операції. В інтернет-магазині Joom присутня можливість платити з гаманців електронних грошей, підключених до віртуальної карти. Це дуже зручно для всіх, хто вважає за краще онлайн-покупки і не переплачувати за банківські операції.

Оцініть статтю
Додати коментар