Де знаходиться Joom?

Де є Joom

Багато покупців, котрі роблять покупки в Joom, цікавляться його місцезнаходженням і хотіли б дізнатися адресу в Китаї. Щоб відповісти на питання, де знаходиться Joom, потрібно більше дізнатися про цей торговий майданчик. Якщо звичайні інтернет-магазини мають фізичну адресу і представляють свій каталог в мережі, то з китайським гіпермаркетом все інакше. На офіційному сайті і в додатку ви можете познайомитися з товарами, які пропонують різні магазини і приватні продавці.

Де знаходиться Joom і як написати конкретному продавцеві?

В окремих випадках опис товару може мати неточності, пов’язані з перекладом. Щоб розібратися з потрібними характеристиками, замовники виявляють бажання написати продавцю, наприклад, щоб уточнити розмір або складу матеріалу. Питання про зворотний зв’язок має місце і в тому випадку, якщо ви залишилися незадоволені отриманим товаром — річ відрізняється кольором, якістю або не виконує зазначених завдань.

У багатьох інших інтернет-магазинах покупці пишуть листа з претензією, роблять його переклад і відправляють продавцеві. Для Джум розроблена інша, більш зручна система зворотного зв’язку. Вам достатньо написати в техпідтримку, пояснити проблему і дочекатися відповіді. Таким чином, відпадає необхідність уточнювати, де знаходиться Joom, дзвонити або писати за конкретною адресою.

Чи існує представництво Джум і де воно знаходиться?

На форумах і в соцмережах покупці китайського онлайн-гіпермаркету нерідко стикаються з суперечливою інформацією. Згідно з деякими повідомленнями офіс інтернет-магазину є в Москві, зареєстрований в Латвії або Литві, а сам проект належить одному із засновників “Однокласників”.

Жодне з цих припущень ніде не було підтверджено. Дійсно, інтернет-магазин має власні групи в популярних соціальних мережах, що допомагає дізнаватися більше про цікаві новинки та ділитися відгуками про товари. При цьому в жодній з країн СНД немає офіційного представництва Джум, оскільки продажі здійснюються за принципом топ-маркету.

Як написати в Joom: адреса інтернет-магазину?

Якщо ви зіткнулися з проблемами при оформленні замовлення, оплати, ваша посилка пропала або ви не отримали повернення коштів, виникає питання: де знаходиться Джум і куди відправити лист?

Відповідаючи на це питання, уточнюємо – фізичну адресу магазину ви ніде не дізнаєтеся. На самі “гарячі” питання можна знайти відповіді на офіційному сайті або задати в їх в особистому кабінеті (вкладка «Техпідтримка»), онлайн-чаті.

Щоб отримати швидку і точну відповідь, пишіть українською мовою (переклад на англійську не потрібен), залишайте для зворотного зв’язку свій імейл і регулярно перевіряйте надійшовші листи на електронну пошту. Не буде зайвим своєчасно ознайомитися з умовами здійснення покупок, щоб відправити повідомлення в техпідтримку для повернення коштів або компенсації за неякісний товар. Те ж стосується проблем з оплатою, які детально озвучені в інструкції для користувачів програми.

Оцініть статтю