Чому на Джум такі низькі ціни?

Чому на Джум такі низькі ціни

Інтернет-магазин Джум є гідним конкурентом Аліекспресса і на сьогоднішній день пропонує покупцям більш вигідні умови. Торговий майданчик не перестає дивувати величезним асортиментом, постійними акціями і найдоступнішими розцінками. У числі плюсів і безкоштовна доставка всіх товарів. Така кількість бонусів бентежить деяких покупців, яким хотілося б знати, чому на Джум такі низькі ціни?

Щоб відповісти на це питання, потрібно розібратися з тим, як працює Китайський онлайн-гіпермаркет.

По-перше, групи товарів тут представляють різні продавці, які роблять закупівлі великим оптом. Як відомо, вартість одягу, взуття, техніки, товарів для дому без посередницьких націнок в КНР найдоступніша.

По-друге, покупка обходиться дешевше, оскільки не потрібно платити за доставку, її ціна вже входить у вказану вартість. Варто враховувати і знижки, що практикуються, спрямовані на залучення нових покупців.

Чому на Joom такі низькі ціни в порівнянні з іншими торговими майданчиками?

Перше, що спадає на думку при постановці питання-якість пропонованих виробів. В даному питанні Джум дає гарантії кожному покупцеві:

  • Навіть, якщо ви купуєте дуже дешевий товар, він повинен повністю відповідати опису і фото. Порушення будь-якого з пунктів є гарантією для повернення. Це означає, що ви отримаєте повну суму на карту на неякісні речі, куплені в Джум.
  • До товарів є опис українською мовою, тому ви зможете самі вирішити, чи потрібно робити покупку, з якого вона виконана матеріалу і які має функції.
  • Щоб попередньо переконатися в гідній якості, перегляньте реальні відгуки з фотографіями. При установці програми користувач проходить реєстрацію через соцмережі. Тому всі відгуки написані тільки реальними людьми з посиланням на їх профіль.

Багато нових користувачів висловлюють свою думку, чому на Джум такі низькі ціни. Імовірно, це пов’язано з доставкою, здійснюваною приватними транспортними компаніями, котрі часто втрачають посилки і порушують терміни. Щоб переконатися в зворотному, достатньо зробити кілька покупок на Joom. Більшість бандеролей продавець відправляє Поштою Китаю, є і спецдоставка кращими транспортними компаніями, кожна з яких присвоює замовленню трек-номер. Це означає, що свій товар ви зможете відстежити і він буде доставлений в зазначений термін (максимум 75 днів).

На китайському ринку панує жорстка конкуренція і боротьба за покупця. Це ще одна з причин, чому на Джум такі низькі ціни. Пропонуючи найпопулярніші товари за ціною розпродажу, продавці на найбільшому торговому майданчику збільшують обороти, при цьому частина товару може мати ціну, аналогічну з Аліекспресс або Пандао. Враховується і те, що робити покупки набагато зручніше за допомогою мобільного додатку — дізнавайтесь більше про акції і радуйте себе вигідними придбаннями.

Оцініть статтю