Дорогі іграшки для дітей з Joom

Звичайно, не всі батьки можуть дозволити собі дорогі подарунки. Але зрідка можна побалувати дітей оригінальними іграшками або гаджетами. Всі товари з цієї категорії, допомагають малюкам не тільки розважатися, а й розвивати творчий потенціал.

МАГНІТНИЙ КОНСТРУКТОР

Дорогі іграшки для дітей з Joom
Магнітний конструктор з геометричних фігур – відмінна ідея для подарунка дитині. Ця іграшка допомагає дітям розвивати фантазію, моторику і просторове мислення. Можна вибрати набір з будь-якою кількістю шматочків, від 40 до 166. Від цього буде залежати і вартість подарунка, також в комплект входить сумка для зберігання конструктора.

Всі деталі виготовлені з пластику з магнітними елементами всередині. Вони не занадто великі, висота квадратів і трикутників досягає 4 см.

РОБОТ-СОБАКА

Дорогі іграшки для дітей з Joom
Цей зворушливий робот зможе на час відвернути дітей від ідеї завести домашнього вихованця. Їм можна керувати за допомогою дистанційного пульта або сенсорних датчиків. Іграшка співає і танцює, може присідати, повзати, кататися по підлозі або імітувати сечовипускання. Очі собаки світяться яскраво-жовтим. Пристрій заряджається від USB, а пульт живиться від звичайних батарейок.

Навіть найсимпатичніший робот не зможе замінити тепло спілкування зі справжньою собакою або котом. Проте, такий цікавий варіант подарунка з Джум підійде тим, хто не може або не хоче заводити вдома тварину.

ІГРАШКОВИЙ РОБОТ

Дорогі іграшки для дітей з Joom
Ще один класний варіант подарунка – робот з Джум. Він рухається по будь-якій траєкторії завдяки якісним коліщаткам на ногах. Також іграшка співає і танцює, реагує на жести. Для повної зарядки (через USB) потрібно близько півтори години, потім можна буде грати з роботом до трьох годин.

Єдиним недоліком цього подарунка є нестійкість іграшки: вона погано пересувається по приміщенню з килимами, може падати.

МЕХАНІЧНИЙ 3D ПАЗЗЛ

Дорогі іграшки для дітей з Joom
Цей поїзд допоможе створити святковий настрій в будь-який час. В асортименті є й інші моделі, наприклад, можна зібрати з дерев’яних фігурок годинник, шкатулку або дирижабль. Для зменшення тертя використовується віск, але він не входить в комплект. Можна купити будь-яку свічку, вона прекрасно підійде для цих цілей.

Багато дітей люблять довго збирати пазли або фігурки, але є й винятки. Їм буде занадто складно і нудно розглядати деталі і кріпити їх один до одного. Зовсім маленькі хлопчики і дівчатка не оцінять красу готової моделі, хоча їх батьки будуть в захваті.

Додати коментар