Гнучка клавіатура. Переваги і недоліки

Раніше всі, хто любив посидіти за комп’ютером і поїсти, боячись зіпсувати клавіатуру, купували спеціальні накладки до неї. Тепер це робити не потрібно. Така клавіатура водонепроникна, її можна крутити і заламувати як вам завгодно. Кнопочки прогумовані, так що пил туди не потрапить.

Гнучка клавіатура. Переваги і недоліки

Плюси і мінуси гнучкої клавіатури

Зовсім недавно комп’ютер був предметом розкоші і доступний був далеко не для всіх, тому за ним ретельно доглядали. Але техніка стала доступнішою і досконалішою, а ось ставлення до неї стало недбалим. Це відноситься і до традиційних клавіатур настільних ПК.

Пролита рідина на клавіатуру може привести до її летального результату, а крихти між клавіш перетворять з часом її в «смітник». Вирішенням цих проблем стала гнучка клавіатура.

Рішення виявилося цілком вдалим. Існує безліч моделей з різною кількістю клавіш, стандартний набір або з додатковою панеллю цифр. Також є моделі різних колірних рішень, матових і глянсових. Якщо ж ви прихильник бездротових технологій, то є моделі з Bluetooth.

Можливо, ваша клавіатура вийшла з ладу або ж ви просто хочете спробувати щось новеньке. Гнучка клавіатура стане для вас оптимальним рішенням, так і захист від вологи і пилу вам забезпечено. Також гумова клавіатура відмінно підійде для людей, працюють на виробництві або ж в польових умовах.

Недоліки гнучкої клавіатури

Головним недоліком гнучкої клавіатури є її жорсткість.

Через свою конструкцію, клавіші стають більш жорсткими, а значить і зусиль для натискання потрібно докласти більше, чому можуть виникнути неприємні відчуття в суглобі кисті. Також це може відобразитися на надрукованому тексті, так як можуть бути пропущені деякі букви в словах. До цього з часом звикаєш, і цей недолік зникає.

До вологи і пилу цей девайс стійкий, але є деякі рідини, які можуть пошкодити корпус клавіатури, а саме ацетон і толуол. У гнучких клавіатур клавіша Space розділена навпіл для збільшення гнучкості клавіатури. Але звикнути потрібно буде не тільки до подвійного пробілу, але і до відстані між клавішами. Грати на такій клавіатурі вкрай незручно – через туге натискання пальці будуть втомлюватися, але звикнути до цього можна.

Вибір клавіатури звичайно ж набагато простіше вибору комп’ютера, але цей девайс є певним, я б сказав прикольно-іграшковим доповненням, єдиний виняток – це використання гнучкої клавіатури для зовсім маленьких дітей.

Переваги гнучкої клавіатури

До головних позитивних сторін гумової клавіатури можна віднести менший знос. Вона практично з усіх боків герметична, за рахунок чого їй не страшні ні волога, ні пилу, ні смітинки і крихти.

Також багато моделей мають підсвічування, які при недостатній освітленості приємно і м’яко підсвічують клавіші. Оскільки клавіатура гумова, її можна згорнути в рулон і носити з собою в разі необхідності.

Також гнучкі клавіатури дуже тонкі і при натисканні практично не видають звуку, вага таких клавіатур близько 350 грамів, а матеріал, з якого вона виготовлена, не є токсичним.

Символи і зображення клавіш наносяться на внутрішню сторону плівки, за рахунок чого клавіші не стираються з часом.

Додати коментар