Додаток Joom – товари з Китаю!

Додаток Joom - товари з Китаю!

Купувати найдешевші товари у перевірених продавців стало ще простіше! Поспішайте завантажити Joom -товари з Китаю доступні на найбільшій торговому майданчику в мережі.

Інтернет-магазин пропонує величезний асортимент одягу, взуття, дитячих речей, подарунків, аксесуарів і техніки для дому з описами українською мовою. Користуватися додатком Джум дуже просто, ви можете встановити його на мобільний телефон, планшет і навіть на комп’ютер, якщо так вам зручніше вчиняти найекономніші придбання.

Завантажити безкоштовно Joom: товари з Китаю з доставкою до України

Сьогодні Інтернет-магазин Джум становить гідну конкуренцію таким азіатським торговим майданчикам, як Аліекспресс і Пандао. Його переваги вже оцінили багато покупців, які бажають істотно заощадити. Гіпермаркет товарів з Китаю пропонує постійні знижки від 10 до 80 відсотків, а також безкоштовну доставку всіх посилок. Щоб почати користуватися додатком, потрібно завантажити китайський сайт Joom на мобільний телефон.

Зробити це можна на будь-який сучасний гаджет – на базі Андроїд або IOS, дотримуючись такої інструкції:

Завантажити додаток Joom для Android (Samsung, LG і т.п.):

  • Для власників пристроїв Android скачати Джум (товари з Китаю) можна на сервісі Гугл Плей.
  • Перейдіть на Гугл Плей, а потім виберіть рядок “Програми”.
  • У списку зупиніть свій вибір на Joom і клікніть “Встановити”.
  • Після закінчення процесу завантаження використовуйте ярлик на дисплеї для входу в інтернет-магазин.

Якщо ви користуєтеся Айфоном, дії будуть ідентичними, з тією різницею, що завантажити додаток Joom можна в магазині додатків App Store.

Після установки на мобільний ви можете відразу вивчити асортимент і порівняти ціни.

Найбільший гіпермаркет товарів з Китаю – це більше 5 млн. найактуальніших пропозицій з описами та відгуками українською мовою. Перш ніж купувати в цьому інтернет-магазині ви завжди можете ознайомитись з відгуками про Joom в інтернеті і відповідно зробити свій вибір

Як встановити Джум на комп’ютер

Якщо ви бажаєте детально розглянути товари і дізнатися більше про торговий майданчик Joom, можна зробити це з персонального ПК.

Для цього потрібно завантажити на свій комп’ютер емулятор для Андроїд, наприклад, Nox App Player або Bluestacks. Вони підтримують як сучасні пристрої, так і слабо продуктивні, дозволяючи встановити будь-який додаток для Android і використовувати всі його можливості.

Щоб Joom товари з Китаю завантажити на комп’ютер, потрібно пройти за посиланням зі свого браузера, вибрати в списку мобільний додаток клікнути “Встановити”.

Для користувачів ПК будуть доступні ті ж можливості, що для у власників мобільних телефонів, що приєдналися до постійних покупців китайського товару. Після швидкої реєстрації із зазначенням адреси для доставки і підключення карти Ви можете замовляти товар у перевірених продавців, користуватися знижками, купувати речі за акційними розцінками і економити на безкоштовну доставку в свій регіон.

Додаток Джум для мобільних телефонів і комп’ютера має всі потрібні налаштування і цілодобову техпідтримку, що забезпечує безпеку кожної угоди.

Додати коментар