GSM трекер: що за гаджет і його призначення

GSM трекер: що за гаджет і його призначення

Почувши словосполучення GSM трекер, багато людей задаються питанням — що це за гаджет і в чому його призначення?

У нашій країні вони хоч і з’явилися порівняно давно, але особливого поширення не отримали. Але, цілком ймовірно, що все зміниться і докорінно вже в найближчому майбутньому. Якщо сказати простою мовою, то GSM трекер – це пристрій, що дозволяє відстежити розташування об’єкта в будь-який момент часу.

Об’єктом може виступати автомобіль, велосипед, мопед або інший транспортний засіб. Також цей пристрій дозволяє відстежувати людей, тварин і навіть особисті речі. В результаті цього, якщо особиста власність виявилося викраденою, то не складе труднощів визначити її місце розташування не тільки у власному місті, але і в будь-якій точці світу.

Крім цього, за рахунок наявності камери можна також побачити обличчя або особи зловмисників, а також місце навколо. Якщо така техніка зацікавила в особистому випадку, то звернути увагу рекомендується на GSM трекер GF-08, володіє значним функціоналом і невеликими габаритами.

Це гаджет в чорному виконанні, що має розміри менше сірникової коробки. Усередині розташовуються слот для сім-карти і карт пам’яті.

На мій погляд GSM трекер володіє хорошим набором функцій і характеристик:

  • підтримка карт SD;
  • відстеження за допомогою Google Maps;
  • вбудований датчик руху і звуку;
  • експлуатація гаджета можлива при температурі від -20 до +55 градусів;
  • функціонує трекер в абсолютно всіх діапазонах GSM;
  • час роботи в режимі очікування становить понад 250 годин;
  • живлення здійснюється від батареї ємністю в 400 мАг;
  • вбудована відеокамера;
  • функція «нагадування про необхідність зарядки». Якщо ж заряд становить менше 10%, то трекер відправляє повідомлення на телефон власника про це.

Як ним користуватися

Що стосується використання гаджета, то тут труднощів не виникне. Для початку варто придбати SIM-карту будь-якого оператора. Переконатися, що він підтримує підключення до мережі інтернет. Якщо цікавлять ще й відеоможливості трекера, то встановити також SD карту.

GSM трекер: що за гаджет і його призначення

При зарядженій батареї і активації роботи, світлодіод на корпусі трекера загориться червоним кольором. Далі буде необхідно з особистого телефону відправити повідомлення на номер гаджета з текстом «000». Після цього пристосування переводиться в «черговий режим».

Якщо відправити повідомлення з текстом «333», то пристрій почне вести відеозйомку на встановлену карту пам’яті. Максимальна довжина одного ролика — 30 хвилин. Залишиться лише покласти його в затишне місце.

Де можна застосувати

Крім перерахованого вище списку об’єктів, де може використовуватися трекер, також потрібно відзначити і те, що його можна покласти в кишеню дітям дошкільного і шкільного віку. Батьки зможуть в будь-який момент ідентифікувати знаходження самого маленького члена сім’ї при необхідності.

Я встановив цей трекер на свій велосипед під сидіння за допомогою 2-х стяжок. Навіть якщо велик буде вкрадений, то обчислити його місце розташування буде простою і невигадливою справою.

Оцініть статтю
Додати коментар