Алмазна вишивка на Joom, що потрібно знати?

Алмазна вишивка на Joom, що потрібно знати
Для людей, які захоплюються рукоділлям, приємною новинкою стала алмазна мозаїка (вишивка), що  у величезній різноманітності представлена в каталозі інтернет-магазину Joom.

Готові роботи, зроблені вручну, стануть чудовим подарунком до Нового року, а самі набори порадують як дітей, так і дорослих, яким подобається це захоплення. При цьому варто врахувати, що на Джум алмазна вишивка продається у різних китайських продавців і значно відрізняється якістю. Помітні відмінності стосуються і інших деталей, про які необхідно знати перед тим як замовити товар.

Як вибрати кращі набори для алмазної вишивки?

Дана продукція являє собою готовий шаблон з картинкою, розбитою на клітинки. У кожну з них необхідно приклеїти окремий елемент певного кольору. Стрази «садять» на спеціальний склад, яким заправляють інструмент (ручку) і чекають повного висихання. Набір відмінної якості має такі особливості:

    • Чітку пропечатку. Картинка може бути кольоровий та ч/б, у другому випадку в окрему графу виносять таблицю з відповідністю значка і конкретного кольору. Якщо мозаїка належить кращим постачальникам, вона відповідає даним вимогам.
    • Комплект необхідних аксесуарів: ручку, силікон в пакеті, піднос для стразів, лопаточку на різну кількість «намистин». У набір також може входити пінцет зі зручним наконечником.
    • Представлена на Джум алмазна вишивка має верхнє покриття з клейовою основою. Видаляють його поступово, в процесі роботи. Вироби від кращих продавців з Китаю мають приємну особливість — лист заздалегідь розрізаний на смуги, яке легко знімати без використання канцелярського ножа або ножиць.

Китайський гіпермаркет пропонує широкий асортимент даної продукції, при покупці необхідно заздалегідь уточнити розмір, особливо якщо у вас вже є рамка, куди можна вставити готову роботу.

Якщо в описі не вказали цей пункт, ви можете написати в техпідтримку і параметр уточнити у продавця. Щоб уникнути розчарування в якості виробу, представленого на Джум, алмазну вишивку найкраще купити у продавця з високим рейтингом. Не забудьте також прочитати відгуки реальних покупців. До речі, алмазну вишивку можна купити в чорну п’ятницю на Джум, яка проводиться щорічно. У цей день ви можете купити її в два рази дешевше!

Які підводні камені зустрічаються при покупці алмазних вишивок?

Недобросовісні продавці допускають помилки при комплектації: недолік стразів, невідповідність кольору. Зустрічаються також картини з нечіткою пропечаткою.

Важливо заздалегідь уточнити, в якому вигляді постачальник відправляє набір — щоб посилка доїхала у відмінному стані, кращі продавці упаковують мозаїку в картонний тубус або згортають в рулон і запечатують міцною плівкою.

Для тих, хто замовляє на Джум, алмазна вишивка продається з гарантією повернення неякісного або недоукомплектованого товару. При виникненні будь-яких проблем досить написати в техпідтримку на офіційному сайті. Після вирішення питання гроші частково або в повному розмірі повернуть на банківську карту але при цьому алмазна вишивка вам скоріше за все не прийде.

Оцініть статтю