Де знаходиться магазин Joom?

Де знаходиться магазин  Joom?

Раніше мало хто чув про торговий сервіс Джум, так як він працював лише через мобільний додаток, і був доступний тільки власникам смартфонів. Але в даний час шопінг на сайті Joom доступний всім бажаючим через звичайний комп’ютер або ноутбук. Зараз Джум у всіх на слуху, він б’є рекорди популярності, і все більше людей купують саме тут.

Інтернет-магазин Joom може похвалитися значним асортиментом товарів, які відрізняються порівняно низькими цінами. До того ж, сервіс не може поскаржитися на низьку відвідуваність, і становить серйозну конкуренцію відомим брендам, як «Аліекспресс» і «Таобао».

Якщо вірити статистиці, то на сайт Joom щодня заходить до 500 тисяч відвідувачів, що свідчить про великі обороти і зростаючу популярність цього торгового майданчика. Експерти запевняють, що через кілька років претензійний Джум може стати лідером міжнародної інтернет-торгівлі, залишивши позаду всіх конкурентів.

Великим плюсом даного сервісу є безкоштовна доставка в будь-яку точку світу, що робить цей інтернет-магазин ще більш популярним в очах споживачів.

Як працює інтернет-магазин Joom?

В англомовних країнах існує поняття «маркет-плейс». У перекладі з англійської – це місце, що об’єднує покупців і продавців на основі взаємної вигоди.

За тим же принципом працює і набирає обертів Джум. Даний сервіс укладає договори про співпрацю з великими китайськими виробниками і зі свого боку надає їм віртуальний майданчик, де виставляється вся продукція.

Таким чином, компанія JOOM — це великий посередник, що просуває недорогі китайські товари і отримує від постачальників комісійні. Подібна схема ділових відносин також називається дропшиппингом.

Чи є офіс у магазину Joom?

Дана компанія була зареєстрована в 2016 році в Латвії. Інтернет-магазин Джум має юридичну адресу: Marijas str., 9-11, Riga, Latvia. За деякими непідтвердженими даними центральний офіс компанії знаходиться не в КНР, як може здатися на перший погляд, а… в столиці Росії і компанія можливо належить екс-гендиректору соціальної мережі «Однокласники» В. Широкову, який не підтверджує, але і не спростовує цю інформацію.

Доставкою товарів Джум не займається, це роблять торгові партнери сервісу з Китаю, а замовлення доставляє Пошта Китаю і національні пошти тих країн, куди прямує посилка. В Україні доставкою клієнтам товарів з магазину Джум займається Укрпошта.

Сам інтернет-магазин лише спостерігає за дотриманням законності в торгових угодах. Для сервісу важливий імідж в очах покупців, і магазин відразу перериває відносини з недобросовісними постачальниками, щоб зберігати свою ділову репутацію.

Додати коментар