Інноваційна маска, що підтягує зону підборіддя

Ми знаємо, що доглянутість зони підборіддя сильно впливає на загальне враження від обличчя людини. Правильні контури і підтягнутість дозволяють візуально «скинути» кілька років і виглядати набагато красивіше. Домогтися такого ефекту можна з корейською маскою для обличчя Avajar.

Інноваційна маска, що підтягує зону підборіддя

Розповідаємо, як працює ця маска і в чому її переваги.

Як працює підтягуюча маска Avajar

З віком контур обличчя втрачає форму і чіткість. Щоб це виправити, маска Avajar Perfect V-Line Face V щільно облягає і підтягує шкіру в зоні підборіддя, робить її гладкою і пружною.

Це засіб преміальної якості: екологічно чиста бавовняна тканина просякнута очищеною водою, гліцерином, кофеїном і безліччю інших корисних речовин, комплексно поліпшують шкіру.

Маску зручно використовувати: помістіть її на підборіддя і носіть протягом 1-2 годин. Вона не тисне і не сковує рухи, так що можна спокійно займатися своїми справами, поки засіб працює на вашу красу.

Avajar Perfect V-Line Face V виробляють в Кореї. Ефективність маски клінічно доведена: вона надає видимий ліфтинговий ефект.

Відгуки від користувачів Joom

Інноваційна маска, що підтягує зону підборіддя

✅ “Маска дуже хороша. Тканинна основа. Думаю, її можна використовувати кілька разів. Маска хороша, рекомендую”.

– Юлія Кудрявцева

✅ “Хороша маска, мені сподобалася. Замовила ще. Спробувала вже в дії. Дійсно “працює” – підтягує шкіру обличчя. Звичайно, якщо вам 50+, то в тридцятирічну не перетворишся. Але ефект підтягнутою шкіри є. Покупкою задоволена.”.

– Галина Артамонова

✅ “Це просто супер) замовляю вже не перший раз ❤️” »

– Ірина Фоміна

На Joom є ще багато і інших якісних засобів з Кореї. Щоб замовити їх, переходьте на сайт або в додаток. Вас чекають великі знижки, швидка доставка і якісна упаковка. Корейська косметика  -відмінний подарунок собі і близьким.

Додати коментар