Joom або Aliexpress: що краще?

Joom або Aliexpress: що краще?

На віртуальному ринку все популярнішими стають інтернет магазини і сайти китайських товарів, де кожен виробник або продавець може виставити свій товар на продаж.

На даний момент лідируючі позиції по відвідуваності і популярності займають дві найбільші китайські торгові платформи: Joom і Aliexpress. Для потенційного покупця важливі приємні умови покупки, зручний інтерфейс, доставка і вартість товарів.

І ось тут варто розібратися Joom або Aliexpress що краще?

Різниця між цими двома великими магазинами не так велика, як здається. Ці дві торгові платформи створені для того, щоб продавати товари масового споживання з Китаю по всьому світу.

Чому взагалі варто здійснювати покупки на подібних сайтах? Тому що ціна тут на порядок нижче тих же товарів, тільки представлених в офлайн магазинах оскільки немає витрат на доставку, оренду приміщення і т. д.

Суттєві відмінності двох магазинів

І все-таки, де зручніше і вигідніше купувати китайські товари? Joom або Aliexpress що краще? Якщо ж розглядати кожен інтернет магазин окремо, то можна знайти деякі особливості одного, яких немає в іншому.

    1. Доставка. Так, наприклад, можна сказати про безкоштовну доставку. Практично всі товари на Joom можна доставити в будь-який куточок світу абсолютно безкоштовно в звичайному режимі. Якщо ж покупця цікавить термінова доставка, то за неї, звичайно ж, потрібно буде доплатити. Також на вартість впливає ще й загальна вага товару, загальна сума замовлення і кінцевий пункт призначення. На Aliexpress, в свою чергу, безкоштовна доставка поширюється далеко не на все і навіть не на половину товарів. Якщо говорити про платну доставку, то її розмір залежить виключно від кінцевого місця прибуття
    2. Ціни. Ціни на двох сайтах знаходяться в одному діапазоні, але Joom пропонує на постійних умовах дуже приємні знижки на товар, які часто досягають 90%. У кожній категорії на сайті велика частина товарів продається за акційною ціною. У разі Aliexpress, знижки та акції також мають місце, але не в такій кількості і не в такому розмірі.
    3. Терміни доставки. Зазвичай з Китаю будь-який товар доставляється в районі 4-6 тижнів. Але тут Joom обійшов свого побратима з продажу і пропонує на багато товарів термін доставки в звичайному режимі до 20 робочих днів. Складно сказати, з чим це пов’язано. Можливо, деякі продавці вибирають інші кур’єрські служби, що істотно вкорочує термін очікування свого замовлення, але результат очевидний. На Aliexpress потрібно чекати 30-40 днів, щоб отримати довгоочікувану посилку з замовленими товарами.

Проаналізувавши найважливіші критерії при виборі інтернет магазину китайський товарів можна прийти до певного рішення де краще купувати: на Joom або Aliexpress. Ці моменти слід вивчати до здійснення покупки, щоб не зіткнутися з неприємними підводними каменями вже в процесі очікування замовлення.

Тепер коли ви зрозуміли, які у Joom є переваги над Aliexpress ви можете починати сміливо купувати на Joom, але для цього вам потрібно знати як зареєструватися на Joom швидко і з будь-якого мобільного пристрою або комп’ютера.

Ми в свою чергу сподіваємося, що наша стаття допомогла вам розібратися в темі Joom або Aliexpress що краще і де вигідніше робити покупки. Ну а якщо ж у вас залишилися які-небудь питання ви завжди можете озвучити їх в коментарях до даної статті.

Оцініть статтю
Додати коментар