Антени для WI-FI роутера на Joom

Antenne 2,4 ГГц RP SMA

Антени для WI-FI роутера на Joom
Antenne 2,4 ГГц RP SMA  являє собою типову багатопрофільну антену, придатну для поліпшення якості сигналу будь-яких радіотехнічних приладів. Незважаючи на те, що переважна більшість покупців використовують її за призначенням (посилення Wi-Fi-сигналу і підвищення якості інтернет-з’єднання), деякі умільці відрізняються більш екстравагантними методами застосування (для пультів від квадрокоптера або радіокерованих механічних моделей техніки).

Якщо в конкурентних моделях з антеною постачався і USB-адаптер (в роздільному або інтегрованому варіанті виконання), то в Antenne 2,4 ГГц RP SMA перехідник просто відсутній. По суті, дана модель являє собою звичайний пристрій, установка якого повинна здійснюватися на вже наявний перехідний блок. Такий варіант поставки не дає можливості розмістити модель вище третього місця, але не скасовує факту низької вартості і високої якості виконання, що забезпечують більшу популярність антени у вітчизняних споживачів.

150 М USB Wi-Fi Wireless LAN

Антени для WI-FI роутера на Joom
150 М USB Wi-Fi Wireless LAN – це ще один бюджетний варіант поліпшення якості бездротового інтернет-з’єднання. Пристрій працює на стандартній частоті 2,4 ГГц і забезпечує стандартну ж потокову швидкість до 150 Мбіт/с, не викликаючи втрат на стадії прийому/передачі. Антена з USB-адаптером виконана не заодно, що дозволяє без проблем міняти розхідники в разі їх поломки.

Згідно з відгуками покупців, в частині експлуатації пара адаптер/антена також показують відмінні результати: діапазон виявлення мереж при установці обладнання розширюється приблизно в чотири-п’ять разів. Швидкість доставки також не викликає нарікань: в середньому 150 М USB Wi-Fi Wireless LAN приходить за 25 днів.

А ось по частині збереження елементів комплекту в дорозі є деякі скарги. Деякі користувачі нарікають на те, що все закладається в пакет без індивідуальної обгортки, через що на диску дуже часто залишаються подряпини і потертості. Це призводить до того, що встановити драйвера з пошкодженого носія не вдається, і вся покупка (нехай і недорога) перетворюється в звичайний брухт.

EDUP EP-MS8551

Антени для WI-FI роутера на Joom
Одна з найкращих антен в своєму класі, що поєднує в собі не тільки екстра-низьку ціну, але і високу якість (підтверджену сертифікатами відповідності міжнародним стандартам).

Компанія EDUP знайома вітчизняним споживачам не з чуток – дистриб’юторами її продукції і донині залишаються провідні магазини побутової та цифрової техніки, розташовані на території великих міст. Тим паче, що тепер товари їх виробництва можна купити безпосередньо, і цей факт не може не радувати.

З головних перевага самої антени можна виділити наступні аспекти:

  • вона сумісна з усіма «ходовими» версіями Windows (XP, 7, 8 і 10), а також Mac OS10 і 10.11;
  • підтримує стандартну для Wi-Fi мереж швидкість в 150 Мбіт / с, не “з’їдаючи” сигнал на фазі прийому / передачі;
  • здатна працювати в режимі точки доступу, розширюючи радіус покриття мережі практично п’ятикратно.

Враховуючи невисоку вартість і практично “нульовий” брак, що виявляється на стадії поставки, EP-MS8551 – це найоптимальніший і вдалий варіант для масштабного «прокачування ” інтернет-з’єднання.

Додати коментар