ДОДАТОК JOOM

Joom – універсальний мобільний додаток стрімко розвиваючогося інтернет-магазину з доступними цінами, безкоштовною доставкою і цілодобово працюючою підтримкою, яка безперервно забезпечує інформацією продавців і покупців про угоди і доступні можливості.

Формально Joom намагається якщо не замінити, то хоча б потіснити іменитого конкурента в особі AliExpress і, як показує практика, починання вірні і реалізовані на високому рівні, від світової слави магазин відділяє лише реклама – недостатньо спритно маркетинг з-за чого аудиторія підтягується недостатньо швидко.

Що потрібно знати про програму Joom перш, ніж встановити її на телефон?

Додаток магазину Joom доступний безкоштовно на головних мобільних операційних системах (iOS і Android) і представлений у вигляді інтернет-майданчика, на який легко зайти з будь-якого браузера. Перед здійсненням будь-яких покупок розробники зобов’язують зареєструватися, оформивши новий обліковий запис, або ж авторизуватися, довірившись акаунтам соціальних мереж, а потім попрацювавши з настройками і вибравши пароль.

Після стандартної підготовки почнеться найцікавіше – вибір товарів, які не перерахувати навіть при сильному бажанні. Каталогів надзвичайно багато і кожен дозволить розжитися аксесуарами, одягом, косметикою, електронікою і навіть ювелірними виробами.

І головне – переживати про якість доставляємих товарів не варто. Якщо отриманий результат розходиться з описами і зображеннями, доступними на сторінках каталогу, то підтримка відшкодує збиток і покарає продавця-шахрая.

Оформлення мобільного додатку Джум

joom-phones

Інтерфейс мобільного клієнта Joom лаконічний і акуратно вписується в розміри будь-якого смартфона або планшета з різним дозволом екрану.

Доступних кілька розділів: сторінка магазину, де легко розглядати товари, вивчати ціни, порівнювати знайдене і додавати в корзину, меню з бонусами і поточними акціями, рекламний розділ з новинками, налаштування профілю.

З несподіванок – необхідність вибрати, які саме пропозиції, показувати в першу чергу – чоловічі або жіночі. Дивний гендерний поділ не сильно заважає, але обов’язок кожен раз перемикати опцію сильно дратує.

До плюсів оформлення варто віднести грамотну колірну стилістику. Ніякої “веселки” з не перетравлюючимися відтінками, що заважають зосередитися на покупках, лише білий статичний фон і чорний шрифт.

Швидкий старт

Джум-старт

Відразу після реєстрації та вибору товарів сервіс Joom дозволяє зосередитися на двох речах:

доставці
оплаті

І обидва процеси реалізовані практично ідеально.

Платежі проводяться миттєво і одразу кількома способами – банківськими картами (стандартний набір з Visa, MasterCard і Maestro), з допомогою PayPal.

При бажанні пропоновані методи оплати змінюються, але лише після вибору нового регіону і зміни поточної валюти.

З плюсів платежів – безпека. Розробники проводять оплату в спеціальній безпечній зоні, зобов’язують проходити двофакторну аутентифікацію і підтримують біометричну перевірку особистості з допомогою сканерів пальця і особи.

З мінусів – неможливо оплачувати покупки з номера мобільного телефону або ж робити замовлення післяплатою.

Обмеження не фіксоване, а тимчасово – в майбутньому додаток Joom обов’язково отримає два настільки важливих нововведення.

Доставка безкоштовна, але на одержувача товарів іноді покладаються додаткові збори – мита, ПДВ, податки. Все залежить від законодавства і поточних обмежень сервісу.

Єдиний спосіб розібратися, наскільки дорого обійдеться покупка – зв’язатися з митницею і попросити докладніше розповісти про націнки і обов’язкові податкові надбавки.

Термін доставки залежить від багатьох параметрів – географічного розташування, поточної завантаженості, обраного способу (наткнутися на «УкрПошту» доведеться!) і навіть активності продавця. Іноді нюансів настільки багато, що і чекати доводиться по місяцю. Але в усередненому варіанті доставка займе до 2 тижнів.

Бонуси і купони

За проявлену активність при покупках (і за умови скачаного додатки Joom на телефон або планшет) магазин частенько нагороджує приємними подарунками та спеціальними пропозиції, що дозволяють сильно заощадити.

Балів, як у деяких конкурентів, тут не передбачено, проте знайдуться купони – спеціальні віртуальні нагороди, які легко обміняти на знижки.

Стежити за купонами реально лише на сторонніх ресурсах. Знайти на офіційному сайті магазину або в мобільному клієнті весь список доступних пропозицій практично нереально. Інтерфейс зосереджений на інших речах – каталогах, кошику, рекомендаціях, а тому за «соковитими знижками» доведеться звертати туди, де за цим стежать «спеціально навчені люди».

До речі, про знижки…

Як підказує практика, не всі пропозиції насправді “чесні”. Іноді продавці спеціально завищують ціну, а потім скидають у процентному співвідношенні, привертаючи увагу спільноти красивими цифрами, а на ділі не втрачають і декількох гривень потенційної вигоди. Варто відразу ж запам’ятати – на такі пропозиції можна звертати увагу лише в останню чергу.

Фільтр

Останнє нововведення магазину, з-за якого точно варто завантажити Joom на Android або iOS, хитре сортування.

Якщо рибальські вудки, кросівки, футболки, взуття та інші речі не потрібні, то швиденько змінити зовнішній вигляд каталогів, познімайте галочки з тих розділів, які давно не привертають увагу. У підсумку, і магазин зміниться, і навіть рекомендації стануть природніше і простіше. Правда, ризикувати подібним чином варто не завжди. Сервіс Joom приваблює в першу чергу низькою ціною і різноманітністю, через що цілком реально “дешево” наштовхнутися на якусь не дуже корисну, але давно бажану річ.

Завантажити Joom варто з багатьох причин – через низькі ціни, рідкісні пропозиції і суворі знижки, цілодобову підтримку і перевірений, неймовірно зручний інтерфейс, що перетворює похід у віртуальний магазин в насолоду.

До недоліків реально віднести лише дві речі – можна скачати Joom на комп’ютер офіційно (лише з допомогою емуляторів), і іноді спрацьовує дивний фільтр на відображення лише товарів для чоловіків або для жінок. Обмеження знімається, але лише в опціях, а це забирає час.Додати коментар