Фурмінатор (щітка для чищення шерсті тварин) на Joom

Фурмінатор (щітка для чищення шерсті тварин) на Joom

Домашніх улюбленців обожнюють всі домочадці. Заради цієї любові доводиться терпіти багато не дуже зручних побутових моментів.

Наприклад, всюди прилипає шерсть. І немає від неї порятунку. Навіть пилосос, липка стрічка і всілякі щітки не в силах впоратися повністю з цією «кошлатою» проблемою. Та й самому вихованцеві процес линьки доставляє одне занепокоєння. Вилизуючи себе, кішка частину вовни проковтує, що провокує блювоту. Є один диво-прилад, який допоможе бідній тварині позбутися зайвої шерсті без шкоди для шлунка, а його господареві заощадити сили і нерви на прибиранні житла. Універсальне рішення – купити фурмінатор для кішок.

Зовні винахід схожий на бритву, але, по суті, є спеціальним гребінцем, яка вичісує відмерлу шерсть. Фурмінатор складається зі зручної ручки, як правило, прогумованої і гребеня-леза. Розмір гребеня залежить від породи тварини і підбирається індивідуально. Прилад досить ефективний, він скорочує період линьки вдвічі.

Фурмінатор більш ефективний в порівнянні зі звичайними гребенями

Секрет ефективності фурмінатора в способі заточування його робочого гребеня і відстані між його зубчиками. Його завдання прибрати померле волосся і надлишки підшерстя, не торкнувшись іншу шерсть. Здорова шерсть просто прослизає між зубцями, а пух вичісується. Крім того, жирова змазка, яка накопичується біля основи волосся, розподіляється по всій його довжині. Це робить шерсть блискучою і доглянутою.

Ось неповний перелік переваг фурмінатора:

  • обсяг випадаючої вовни скорочується на 90%;
  • остьові волоски не пошкоджуються, що особливо важливо для вихованців, що беруть участь у виставках;
  • підходить для догляду за шерстю собак і морських свинок, чия шерсть наближена по довжині;
  • легке використання, не потрібно спеціальних навичок і пристосувань;
  • забезпечить відсутність ковтунів і позбавить від відвідування професійного салону.

Вихованці, яким фурмінатор протипоказаний

На жаль, власникам деяких котячих порід доведеться відмовитися від використання фурминатора. Це відноситься до вихованців, у яких немає підшерстя. До таких, наприклад, зараховуються сфінкс, турецька ангора, тіффані, девон рекс і т. д.

Також тимчасово протипоказано використовувати прилад у тварин з хворою шкірою або вовною.

Фурмінатор – це не просто назва інструменту, а торговий бренд

Прийнято вважати, що фурмінатор – це не просто назва інструменту, а торговий бренд. Гребінця інших фірм називаються триммерами. Їх виробляють такі компанії, як HelloPet і т. д. Ці чесалки здобули велику популярність, ніж оригінальні фурмінаторы з-за низької вартості. Такий інструмент потребуватиме постійної заміни гребеня. Оригінальний продукт має гарантію тривалістю з життя самого кошлатого улюбленця.

Найпопулярнішими моделями вважаються товари фірми FURminator deShedding. Також багато хороших відгуків про німецький інструмент TRIXIE. Особлива будова зубців дає впевненість, що висмикуватися буде виключно відмерлий підшерсток.

Порівняння цін на фурмінатори

Щоби конкретизувати інформацію про ціни на фурмінатори в інтернет магазинах України і на Joom просто представляємо вашій увазі два скриншоти з цінами на даний момент: один з пром.юа, інший з Джуму. Вибір за вами.

Фурмінатор (щітка для чищення шерсті тварин) на Joom

Фурмінатор (щітка для чищення шерсті тварин) на Joom

Оцініть статтю
Додати коментар