ДОСТАВКА З JOOM В УКРАЇНУ

ДОСТАВКА З JOOM В УКРАЇНУ

Джум гарантує покупцям безкоштовну доставку.

Це означає, що всі витрати на пересилання вантажів лягають на плечі постачальника товару. Для того, щоби заощадити, відправник комплектує товари згідно з адресою регіону. Якщо в напрямку замовника недостатньо замовлень, процес комплектації може затягнутися на дні. Замість того, щоб відправляти вантаж щодня, на формування посилки може бути витрачено близько 10 днів.

Скільки днів йде замовлення

На сайті Джум, як і інших майданчиках, існує захист покупця. Строк очікування становить 75 днів з дня замовлення товару. Таким чином, магазин заявляє про максимальний термін доставки. Після цього часу, клієнт має право написати в службу підтримки і повернути свої гроші.

Терміни доставки Joom залежать від багатьох факторів: способу доставки, країни і міста проживання, продавця, форс-мажорних ситуацій.

Продавець, який поставляє товар, зобов’язаний вказувати приблизні дати біля кожної виставленої одиниці. Зазвичай можна побачити термін в 15-45 днів. Саме за цей період він гарантує доставку.

ДОСТАВКА З JOOM В УКРАЇНУ

Скільки посилки йдуть з Джума насправді, можна відстежити за відгуками покупців. Вони свідчать, що термін рідко перевищує позначку в 30-40 днів. А значить, протягом цього часу, турбуватися не варто. Просто посилка довго йде до свого власника.

Але, не все залежить від продавця і служби доставки, тому потрібно бути готовим до того, що товар може прийти дещо пізніше. Посилки часто губляться на пошті, тому не варто забувати про людський фактор.

Куди приходять замовлення

При перетині кордону відправлення передають національній поштовій службі країни одержувача. Для жителів України – “УкрПошті”. Замовлення відправляються в поштове відділення за адресою, вказаною одержувачем при оформленні покупки.

У поштову скриньку покупцеві пошта зобов’язана доставити повідомлення, що товар можна отримувати. З ним і посвідченям особи потрібно забирати свої покупки в відділенні Укрпошти.

Як дізнатися, що посилка прийшла

Дізнатися, що посилка прийшла можна на сайті, в особистому кабінеті, за допомогою програм для відстеження або за повідомленням з поштового відділення. Останній варіант найпростіший. За правилами, повідомлення доставляють через пару днів після приходу посилки на пошту. Це дає зрозуміти, що поставка завершена.

Виходячи з наведеної інформації та гарантій, які надає Джум – можна сміливо користуватися зручним сервісом онлайн-покупок і замовляти товари з Китаю. Особливо, якщо вирушати в звичайний магазин зовсім не хочеться.