Якісні налобні ліхтарі на Joom

Конструкція налобних ліхтарів звільняє обидві руки, тому більшість покупців віддають перевагу саме такому виду ліхтарів.

Більшість людей не є експертами в експлуатації ліхтарів  і в цифри в описі товару часто їм ні про що не говорять. Давайте коротко обговоримо характеристики ліхтарів для повного розуміння:

LED або не LED?

На нашій мові ця англійська абревіатура звучить як «світлодіодний» ліхтар, екран або лампа. На сьогоднішній день всі ліхтарі використовують лампочки типу LED, так як вони служать довше, світять потужніше і споживають менше енергії.

Види LED

Є кілька типів LED ламп. Найкращими вважаються ті, що мають високу потужність. Наприклад, XM-L лампи будуть довше працювати і висвітлювати на більшу відстань. Якщо ви шукаєте ліхтар дальнього освітлення, то краще купувати той, у якого кілька фар. Однак чим могутніше ліхтар, тим більше він сліпить людей, що наближаються назустріч.

Акумулятор або батарейки?

Акумулятори по-іншому називають літієвими батарейками. З ними ліхтар світить інтенсивніше і яскравіше. Однак, якщо ви збираєтеся користуватися ліхтарем на природі або в місці, де неможливо зарядити акумулятори, тобі варто вибрати ту модель, що працює на звичайних батарейках.

Відстань

Одна з найбільш зрозумілих характеристик — це відстань освітлення. Продавці часто вказують, наскільки далеко ти зможеш бачити, використовуючи даний ліхтар. Крайньою точкою освітлення є точка, де щільність світла досягає мінімальної позначки в 0,25 лк.

Nitecore, найкраща китайська марка ліхтарів і акумуляторів

Якісні налобні ліхтарі на Joom

Ми можемо представити вам відмінний китайський бренд, визнаний покупцями за кордоном. Ця компанія була заснована в 2007 році і спеціалізується на випуску батарейок і ліхтарів високої якості. Що стосується цін, то вони дещо вище, ніж вартість інших схожих моделей, так як цей бренд вже давно продається за межами Китаю.

Однак все одно є сенс купувати їх продукцію на Joom. Інші магазини додадуть свою націнку, яка іноді виявляється в два рази вище вартості самого товару!

Якісні налобні ліхтарі на Joom

Найвідоміша модель цього виробника Nitecore HC60W оснащена світлодіодною лампою CREE XM-L2. Він працює на акумуляторах, конструкція мінімалістична і легка, а потужність освітлення досягає 1000 люмен. Його акумулятори живуть довге життя в 680 годин роботи (в залежності від режиму освітлення). Система оснащена охолоджувальним елементом, який запобігає перегріву механізму, а кут освітлення становить 100 градусів. Його вага в 98 гр. (без акумулятора) теж є приємною перевагою.

Резюмуючи, скажемо –  це відмінний професійно зроблений ліхтар і супутник в темряві.

Оцініть статтю
Додати коментар